Výkup oblečení v Olomouckém kraji

Od: Datum: 26.02.13 18:24 odpovědí: 8 změna: 27.02.13 11:52

Zdravím, nemáte někdo zkušenosti s výkupem oblečení v Olomouckém kraji? Nejlépe OL, PV či Přerov?

Mám půl skříně plné oblečení a je mi škoda to vyhodit. Budu ráda za jakékoliv rady.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 26.02.13 18:25

aukro.

nabidl bych to jako soubor veci za urcity obnos

Ohodnoceno: 1x

Od: nikolaaa*
Datum: 26.02.13 19:03

internetové stránky nepotřebuj, tam už nějaké věci mám a nic:/

proto bych se chtěla zbavit více věcí najednou

Datum: 26.02.13 19:37

vsak rikam soubor veci tzn ze budete drazit treba 2é tricek, 2 bundy, 5 teplaky za cenu 150kc za vse

Ohodnoceno: 2x

Datum: 26.02.13 20:01

To by se mi asi moc nevyplatitlo, když mám i nové věci. Proto píšu, že bych radši někde, kde to přeberou a ocení ;)

Internet prostě nechci!

Od: uska®
Datum: 26.02.13 21:59

@nikolaaa - moc se vám omlouvám za odpověď. Myslela jsem to tak, že pokud o té organizaci něco víte, mohla byste to zde zveřejnit a třeba by to pomohlo dalším lidem. Radílek

doplněno 27.02.13 10:34:

když znáte organizace v Čechách a v Ostravě, tak proč se s nimi nespojíte a oni určitě budou vědět třeba o své pobočce nebo konkurenci. Můžete zveřejnit názvy těch organizací o kterým víte?

Ohodnoceno: 0x

Datum: 27.02.13 10:18

:D asi se mi zde nezobrazila má odpověď na tu vaši. Psala jsem, že v čechách i v Ostravě takové organizace jsou, ale nemám tam vůbec cestu. proto jsem chtěla něco v Olomouckým kraji. Proto nechci žádný radílky, kteří mi budou radit co a jak, prostě otázka zněla výkup oblečení. Když o ničem nevíte, nemusíte nic komentovat. Děkuji.

doplněno 27.02.13 11:17:

už to můžou být tak dva měsíce, co jsem prolezla spoustu diskuzí a strávila hledáním hooodně moc času, takže si fakt nevzpomínám, kde přesně to bylo. Jak zas budu někdy projíždět nějaké diskuze, určtiě dám vědět.

Datum: 27.02.13 09:55

Jestli za to chcete peníze, tak Vám nezbývá nic jiného než inzerce, nebo třeba Aukro.

Jestli se toho chcete zbavit, tak v těchto městech najdete kontejnery na oblečení, nebo to můžete zanést na místní pobočku některé charity, které zde působí.

Datum: 27.02.13 11:52

Sekáče vykupují jen ze zahraničí, o české dodavatele nestojí.

Oblečení nosím do charity. Nic za to sice není, ale aspoň mám dobrý pocit, že to ještě někomu pomůže. Ono není všechno jen o penězích. Jaga.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.