Krvácení z dásní - vysazení antikoncepce

Od: Datum: 01.03.13 17:33 odpovědí: 2 změna: 02.03.13 04:11

Dobrý den, prrosím, nemáte někdo zkušenost - může m ít vazbu vysazení antikoncepce, cca před půl rokem, a zhoršení krvácení z dásní? Pociťuji zhoršenou kvalitu vlasů i pleti , s krvácením z dásní jsem měla občas menší náznak, ale teď cca poslední 2 měsíce je to docela horší i přesto, že používám dostatek přípravků a dodržuji hygienu. Je mi 41 let, děkuji


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: wamp®
Datum: 01.03.13 17:56
avatar

Zdravím.S antikoncepcí tedy vlastní zkušenosti momentálně nemám,ale dle toho,co se týče vašich problémů,máte jednoznačně nedostatek vitamínů řady B.Kupte si vitamínový doplněk B-komplex forte,a vše bude opět v naprostém pořádku*jasne*

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 02.03.13 04:11
avatar

Hormonální antikoncepce v řadě případů zlepšuje problémy s pletí, po jejím vysazení se pleť i vlasy mohly vrátit k původnímu stavu. Krvácení s dásní by s antikoncepcí souviset nemělo - doporučuji návštěvu zubaře (mohlo by jít oi parodontózu).

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.