Těhotenství i přes antikoncepci?

Od: Datum: 26.02.13 16:25 odpovědí: 4 změna: 26.02.13 17:28

Ahoj,

ráda bych se zeptala, jestli je možné otěhotnět i když beru antikoncepci? Poslední týden se citím nafouklá, bolí mě na levé straně podbřišku, motá se mi hlava a menstruaci jsem dostala ale jen špinění.

Antikoncepci beru pravidelně, nikdy jsem ji nevynechala a nemocná sem v poslední době také nebyla. Je možné abych byla těhotná?

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: askmenow*
Datum: 26.02.13 16:26

Ano, ta šance je sice malá, ale vždy je. Udělejte si těhotenský test...

Jinak neměla jste ani průjem, nebo třeba nezvracela?

Ohodnoceno: 0x

Od: nelly*
Datum: 26.02.13 16:41

Neměla, nebyla jsem ani nemocná, neužívala jsem ani žádné jiné léky. Jen vitamíny Hlívu ustříčnou a Magne B6.

Od: askmenow*
Datum: 26.02.13 17:28

Tak to je pravděpodobnost skutečně mizivá, ale i tak bych si ten test udělala, už pro klid duše. A v případě, že bude negativní, bych se stavila u lékaře a pídila se proč mám takové obtíže...

Datum: 26.02.13 17:09

tohle asi ne , mala pravdepodobnost , kdybys byla tehotna tak spis by ti bylo rano hodne spatne a poradne bys blila...

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.