Boleli Vás během těhu někdy zuby?

Od: Datum: 12.11.12 21:52 odpovědí: 3 změna: 13.11.12 10:21

Boleli Vás také během těhotenství zuby? (zejm. v 1. třetině) Já jsem 8 týdnů a bolejí mě zuby.Čekám druhé mimi, při 1. jsem to neměla. Zuby mám jinak úplně v pořádku, měla sem je kdysi dost zkažené,ale dnes jsem 100% vyléčená ze zubních kazů a z paradentozy. ptám se proto,že to také zatím do jisté míry můžou být hormony,, prožívám asi totéž období jako všechny maminky, jen jsem už hodně na začátku měla deprese a dnes skoro pořád spím a jsem šíleně unavená :D


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: ron*
Datum: 12.11.12 22:05

Dobrý večer, Bibi.

Pamatuji si, že mě bolelo snad úplně všechno i zuby. Nevím, jestli bolest zubů ovlivňují hormony, spíše bych řekla, že je to celková únava a vyčerpání. Také jsem měla tendenci pořád spát a odpočívat, ale nepomohlo to. Naopak. Osvědčila se mi mírná aktivita, třeba procházka, nějaká domácí činnost - hodně jsem pletla a šila. Pokud to Váš zdravotní stav dovolí, únavě se tolik nepoddávejte. Hlavně choďte brzy spát večer (třeba teď už je celkem pozdě;)) . Vyspíte-li se v noci, nebudete přes den tolik unavená. A bolest zubů pro jistotu, pokud nepoleví, konzultujte se zubním lékařem. Přeji Vám zdravé miminko.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: krkovicka*
Datum: 12.11.12 23:47
Bibi.Když jsem hltala všechny příručky o mateřství tak jsem bolesti předcházela.Denně litr mléka,bílé jogurty a tvarohy,calciove tabletky jako doplněk stravy.Zuby nebolely vůbec.
Je tu velký ale(!).Každý zubař Vám potvrdí že bolení zubů je ze stresu.Sama víte,že když nám je ouvej čelist nebo zuby bolí a To je můžete mít zdravé.Takže méně nervů přeji.
Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 13.11.12 10:21
avatar

Muže to být z nedostatku vápníku, který vám bere plod. Zkuste zvýšit příjem vápníku, a veškerých minerálů, vitamínů. Mléko ovšem moc vhodné není.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

Poslední otázky Poradny nejen pro ženy
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.