Kouření vs zápach z rukou

Od: Datum: 23.03.12 20:39 odpovědí: 22 změna: 18.04.14 07:04

Dobrý den, lidi prosím vás, jak se mám zbavit zápachu rukou z kouření... Jde to dělat benzínem, ale to je docela drahá věc :D Děkuji předem

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 23.03.12 20:41

co třeba přestat kouřit? ;)

Ohodnoceno: 2x

Od: krkovicka*
Datum: 23.03.12 20:46
Prebijte to matou.Sušenou Matu mějte v pytlíku,nejlépe pletený vždy po ruce.Stačí jen mnout...A samozřejmě, pokud je to možný tak umýt mýdlem.Ale to víte...
Ohodnoceno: 0x

Od: michalov*
Datum: 23.03.12 20:52

*smich* Ty naivko.Nekuřák cítí kuřáka na sto honů. Kuřák smrdí nekuřákovi jako když jde od táboráku.Vy kuřáci to necítíte,ale my nekuřáci ano a je to dost intenzivní. Stačí když vejde do místnosti či kolem mne jen projde.Nesnáším,když sedím v autobuse či ve vlaku a sedne si ke mě kuřák.Nejradši bych ho hned vykopl.Pokud to jde,tak se zvednu a jdu jinam.Nemám chuť ho "inhalovat" celou cestu. jsou cítit i děti kuřáků,přestože děti nekouří...Cigaretový smrad prostoupí celý kuřákův život.tedy pokud toho nenechá. Smrdí vechno.Oblečení,byt auto,nábytek v jeho bytě atd,atd...Nějaký zápach z rukou v tom nehraje žádnou roli.

Ohodnoceno: 4x

Datum: 23.03.12 20:59

taky jsem nekuřák a můj přítel kouří... když spolu jdeme a drží mě za ruku, tak potom moje ruka smrdí cigaretama... fakt... bléé *ee*

Datum: 23.03.12 21:00

Možná kořákům smrděj jen prsty, protože si jen je strkaj přímo pod rypák :)

Od: ivinek*
Datum: 23.03.12 21:09

ale prosimtě děti nekouří ti najivko! :D moje sestřenaka kouří od 11

Od: michalov*
Datum: 23.03.12 21:28

Cože?! Ti kouří od 11. hodiny sestřenka?*ee**smich* Myšleno to bylo tak,že děti kuřáků smrdí kouřem,přestože nekouří.To jsou většinou ještě malé děti,nebo školáci(prvňáci,druháci či tře´táci) na prvním stupni.Když jsou starší jako ta tvá sestřenka tak už také experimentují s cigárama.Napodobují rodiče. Vsadil by se že si dáš čouda také,co? *smich* Ty machře.;)

Datum: 23.03.12 21:01

držte cigáro kolíkem na prádlo. Pak bude smrdět ten kolík a ne vaše ruka. To je rada, co? *smich*

Ohodnoceno: 4x

Datum: 23.03.12 21:36

no... kolík se my vždy povede rozbít :D Jinak zkusím tu mátu jak zde někdo psal :P

Datum: 24.03.12 13:35

Pro Figurka: PANE VACHMAJSTR - VY JSTE HLAVA!*palec**haha*

Datum: 26.03.12 21:00

ale slečnojago. To jsou staré dobré zkušenosti z pionýrského oddílu.

Datum: 24.03.12 11:32

Ruku můžete očichat, ale co vám "voní" z pusy a co z oblečení a pokožky celého těla, to už zjistíte velice obtížně. Je to něco jako líbat popelník. Nepomůže ani stoh máty. *blee* Zahodit všecko hodně daleko a za ty peníze si koupit bezva parfem nebo kolínskou.

Ohodnoceno: 2x

Datum: 24.03.12 13:33

Ať děláte, co děláte, smrdět budete stejně. Když jsem učila ve školce a vlezlo mi na klín nějaké dítě se pomazlit, vždycky jsem okamžitě poznala, zda rodina kouří či ne. Děcko nekuřáků vonělo mýdlem a aviváží. Dítě kuřáků bylo jako vyuzené. A to ti malí drobci za to vůbec nemohli.

Pobavilo mě, že benzín je docela drahá věc. Ano, na čerpačkách se platí skoro už nehorázných 40 korun za litr, a když vezmu v potaz, že nejenom projezdíte, ale navíc si v tom i máčíte packy, je to opravdu drahé.*smich*To teda jó.

Kamarádka byla přes týden na intru. Kouřila. Na víkend jezdila domů, oba rodiče byli nekuřáci, bála se, aby to z ní nebylo cítit. Drhla si ruce šťávou z citrónu. Nejen, že smrad z cigaret nebyl cítit, ale prý se odbarvily i zažloutlé prsty. Kdo ví. Ale prý to pomáhalo. Nejlepší je to zahodit. Ale nemá cenu tady dělat osvětu, k tomu musí dojít každý sám. Také jsem kouřila, také jsem došla k tomu, že to nemá cenu. A dneska jsem za to ráda. *palec* Jaga.

Ohodnoceno: 3x

Datum: 17.04.14 20:58

no ono slo zcela urcite o technicky benzin z drogerky ;)

Od: askmenow*
Datum: 25.03.12 01:01

také se prodává nějaké speciální mýdlo na odstraňování zápachů, např. pachu ryb pro kuchaře. Asi nebude nejlevnější, ale fungovat by mohlo.
A nebo kouřit se špičkou.

Od: soina*
Datum: 26.03.12 21:46

Co si takhle vetřít větší množství parfému do kůže? Nebo si v rukou rozdrtit petružku či nějakou jinou aromatickou rostlinu? A jak nám v zimě zamrzlo potrubí, netekla voda a mě zapáchaly ruce, zkusila jsem si je silněji vyřít ve vonném ubrousku a ono to pomohlo. Uvádím však věci s momentálním účinkem, jediné věčné řešení by bylo přestat...

Od: ludekxxx
Datum: 15.04.12 21:26

Ahojky, když mě příbuzní stále dokola odrazovaly od kouření kvůli zdravotním problémům, nedalo se se mnou hnout, prostě chutě byly větší. Nakonec jim došla trpělivost a prostě mi koupili tuto elegantní hračku - http://www.kourimecigarety.cz…EO/0/5/1-Elektronicka-cigaret a-LEO-Royal-Kit-Cherry I když jsem kouřil krabičku denně po 14 dnech už na e-cigaretu nedám dopustit

Od: petruska*
Datum: 17.04.14 09:35

Dobrý den, utrhněte si kousek trávy co vám roste na zahradě a žmoulejte ji chvíli v ruce.. Mám to odskoušené a opravdu to funguje :) Hodně štěstí..

Datum: 17.04.14 20:51

Kolíček na prádlo, skleněnou šlukovku nebo špičku a nebo kožené rukavice...

Datum: 17.04.14 20:56

citron ;)

Datum: 17.04.14 21:00

Nekamenujte zde kuřáky, buďte rádi za ten zlozvyk. Kdyby všichni přestali kouřit, kde by vláda vzala ty prachy co teď z cigaret má? To by bylo DPH 40 procent,nebo litr benzínu za pade.

Datum: 18.04.14 07:04

Perfect, Tuto otázku jste dával před dvěma léty. Tak co? Kouříte ještě? Jak to dopadlo? ;)

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.