Wobenzym zkušenosti?

Od: Datum: 20.01.12 13:32 odpovědí: 12 změna: 04.06.14 14:49
Zdravím. Prosím co kdo víte, nebo co jste slyšeli o Wobenzymu. Informace z netu ne. Ty si najdu sám. Spíš mě zajímají praktické zkušenosti z Vašeho okolí, od známých, příbuzných, spolupracovníků. Drby-cokoliv. Funguje to? Na co to komu zafungovalo, na co ne.
Nebo jsou to vyhozené peníze? Děkuji.

Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 20.01.12 13:39
avatar

Z vlastní zkušenosti - brala jsem Wobenzym necelý rok, za tu dobu mi zmizely záněty, nebyla jsem skoro nemocná, zlepšily se ekzémy a chronický zánět mandlí. Dost lidí říká, že jim nepomohl, a pak ujistí, že ho brali špatně, nedodrželi rozestupy, a tak to bylo k ničemu. Wobenzym brala i sestra mého přítele, která nemá ledvinu a je často nemocná (když jej brala, zdravotní stav je jí výrazně zlepšil), i jeho prarodiče - též byli spokojení.

Za mě tedy ano.

Ohodnoceno: 2x
 
Datum: 20.01.12 13:44

Lui. Já Wobenzinu věřím. První zkušenost s ním jsem měla, když dcera ležela po těžké havarii v nemocnici. Konzultovala jsem užívání Wobenzinu s lékařem a ten ho také schvaloval. Dcera neměla moc šancí, že bude někdy v životě chodit. Dnes chodí. Jistěže to nebylo jenom Wobenzynem, ale podstatnou měrnou přispěl k její léčbě.

Já jsem si před dvěma lety ošklivě polámala nohu.Nasadila jsem léčbu a léčení trvalo o mnoho kratší dobu.

Takže u nás v rodině je užíván především při různých zlomeninách. Ale po zkušenostech s ním, si dáme jednou za rok "preventivní" Wobenzinovou kůru.

Jinak je u většiny lidí pravda, že při jeho užívání začnou "smrdět".

Jinak už tady toto tema také proběhlo. Zkus popátrat v historii.

Ohodnoceno: 2x
 
Datum: 20.01.12 14:09
avatar

Lui, na posílení imunity a krevní výrony máme v rodině vyzkoušený. Pro nás to nejsou vyhozené peníze určitě.

Ohodnoceno: 2x
 
Od: bruk600*
Datum: 20.01.12 14:20

V začátkem listopadu jsem si zlomil 3 obratle a klíční kost. Manželka mi Wo.. koupila a já ho využíval asi půlku balení, protože mi to vyvolávalo hnačku a zdálo se, že se to stejně nehojí. Nevím zda mi pomohl Wo.. ,ale klíční kost je srostlá, obratle taky už bolí minimálně a už 2 týdny chodím do práce.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 20.01.12 16:22
avatar

https://www.poradte.cz/spolec…wobenzym-vase-zkusenosti.html

předchozí diskuze na toto téma zde na poradně

Ohodnoceno: 0x
 
Od: lui*
Datum: 20.01.12 21:01

Dík za odpovědi. Škoda, že nemohu ohodnotit víc než tři. Dnes mi ho doporučila rehabilitační doktorka, ale já mám dost rezervovanej vztah k "zázračným lékům" a pod vlivem toho jsem psal taky dotaz sem. Po projítí Webu, si myslím, že to žádnej zázrak nebude, ale jako podpůrná léčba to asi funguje. Tak do toho půjdu. A dám vědět za měsíc jak to probíhá. V každým případě dík za všechny reakce, i za ty negativní, budou-li ještě.

Datum: 20.01.12 21:13
avatar

Funguje na principu enzymů, které se ve velkém dostávají daleko lépe a dříve k postiženým místům. A za měsíc je na relevantní výsledky brzy, možná tak za dva, tři:)

Ohodnoceno: 1x
 
Od: uska®
Datum: 20.01.12 22:11

Asi budu sama co nevěří na tyto zázraky. Byl mi doporučen po komplikované operaci, nedobrala jsem ani měsíční dávku neboť přes veškerou usilovnou hygienu jsem sama sebe cítila. Jelikož se mi vše dobře hojí i bez Wob, takže jsem žádné potíže neměla, tudíž jsem nemohla posoudit. Už bych do toho nešla. Prostě - zázrak se nekonal.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 20.01.12 22:46
avatar

Ta změna osobního pachu byla velmi nepříjemná, to tedy souhlasím..

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 21.01.12 13:57
avatar

Ano, i proto jsem to přestala brát. Nedokázala jsem překonat, že sama sebe cítím, protože pracuji na místě, kde jednám denně se spoustou lidí, a to ne přes přepážku, ale přímo u stolu v kanceláři. Nervovalo mě to. Jinak já osobně vliv a význam Wobenzymu uznávám a hodnotím kladně.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: yaris
Datum: 15.03.12 11:49

Můj známý chodil 1,5 roku s oštěpařským golfem po různých ortopedech a výsledkem bylo, že je třeba operovat.Mezitím potkal nějakého kolegu sportovce a ten mu doporučil Wobenzym. Spotřeboval dávku 800 ks a bylo po problému.Preventivně si teď bere totéž jednou ročně

Ohodnoceno: 0x
 
Od: sputnik
Datum: 04.06.14 14:49

Já mám pouze výborné zkušenosti s Wobenzymem. Užíval jsem ho 2 roky po třiměsíčních kůrách na imunitu a dvakrát při hojení po operaci (meniskus a nárt). Vždy na doporučení doktora. Ale vysazuji v létě a v zimě.
Sp.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

Poslední otázky Poradny nejen pro ženy
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.