Zhubnu cvičením podle tohoto videa?

Od: Datum: 28.02.13 20:41 odpovědí: 6 změna: 09.03.13 12:53

Ahoj, máte s tímto videem zkušenosti? Je na internetu celkem vyhlášený a co jsem se dívala na fotky před a po 30 dnech, rozdíl je fakt vidět.. Chtěla bych zhubnout stehna a lýtka, ale zase nechci mít na nohách svaly.. Díky

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 28.02.13 21:02
Tak to zkus a uvidíš, není nic jednoduššího.
Ohodnoceno: 0x

Datum: 28.02.13 21:54

Dobrý den,

tak pokud si do ted nic nedělala tak to nějaký účinek mít bude, ale otázka jestli ten správný co chceš. Zkus to a uvidíš a když to nepomůže tak potom posilovna klasická s dopomocí trenéra, kterej ti doporučí přesně cviky, kterejma budeš zlepšovat ty partie, jaký si přeješ.

Od: youngman*
Datum: 28.02.13 22:11

běh

Ohodnoceno: 1x

Od: magdap*
Datum: 02.03.13 15:22

Tohle cvičení jsem jednu dobu zkoušela, ale chce to daleko delší dobu než měsíc. Ale kombinovala jsem to ještě s chůzí a během, poradila mi to známa a zdravý pohyb venku v kombinaci se cvičením mělo smysl :)

Ohodnoceno: 1x

Datum: 05.03.13 23:11
Tomu se musím vždy smát - nechci mít svaly... Zapomeňte na to, ze vám narostou za měsíc dva či tři nějaké svaly. To byste musela cvicit úplně jinak a jinak se stravovat, aby nějaké svaly narostly a pochybuju, ze by to bylo viditelné po několika letech cvičení leda ze byste se opravdu věnovala kulturistice.
Hubnutí začíná u stravy, cvičením a fyzickou aktivitou to můžete urychlit.

Od: martineckas*
Datum: 09.03.13 12:53

Určitě zkus hlavně běhat a nebo hoodně rychle chodit - pravidelně.

Poslední otázky Poradny nejen pro ženy
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.