Zamilovala jsem se do cernocha muslima

Od: Datum: 29.11.11 17:04 odpovědí: 100 změna: 29.05.12 17:21

Jsem vdana,ale s manzelem nam to neklape..Zamilovala jsem se do cernocha z Afriky,je to muslim.Chce za mnou za nejaky cas prijet.Rada bych znala nazor ostatnich lidi.Ja vim co chci,mam z toho trosku strach,ale miluji ho a chci do toho jit.Jen mne zajima Vas nazor.Dekuji

Upozornění
Tato otázka je 5 let bez odpovědi a proto byla uzavřena.
Máte-li podobnou otázku, a nenašli jste vhodnou odpověď, založte novou otázku.
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 29.11.11 17:08

Joj, takže černý muslim z Afriky vás okouzlil? A není tomu náhodou tak, že potřebuje získat něco jako zelenou kartu pro pobyt v Evropě a vás si našel jako snadný cíl, jak toto získat? Muslima bych nechtěla ani zadarmo. pořád se modlí a mají úplně jiný styl života. Ale vy to asi máte jinak nastaveno. Když vám to neklape s Čechem, možná že s Afričaném to bude procházka rájem, co vy víte.

Ohodnoceno: 3x

Od: carmen*
Datum: 29.11.11 19:58

Dobry vecer...Dekuji za Vas nazor.Muj manzel neni cech,ale neni ani z takove dalky,je z eu..Nevim co mne na tom cernochovi zaujalo,ale citim ze je to velice silne...Ja vim ze o muslimech se siri neco jako ze jsou to nasilnici a teroristi.Priznavam,ze mi to trosku nahani hruzu,ale nemuzeme hazet vsechny do jednoho pytle.

Datum: 30.11.11 08:59

Ale můžeme! Maximálně do dvou. Jsou špatní... a ještě horší.

Ohodnoceno: 1x

Od: olaf71*
Datum: 07.12.11 17:55

černoši jsou hlavně černý, od hlavy až k patě, ale jestli jsi se zamilovala, tak není co řešit

Datum: 29.11.11 17:14

"Muslim se musí modlit 5x denně čelem k Mekce."

Podívejte...podle mne, musí třískání hlavou do země...5x denně...celý rok...celý život...zanechat logicky následky...

Ohodnoceno: 5x

Od: wamp®
Datum: 29.11.11 17:18

martin:*smich**haha*

Datum: 29.11.11 20:01

Dobry vecer.Vite,necekala jsem prilis kladnych nazoru a beru i ten Vas s humorem ;) Dekuji za Vas nazor...

Od: nlp
Datum: 29.11.11 17:20

V ČR máte cca. 5000000 mužů, to si nemůžete vybrat něco z tuzemska?

Datum: 29.11.11 20:22

Bohuzel to u mne asi neni mozne..Kdyz si neco vezmu do hlavy,tak to tak musi byt...*zed* A nedej buh aby se mi to nepovedlo*cert*

Datum: 29.11.11 20:54

Nevzala jste si náhodou před pár lety do hlavy, že budete mít pohodové manželství a skvělou rodinu pro svoje dítě?
A ono se to nějak nepovedlo.

Od: moto®
Datum: 06.12.11 18:53

Bezva, vaše volba. Proč vás ale v tom případě zajimá náš názor?

Od: megan
Datum: 29.11.11 17:21

Ahoj,neco podobneho se me sestre taky stalo,jeli jsme do Řecka kde jsme potkali krasneho cernocha,zacal se s nami bavit,byl mili,hodny,koupil ji co ji na ocich videl a pak spolu byli i sami u plaze,zamilovali se do sebe stale ji objimal a byl neskutecne mili a sliboval ji hory-doly a kdyz jsme uz museli odjet do Cech,tak se dohodli ze ze k nam do Cech prijede,jeste ze se tak nestalo,zjistilo se ze chtel jen utict do cech aby neskoncil ve vezeni,nakonec ve vezeni skoncil a sestra byla rada ze mu na to nezkocila,mozna jsou vyjimky,ale je jich opravdu malo,je to na vas jestli mu uverite nebo se rozhodnete ze spolu budete a zkonci to budto dobre nebo spatne.

Od: rv

Schválně pak napište, kolik peněz se mu z vás podařilo vytáhnout. I když možná je do vás též zamilovaný a navzdory rodině přijme váš životní styl.

Datum: 29.11.11 20:03

Dobry vecer.Dekuji za Vas nazor..Take se divim a budete se divit i vy,ale o penize mu nejde..Chce za mnou prijet az si na cestu sam vydela a nasetri..Prosi mne pouze o jedinou vec a to je trocha casu...

Datum: 30.11.11 08:47

Ano, o peníze mu nejde. Jde mu jen o to, dostat se z Afriky. Tuší vůbec, kde je Česká republika? A Že mu tady asi bude zima*smich*? Viděl už někdy živou bělošku;)?

Carmen s manželem vám to neklape patrně proto, že vy jste duchem a srdcem kdesi v Africe. Copak není těch negativních příkladů takového vztahu dost? Být já vaše máma tak do vás hučím od rána do večera. Nejsem rasista ale svůj k svému, je to úplně jiná kultůra, úplně jiný vztah ke všemu a zvláště k ženě. Nedělejte tu chybu a hledejte jak vztah s manželem spravit.

Ohodnoceno: 2x

Datum: 29.11.11 19:55

Dobry den.Dekuji za Vas nazor...Moje mamina do mne huci neustale,ale kdyz srdce bije pro nekoho kdo je v takove dalce,rekla bych ze to je tak silne,ze semnou nikdo ani nehne...Nemohu za to,proste se tak stalo.Vim ze to bude tezke pro vsechny,ale asi je to osud a melo se tak stat...

Datum: 30.11.11 09:14

Vaše srdce bije pro někoho, koho jste nikdy neviděla, netušíte, jestli třeba celé noci nechrápe, jestli nepije, nehoní ženské, jestli není násilník, jestli je zdravý, jestli bude mít rád Vaše dítě, jestli je schopný se sám uživit, jestli dodržuje základní hygienu, jestli vůbec dokáže žít ve zdejší společnosti, jak bude snášet počasí (ten letošní listopad bych mu přál)... (dalo by se pokračovat). U černochů bývá prý lákavý sex (nemůžu posoudit), ale ve Vašem případě netušíte ani to! Tohle všechno byste měla vědět předem, to ale vyžaduje dlouhodobý osbní kontakt. Ne si jen přečíst pár úlisných keců na Netu. Ostatně jste si jistá, že je to černoch z Afriky a ne třeba Číňan, nebo bezdomovec z Ostravy?

Datum: 29.11.11 17:24

Černoch a ještě muslim... tolik neštěstí najednou... *sok* Dá se to vůbec přežít?

No nic, je to Vaše rozhodnutí. Dejte vědět řekněme tak za rok (pokud Vás pustí k intrnetu) jak Vám to klape. ;)

Datum: 29.11.11 17:29

Trochu by mě zajímalo, jak jste se coby vdaná žena stihla s nějakým tak vzdáleným cizincem seznámit tak dobře, že kvůli němu chcete rozbít vlastní rodinu. Není to spíš takový útěk do exotiky, do něčeho, co je zcela vzdálené vašim současným problémům, prostě k něčemu úplně jinému?

Příklad proti první - kulturní rozdíl je tu tak velký, že vám to s velkou pravděpodobností moc dlouho klapat nebude. Vlastně vím jen o jednom případu, kdy to zřejmě vydrží, oproti... eeee... jejda, vážně překvapivě mnoha těm pokusům. A ani to nemusel být černoch muslim, jen byl prostě zdaleka.

Příklad proti druhý - pro jeho rodinu budete jako rozvedená ateistka naprostý póvl a on bude kvůli vám pod silným tlakem (a chlapi moc tlaky od maminek nezvládají, to platí po celém světě ;o)) - pokud to s vámi vůbec myslí vážně.

Příklad proti třetí - malí míšenečci jsou moc roztomilí, ale až tu budete běhat s malým černouškem v kočárku, budete si muset zvykat na hodně divné pohledy od lidí. Budete z toho unavená a bude to trvat roky.

Přemýšlím, co by mluvilo pro... v zásadě jen čistě subjektivní pocit, že je dobře, když se lidi po Zemi trochu promíchají ;)

Datum: 29.11.11 17:37

Můj názor je takový, že byste si měla z Vašeho přítele muslima vzít příklad a začít se modlit, aby na to nepřišel Váš manžel dřív, než za Vámi přítel muslim přijede.

doplněno 29.11.11 17:38:

Nemuselo by to pro Vás dopadnout dobře..

Datum: 29.11.11 19:49

Ehm...Jak to rict...Manzel uz na to prisel.Dokonce si i precetl nejake zpravy co mi od meho cernouska prisli Nebyl z toho zrovna nadseny...Posilal memu cernochovi zpravy at mne necha na pokoji,dokonce ho urazel a jeho mamince nadaval do cerne kurvy.Pote mu take vyhrozoval ze mu neco udela az sem za mnou prijede...Cernoch ma sice trochu obavy,ale napsal mi ze mne miluje a ze mam davat pozor aby uz manzel nezjistil ze jsme v kontaktu,aby jsme meli klid nez za mnou dorazi...Mam ale strach co bude potom..

Datum: 30.11.11 09:19

Já být na místě Vašeho manžela, rozvedu se s Váma co nejdřív. To proto, abych byl od Vás dostatečně daleko, až si nabijete hubu a nemusel Vás pak tahat z bryndy.

Datum: 29.11.11 17:55

Jen si holka koleduj.Nedávno se jedna Slovenka také spustila s Muslimem-on ji zabavil dítě a nemá šanci svobodně a demokraticky dítě ani vidět.Soudy přiznávají právo na dítě jemu.U nich je prioritní otec.

JABRAKA

Od: pt®
Datum: 29.11.11 18:02

"carmen", se stejnou zamilovaností se zde svěřilo již několik dívek a žen. Přečti si reakce a rady z poradny.

#zamilovana+do+muslima

Datum: 29.11.11 18:06

Nedělám si z toho srandu, ale co muslim, to bigamista!

Datum: 29.11.11 18:11

Jak už říkali ostatní, je to trochu rozdíl oproti tomu, kdy by to byl dejme tomu černoch, ale rodilý Francouz (nebo Holanďan nebo cosi), křesťan nebo ateista, (středo)evropan a místně i stylově prostě osoba podobnější a přizpůsobivější.

Od: hankauk*
Datum: 29.11.11 18:48

Schválně se ho zeptejte, jestli se kvůli vám zřekne víry?! Myslím, že ne.. a pokud, tak jen na oko. Já vím, že je všechny nemůžeme házet do jednoho pytle, ale ostražitost je na místě.

Jednou takhle moje kamarádka potkala jednoho Afgánce, co žil odmala v Německu. Nějakou dobu se neviděli, takže náhodné setkání je oba potěšilo. A dali to dohromady. On...naprostý džentlas. Vařil, kupoval jí dárky, atd. Měl také kamaráda. Staršího, menšího, obtloustlého. A ten mi začal nadbíhat. Pak se mě ptal, jestli bych s ním chtěla odjet do Jemenu. Já byla ještě holka mladá a měla jsem z toho vítr. Taky byl o dost starší než já a ani se mi nelíbil. Kamarádka mi říkala, jak bych se měla fajn, atd... Prdlajs. Po pár týdnech, co odjel, jsem se dozvěděla, že tam mám ženu a kupu dětí. Takže bych buď byla za služku nebo za druhou manželku... Ale spíš za to první. No a ta moje kamarádka pak byla na pášky, když přišlo na Ramadán. Přítel se vypařil, že mají Ramadán a nebylo po něm vidu ani slechu. Já pak s kamarádkou jezdila v noci po Praze, lezla do hospod a barů a dívala se, jestli ho tam neuvidím. Chtěla totiž zjistit, jestli jí nezahýbá atd. Když si na to dneska vzpomenu, tak si říkám, že jsem byla p...á, že jsem ji neposlala do kšá. Ale tomu se říká škola života. Nakonec se stejně rozešli. Dneska má kamarádka za manžela Čecha a tři krásné děti.

Datum: 29.11.11 20:03

Na Vaši otázku existuje odpověď v podobě jednoho celovečerního filmu.

"Bez dcerky neodejdu"

Důrazně doporučuji shlédnout.

Datum: 29.11.11 20:10

Znama si vzala muslima. Pohodova, spolecenska a blondata holka. Verila, ze prave ON bude tim, kdo bude jiny, nez ostatni. Za par let se po ni slehla zeme a jeji kamaradi se ji vydali navstivit. Zila v nuzne chatrci kdesi uprostred niceho, k mori dva kilometry, ale nikdy ho nevidela. Nesmela na krok z domu, tri deti na krku. Muslim mel mimo ni jeste dalsi dve manzelky a rekl, ze si muze tahnout zpatky do Cech, ale bez deti. Coz ona nechtela.

Z prijemneho, inteligentniho a normalniho zde zijiciho muslima se v rodne zemi stal despoticky tyran.

Kdo chce kam, pomozme mu tam.

doplněno 29.11.11 20:13:

Osobne si myslim, ze zamenujete lasku za poblaznenost, mozna touhu zkusit neco noveho. Kamaradka taky chodila s cernochem. Taky vykrikovala, jak ho miluje... po pul roce musela priznat, ze si absolutne nesedli v nazorech ani v zivotnim stylu a spis ji lakalo to dobrodruzstvi, neotrelost, dobry sex...

Datum: 29.11.11 20:26

Dobry vecer.Nastesti v tom mame od zacatku jasno..Budeme spolu zit v cechach a ze nejsem verici mu take nevadi..Nevadi mu ani to ze se kvuli nemu rozvedu,ani to ze mam s manzelem triletou dceru...Tak snad nezmeni nazor...*modla*

Datum: 29.11.11 20:30

Já myslím,že my všichni,co s Vámi diskutujeme,už v tom taky máme jasno.

Nechápu,proč jste sem vůbec psala,když už jste se rozhodla a na naše názory nedáte.

doplněno 29.11.11 20:32:

A ještě by mě zajímalo,jak se k tomu postaví Vaše dítě.

Datum: 29.11.11 20:33

já osobně se těším na další, vámi položenou, otázku zde na poradně. strašně tolerantní chlap to musí být. ve všem má jasno a nic mu nevadí... tak hodně štěstí!

také nevím o jediné dobré zkušenosti s takovými vztahy. negativních jsou desítky... ale když v tom máte tak jasno.

Od: hankauk*
Datum: 29.11.11 20:50

Carmen, vy jste naivní jak "prvorepubliková panna". Vzpamatujte se! Co vaše děti? Jak jim vysvětlíte černého "tatínka"? Myslela jste třeba na to, jak to děti budou mít ve škole? Že se jim třeba spolužáci budou posmívat? Nejsem rasista, ale víte, čeho jsou lidi schopni? A naočkované děti jsou, bohužel, nejhorší.

Datum: 29.11.11 21:11

Tak to pak neni moslim.. Pokud mu to nevadi, chce jenom do evropy za lapsim zivotom. Zil jsem mezi moslimama, mluvim castecne arabsky a vim neco malo o jejich vire... Tak mila draha, kdyz mate ve vsem jasno a kdyz si neco uminite a pak to musite, tak proc se tady ptate na nazory?

Tak smele do toho... za par roku nam napiste pod stejnym nickem prosim, jak to dopadlo ... radi se pobavime (pokud jeste nahodou bude s vama nebo pokud vam povoli vysedavat takhle pri PC a vypisovat nesmysly jaky jste napsala tady dnes)... heh

Foneticky:

aná lázem fí neka entá zb kebíra, la nemší ilá al čechía

co vam na to asi rekne ... heh

Datum: 29.11.11 20:37

Tak carmen teď do mě vjel čert a vylít jsem z křesla jako kulový blesk.Tak to jste v pěkné bryndě.Ve zkratce moje matka (68) během necelého roku přišla kvůli takovému zmetku(30) o vše.Láska a věk nezná hranice.Mazal jí med kolem pusy,dokud bylo z čeho brát tak byl miloučkej až až..Vše potají,aby synáček nic nezhatil.Nic jsem s tím stejně neudělal když jsem na to přišel,ať jsem dělal co jsem dělal.Jen došly prachy z prodeje bytu (mimochodem všechny schrábnul muslimáček africký) tak to začalo..Bohužel nestihl jsem zasáhnout.Během toho roku co jí plenil kasu samé zamilované esemesky dopisy návštěvy maminy tam. Když přijela bez peněz začaly mi chodit sesemesky jak jí bije a musí mu sloužit, že nepřivezla prachy,zavíral jí do sklepa a nikam nesměla chodit.Takže teď je bez bytu bez peněz a bl...bec je vysmátej a policie s tím nic neudělá.Toť ve zkratce.Víc se mi o tom ani nechce psát ještě teď se to ve mě bouří.Tak přemýšlejte ať si nezkazíte život a nejen sobě jen kvůli krásným očím a hlavně kecům.Nejde jim o nic jiného než se dostat k penězům bez práce a k povolení žít tady.Pak se vás zbaví.

Datum: 29.11.11 20:40

*palec* Tak to je sila!

Mam tuseni, ze tazatelcin pribeh dopadne nejak podobne...

Datum: 29.11.11 21:01

*modla* asi se zacnu modlit,aby jste nemeli pravdu *stop*

Datum: 29.11.11 21:02

Bohuzel az budete bez penez, iluzi, mozna zranena, tak bude na nejake modlitby pozde..

Datum: 29.11.11 21:05

znáte někoho, komu pomohlo modlení? já ne. znám jen spoustu lidí, kterým pomohl zdravý rozum...

Datum: 29.11.11 21:09

Tohle bohužel není ten případ...

doplněno 29.11.11 21:10:

A ještě mě napadlo,tazatelka se s novým přítelem zřejmě ještě nesetkala,to bylo seznámení přes internet? Láska na první blik monitoru?

Datum: 29.11.11 21:42

Nesetkali jsme se spolu,ale telefonuje mi,piseme si,posilame si fotky..Ted mi poslal i balicek...Telefonoval mi i na me narozeniny aby mi popral...I kdyz ja moc anglicky neumim,stejne jsem moc rada,kdyz zavola a ja se muzu hezky ztrapnit svoji spatnou vyslovnosti..Vzdy se ale uklidnim,kdyz mi pote napise ze nemam zadny prizvuk,ale byla jsem velmi sladka...

Datum: 29.11.11 21:47

Tohleto je celé vtip, to přeci nemůže nikdo myslet vážně... že ne? Neberte mi víru v lidstvo *zed*

Datum: 30.11.11 08:45

Někde jsem četl, že IQ celé naší planety je v čase konstantní...jen lidí je víc a víc..

Pro ČR to platí evidentně také..

Od: hajmoni*
Datum: 30.04.12 22:24

To je dobré. :-D

Datum: 30.11.11 08:40

*sok**ua**smich**haha**bzum*

dobrej fór po ránu

Datum: 30.11.11 09:09

Milujete nekoho, koho jste v zivote nevidela?*zed* Kristova noho. Ted uz chapu i ja, ze Vas chce pouzit jako propustku do Evropy, aby se mel lepe. Vam to porad nedoslo?

Myslite, ze fotky jsou opravdu jeho? Co kdyz lze?

Od: broca
Datum: 01.12.11 09:45

Tohle je docela dobrá provokace . Zpočátku jsem na to taky skoro skočila. Jinak mne velmi pobavila (tentokrát velmi vtipná) rekce od kapkynadeje *smich*

Od: broca
Datum: 01.12.11 09:53

Omlouvám se, opravuji - reakce. Myslím, že tohle muselo být opravdu vymyšleno a někdo se nad tím baví, protože snad nemůže být možné, aby tohle bylo myšleno zcela vážně. *houpy* Že nás někdo "houpe"?

Datum: 30.11.11 05:41

Je to marný, je to marný, je to marný...*zed* Když si Vy něco vezmete do hlavy...Nevadí mu, že nejste věřící, že jste vdaná, že máte děcko. Vy byste potřebovala opravdu nějakou ráznou léčbu šokem /elektrickým/, aby Vás to pustilo. Od člověka z tolik odlišného prostředí bych opravdu nečekala, že se Vám poklidně přizpůsobí a bude s Vámi žít spokojeně v Čechách. Spíš si opravdu myslím, že máte být nástrojem k tomu, aby tady dostal možnost pobytu. Ona láska se dá dost lehko předstírat, stačí sehnat nějakou naivku, která momentálně neuvažuje hlavou a je hotovo! Měla byste myslet aspoň na to svoje děcko, co mu chystáte a podle toho se chovat.

Pro jistotu si natrhejte rákos na sukýnku, utkejte si modlicí kobereček a zkuste si v Globusu sehnat kamenný mlat na drcení kukuřice, co kdyby se partner s Vámi hodlal přestěhovat do Afriky? To by byla romantika, co?

V sousední vsi si za studií na VŠ jedna slečna pořídila s černochem dítě. Rodiče se chytali stropu, dcera neustoupila. Teprve, když se měla chystat svatba, dorazily papíry ze Zimbabwe. Ženich měl doma 3 manželky a několik dětí. Teprve potom děvče prokouklo. Tak pozor, ať nedopadnete podobně.

A to všechno jen proto, že je Vám nějaký český Honza, Venca či Pepa málo. Jen aby Vám jednou nebyli dobří.*bzum* Jaga.

Datum: 30.11.11 09:47

Někdo chytrý kdysi prohlásil:

"Rozčilovat se znamená mstít se sám sobě pro blbost jiných".

A tady to platí stoprocentně.Na přání tazatelky jsme sem naše názory napsali,ona se jimi stejně neřídí a ani si je nechce připustit.

Pokud ji manžel nečváchne po h..ě nebo nehodí do ledové vody,nemá šanci procitnout.

A až jednou v budoucnu procitne,už se v tom bude ráchat.

Anebo je tenhle příspěvek jen velký fake a někdo nás tahá za nos.Takovouhle naivitou totiž dnes oplývá už jen část důchodců,kteří jezdí na předváděcí akce.

Datum: 06.12.11 14:28

Jsme domluveni,ze zustaneme v cechach...On mne sice pozval do sve zeme,ale to jsem ihned odmitla.Chtel abych priletela za nim a pak ze poletime spolu zpet do cech.Kdyz jsem mu ale napsala,ze mam strach a nemam hlidani pro dceru,tak ustoupil a souhlasil,ze tedy prijede on a zustane tu s nami na stalo..Nemyslete si,ze z toho nemam strach...O muslimech uz vim za ty necele dva mesice hodne,spoleham na to,ze kdyz budeme zit v nasi zemi,tak mne a dceru chrani zakony *uf* Jeste neni ni stoprocentni,mam jeste par mesicu na premysleni...

doplněno 06.12.11 14:30:

odpoved pro abajaga"

Datum: 04.02.12 11:57

Proboha ženská! Vždyť toto je UČEBNICOVÝ příklad! Nejste pro něj nic než peněžní účet a pas do Evropy. Je to naprosto totožné s desítkami napálených a nešťastných ženských, které přišly o manželství, děti, peníze...Jen proto, že naletěly na krásné řeči a dárečky. Ti chlapíci to berou jako živnost a jsou v tom vynikající a neváhají ze začátku dost investovat a být velmi trpěliví a přesvědčiví.

Máte adresu a celé jméno? Nemůžete si ho prověřit? Jestli není ženatý, trestaný, atd...

Datum: 30.11.11 10:30

Proboha holka mě to nedá a když jsem si přečetla, že jste toho člověka nikdy neviděla začínám pochybovat o vašem zdravém rozumu. Manžel na to přišel, JAK? To jste mu dala číst poštu? Chtěla jste aby to věděl? Být já on tak jak je mi násilí na ženě cizí v některých případech /ten váš je ukázkový/ bych vám jednu nebo raděj dvě vlepila a doufala, že se proberete. Máte tříletou dceru, jste dospělá ženská a né puberťačka! Zkuste přemýšlet hlavou.

Od: buss®
Datum: 30.11.11 11:09

Když ta mocná čarodějka - Příroda - to zařídila tak, že je IQ od do..., asi to tak musí být aby se dostalo na všechny. Co kdyby chlapi poslali fotky, budete milovat? Víte co to je? Spousta ženských je krásných, ale milovat? Probuďte se! Nebo mu navrhněte, že přijedete za ním...

Datum: 30.11.11 11:53

"carmen", dala jsem Vám odkaz na archiv v poradně, kde se podobně zamilovaným radilo, zřejmě jste tam ani nenakoukla. Láska je slepá. Víte už Vám zde všichni rozumně chtěli otevřít oči, vypsali důvody. Neberete do úvahy jeho víru, jeho legalizaci, to, že máte dítě a manžela, příklady žen, co dopadly nepěkně, jen jeho SLOVA, ta na Vás působí, jako magnet. Ano ženy jsou takové , že hodně dají na slova a obzvlášť na pěkná a líbivá slovíčka, pak jim unikají jiné souvislovisti, že jsou jen prostředkem k něčemu, a jak vidět nejsou to jen mladé ženy, ale ani šedesátka ve věku nic neznamená, jak Vám zde napsal "pavkazji" o své mamince. Už nemám, co dodat, nevidíte souvislosti, tak nevěříte. - stařenka

Datum: 30.11.11 12:04

Černoch nečernoch, muslim nemuslim, ženská, která chce malé dítě připravit o rodinu - vždyť co potřebuje takové mrně víc, snad už jen takové banality jako vzduch a tak - kvůli chlapovi, kterého v životě neviděla, je prostě... hmm, si zaslouží všechno, co přijde.

Od: dery®
Datum: 30.11.11 12:25

Je úplně jedno, jestli je černý nebo jestli je muslim. Myslím, že o to ani tolik nejde. Kdyby to bylo tady, kdyby tu legálně pracoval nebo studoval apod., je to naprosto v pořádku. Ale pokud se za vámi potáhne až bůhvíodkud, tak mu jde jen o jedno - získat azyl v Evropě.

Zkuste si přečíst knížku od Ivy Pekárkové Sloni v soumraku - tato paní ví o přistěhovalcích a o "mezikulturních" vztazích dost a myslím, že tahle knížka bude přesně vystihovat vaši situaci.

Datum: 30.11.11 12:29

Co máte všichni s tou Afrikou? Vždyť psala, že je z EU. Takže nejspíš Španělsko, Itálie, nějaký takový stát dole na jihu. Patrně nic takového, odkud by potřeboval drát se zrovna do ČR ;)

Datum: 30.11.11 13:10

Tazatelka psala,že její nová láska přes monitor je z Afriky,to jste přehlédl.

Její současný muž je z EU.

Datum: 30.11.11 15:50

Kdabyste si pořádně přečetl otázku, nepsal byste nesmysly.

Datum: 06.12.11 13:49

Je z Afriky..Manzel je z eu.;)

Od: petulka*
Datum: 30.11.11 12:36

Dobry den,je mi teprve 19,ale i tak vas nemohu pochopit,nikdy jste se nevideli,jak se muzete zamilovat do nekoho,koho jste nikdy na zivo nevidela,mate male dite,jste opravdu asi ne moc chytra kdyz mu taklhe chcete vzit tatu a vymenit ho za cernocha,nikdy se nestalo ze by vztah s nekym takovym dopadl dobre,verte nam vsem co vam sem pisou,my mame pravdu a myslime to svama dobre.Klidne se s manzelem rozvedte,ale nechodte s tim cernochem.Nazacatku jsou same sladke recicky,spousta slibu atd,To jste opravdu tak blba ze mu verite,vsicni cernosi z Afriky chtej jenom pryc do Cech nebo kamkoliv,to vam netaci pribehy lidi co vam sem pisou jak to hrozne zkoncilo,zamyslete se opravdu nad tim,jeste mate cas si to rozmyslet,mama to s vama mysli dobre,ma rozum narozdil od vas!

MYSLETE NA VASE DITE(to je snad to nejdulezitejsi na svete)!

Datum: 30.11.11 17:39

Proboha děvče,tady jste na špatné adrese,ihned zítra se běžte poradit s psychiatrem,on vám to vysvětlí lépe,nežli my,laici*hej*

Datum: 30.11.11 18:29

Si tady někdo z nás dělá prču *haha* lidi neblbněte,takhle naivní snad ještě nejsme *modla*

Datum: 30.11.11 18:43

Vždyť to je snad jasné od samého začátku, né?*ua*

Datum: 30.11.11 23:18

Jinak jsem taky cetl, ze byva obcas i vse ok, nez maji spolu deti, protoze potom manzel muslim tvrde vyzaduje, aby deti byly samozrejme muslimske viry... Nicmene podle toho, co jste psala jsem presvedcen, ze tomuto uzasnakovi rozhodne nebude vadit, pokud budou atheisti nebo cokoliv jineho *bzum*

Od: pusinka50*
Datum: 01.12.11 02:34

Znovu si přečtěte pozorně všechny odpovědi a tentokrát u nich zkuste aspoň trochu přemýšlet, jestli víte, co to slovo znamená.
Nejde snad ani tak o černocha, někteří jsou vzdělaní a slušní lidé. Někteří. Ale to nepoznáte po několika dnech či týdnech známosti. Jde o to, že je to MUSLIM. A od takového IHNED ruce pryč. Mám bratrance, který přijal muslimskou víru. Neexistují mezi nimi rozdíly. Ani jeden se neliší od druhého. Nesmí. Porušil by jejich náboženství, kdyby byl jiný a "lepší", jak vy si ho idealisticky představujete, porušil by rodinné tradice a muslimské zákony. Potrestali by jeho. O peníze jim zas tak moc nejde, mají jich dost, ale jde jim o DĚTI. Jak vyplynulo z mého rozhovoru s mým bratrancem a jeho kamarádem muslimem, všichni muslimové usilují o nadvládu jiných států a celého světa. Bez přehánění. Mají úplně přesné představy např. o tom, jak by v naší republice udělali rychle pořádek. OVŠEM, oni by byli u moci a celý český národ by je musel poslouchat a otročit jim. Proto oplodňují ženy i mimo svou zemi, o ženu jim vůbec nejde, to je rohožka pod jejich nohama, ale jde jim o to jak získat dítě .Čím víc dětí se jim narodí, tím dříve bude muslimů dostatečný počet, aby se pokusili ovládnout svět. Bez přehánění. Bez výjimek, každý muslim je úplně stejný jako ostatní muslimové. Jednou bratranec při rozhovoru, kdy jsem pro jeho víru do něj trochu rýpla, nadskočil ze židle a začal s rukou vztyčenou jak Hitler křičet "Až nás budou miliony, my vám ukážeme, my vám to spočítáme...". Můžete žít s muslimem tady. S tím, že po něm nebudete chtít absolutně nic, s ničím vypomoci, s ničím poradit. Ale spíš dochází k tomu, že SAMOZŘEJMĚ je žena musí následovat do jejich země. Tam se z ní stane služka a chůva jejich dětí, obyčejný póvl, která nic nesmí, nikam nesmí, jen se starat o děti, životní podmínky příšerné, o těch chatrčích je to pravda, na milování mají muslimové jiné ženy, muslim může mít až 4 manželky, jak by se vám to líbilo být stále čtvrtá v pořadí? když se chcete rozvést, ano, sice s obtížemi, ale můžete, ALE...dítě jim musíte nechat, nemáte šanci dítě u soudu vyhrát, protože soudům předsedají jiní muslimové, kterým jde o stejnou věc, získat další dítě.Myslím, že fakt, že ssebou všude nosí své koberečky, které před sebou kdekoliv rozprostřou a skutečně se 5x denně klaní vkleče svému Alláhovi, at jsou na ulici nebo na návštěvě by byl jedinou věcí, kterou byste možná byla ochotná na něm tolerovat.
Takže, opravdu, jestli si nechcete zničit život a zažívat peklo na zemi, vyříkejte si v klidu u lahvinky dobrého vínka při svíčkách s manželem všechno, co vám na sobě vadí...anebo si najděte normálního Čecha.

Od: barc
Datum: 01.12.11 08:17

Paní moc hezky jste to napsala až mi z toho naskočila husí kůže. Nezkušená mladá žena bohužel snadno naletí hezkým slůvkům a pozornostím, které se jim právě od normálního Čecha nedostává. Každé druhé manželství je u nás rozvedené, děti žijí jen s jedním rodičem převážně s matkou, která to sama nezvládne a ani nemůže, věčný kolotoč, ženy podléhají depresím začínají pít. Muži si nacházejí mladší partnerky jejich stará už jim nestačí je okoukaná. Nedivte se proto, když přijde muslim, většinou jsou to atraktivní muži, který se snaží v této ženě projevit lásku, porozumění, ohleduplnost, na kterou ona není zvyklá. Když pozná později co zatím je, už je většinou pozdě. Úplně tyto ženy chápu a neosuzuji je, a je mi jich líto.

Datum: 01.12.11 10:05

Proboha,lidi,už jí nic nepište,vždyť si z nás dělá evidentně legraci,je to nějaký pubertální fracek*bzum*

Datum: 01.12.11 12:50

Taky si už myslím, že si z nás slečna /paní/ tropí srandu. Takhle snad nemůže uvažovat nikdo. Mít děti, muže a zamilovat se do člověka, kterého v životě neviděla. JE TO PROSTĚ HLOUPOST a někdo se královsky baví.

Připomíná mi to mou pubertu. Je to víc než 40 let. Také jsem se zamilovala do pána na obrázku - do J. P. Belmonda. Nebyl vůbec hezký, ale měl charisma. Když jsem ve škole chytila dvě koule, tátův řemen mi zase rychle pomohl se odmilovat. Myslím, že paní by potřebovala stejnou medicínu. Poprosila bych tátu, měl pádnou ruku, bohužel, už 37 let se na nás kouká tam shora z obláčku. *plac*Jaga.

Datum: 01.12.11 13:48

Je hodně pravděpodobné, že se jedná o otázku pro pobavení tazetelky, nicméně, je zde tolik tolik rad a zkušeností, že si je může jednou pročíst, ta opravdu zamilovaná. - stařenka

Datum: 06.12.11 13:56

Mylite se.Myslim to zcela vazne.Bohuzel...:(

Od: dobrak*
Datum: 01.12.11 13:43

Paní,já vám fandím,na nic nečekejte,sedněte na první letadlo a frrrrr za ním ,jenom se už prosím nevracejte. A toho prvního manžela sebou,to musí být asi taky IQ tykve že do ted s váma žije.

Od: xuxa
Datum: 02.12.11 10:01

Proboha dítě-plačte,kvílejte,řvěte v noci do polštáře-jen jděte od toho!Věřte,tohle není láska,ani zamilovanost,je to šílená iluze s tragickým koncem.Nebudte hrdá na svou tvrdohlavost.Poslechněte svůj tichounký vnitřní hlásek který vás varuje,vím,že ho slyšíte . .

Od: venda*
Datum: 04.12.11 00:13

No a co?Když je Vaše láska pravá a na obou místech, není co řešit. Hooodně štěstí Vám oběma!

Datum: 06.12.11 14:19

Diky..Snad to dobre dopadne *modla* Ja vim ze sance je velmi mala,ale i prezto doufam...

Datum: 06.12.11 14:26

Trošku mi Vaše poslední odpověď připomněla novomanželku,která si bere alkoholika,ale má představu,možná dokonce nezdolnou víru v to,že ho dokáže změnit.

Věřte mi,že nedokáže.Neznám jediný případ.Nekončí to šťastně.

Datum: 06.12.11 14:33

Mozna ho nebudu muset menit...Treba bude opravdu normalni..Jeste z nej za ty mesice zkusim vytahnout vic informaci..Samozrejme znam vsechny moznosti,co se vsechno muze stat a proto se pokusim byt trosku opatrnejsi,nez do ted...;)

Datum: 07.12.11 07:24

Nechci se Vás tímto dotknout, ale připomínáte mi naše slepice. Když začaly zanedbávat své slepičí povinnosti /snášení/ a začaly kvokat,babička je na chvilečku ponořila do kbelíka se studenou vodou. Žádné týrání, hned zase ven. Ale pro pipky to byl šok a na kvokání brzy zapomněly.

Radila bych Vám to stejné. Aby Vás při tom vašem kvokání manžel pořádně párkrát potopil i s hlavou do Labe, do Vltavy, do Svratky, podle toho, odkud jste. Ony by Vás ty blbé názory ve studené vodě snad přešly! Jinou radu nemám. Injekce proti blbosti dosud nebyly vynalezeny. *bzum*

Pokud si přesto půjdete za svým snem, radila bych Vám tuhle diskuzi si dobře uložit. A přečíst si ji znovu za 10 let. Možná i dřív. Abyste pochopila, jak to s Vámi lidé mysleli a kdo měl nakonec pravdu. *zed**zed*Jaga.

Datum: 07.12.11 11:02

Asi je vše marný. Pokud se do něčeho takového žene dospělý (á), nedá se nic dělat. Blbý je, že v tom je dítě. Zatím jedno, pak možná další. Jsou toho plné noviny, zprávy, filmybylo napsáno spousta knih ... Mě těch paní už ani není líto, když pak tady v různých pořádech štkají, jak jim jejich drahý bývalý, ani nemusí být muslim, stačí prostě cizinec. odvlekl dítě a ony ho nemohou dostat zpět. K politování jsou jenom ty děti. Ono stačí mít neshody a problematický rozvod s našincem, natož s někým z úplně jiné kultury. Nedá se nic dělat, každý si musí tu hubu nabít sám. Tady se asi nenajde nikdo, kdo by takový vztah posvětil.

Datum: 07.12.11 12:42

Ja jsem nikdy nikoho neposlouchala a nakonec jsem zjistila,ze meli vetsinou vsichni pravdu kdyz mi davali velmi zakladni a cenne rady do zivota.Ale na druhou stranu jsem zase rada,ze jsem sama sebou.S manzelem se porad do neceho nutim,nehnu se z baraku skoro nani na krok a o kamaradech ani nemluvim..To mne tak ani nestve,jako spis to jak semnou jedna.Zarli,mluvi semnou vulgarne a je i dost agresivni.Moje rodina mi to rikala jeste pred svatbou,ale ja jsem je neposlechla.Sla jsem za svym srdcem.Ovsem myslim si,ze kdybych poslechla svoji radinu,stastna bych take nebyla,protoze moje mamina mi porad doporucuje,at si najdu nekoho,kdo ma dobrou praci,auto a penize...To ale neni v zivote vsechno!Ja bych nebyla stastna z hmotnych veci...Jde mi proste o to abych nekoho milovala a on mne.Aby jsme za sebe byli schopni polozit i zivot.Aby jsme se navzajem respektovali a byli k sobe slusni.Proto jsem si asi vybrala muze z takove dalky..Protoze je v tom plno vasne a pritahuje mne jak je to napinave...to cekani na nej..Je v tom proste vasen a adrenalin..Vim ze je to k nepochopeni,ale pisu jen to co citim *slunce*

Datum: 07.12.11 13:30

Pisete jako divka prchazejici do puberty, nebo znudena panicka. Myslim, ze us se tu na Vas vyplytvalo spoustu slov a zbytecne. Takze by jsem ostatnim radcum doporucil jiz na tuto diskuzi nereagovat. Heslo dne zni, kdo chce kam...

Datum: 07.12.11 15:34

Když si stěžujete na nesvobodu v manželství,snad neočekáváte od toho nového vztahu volnost? Naopak se připravte na to,že pak už nepůjdete sama ani nakoupit..

Datum: 07.12.11 17:16

O volnost mi nejde..Mam male dite.Nejsem zrovna ten tip cloveka co by nechaval dite u babicky,nebo jinde a lital po hospodach a po diskotekach.Chci jen nekoho s kym si budu rozumet a milovat ho a on mne..Nic vic... *srdce*

Datum: 04.02.12 12:01

...to chápu, ovšem s africkým muslimem to nenajdete. To je 100% jistota.

Datum: 14.12.11 20:37

Bože na nebi ty to vidíš! Další blázen...a ještě do toho tahá svoje chudáka malý děcko... Teď jsem zrovna nedávno přečetla dvě zpovědi, jak se zamilovaly do černýho muslima. Jedna odjela k nim...No nebudu to rozebírat. A druhá s ním zůstala tady, no taky mazec. Milá zlatá mladá paní...jak se říká, když ptáčka lapají krásně mu zpívají. A potom utnou tipec...No tak si to užijte, hlavně mi je líto vašeho prcka...

Od: fran
Datum: 19.12.11 08:54

Teda já nevím, probírá se tady sex stále, vždyť ten muslimský černoch bude dobrý *srdce*. Tak odpočnout si od manžela bokovkou exotickou...pak si zase vážit evropana. Ovšem zabezpečit peníze, pokud jsou, zejména proti vlastní osobě. Černocha ani muslima nelze v sexu podceňovat, mají jiná pravidla *afro*.

Od: vladimir1945*
Datum: 20.12.11 21:00

Vážená dámo

kupte si provaz na oběšení.Budete jej nutně potřebovat.Jinak No comment...

Od: itnamilsum
Datum: 28.04.12 17:41

Provaz vůbec nebude třeba, hoši to vyřídí sami. Jinak, elegantněji.

http://www.novinky.cz/zahrani…u-jeji-desetilety-manzel.html

A děti se taky budou mít skvěle:

http://novotnyjiri.blog.idnes…za-to-ze-byla-znasilnena.html

A v Africe, když budou umět pěkně recitovat, tak i něco vyhrají:

http://www.novinky.cz/zahrani…-soutezi-pusky-a-granaty.html

A pak, až velký, budou třeba bojovat s těmahle. Kdo asi vyhraje?

http://www.novinky.cz/zahrani…nky-a-troubit-na-frkacky.html

Od: baraa*
Datum: 03.02.12 18:52

Dobrý večer, můj manžel je Afričan a křesťan a nemůžu souhlasit se všemi názory tady. Ano, pochází z jiného kontinentu, ale hodně záleží na výchově v rodině. Dále znám mnoho jiných Češek, které jsou šťastně vdané...ale v tomto případě to nedává moc smysl. Nikdy jste se neviděli a v podstatě se neznáte. Každý do telefonu řekne cokoli a může se zdát, že jste jeden pro druhého ztvořeni, ale ještě k tomu říkáte, že neumíte anglicky, tak nevím, jak vaše komunikace probíhá. Představte si nějakou vážnější situaci a jak se spolu domluvíte? Zkuste třeba měsíc být bez kontaktu (sejde z očí, sejde z mysli) a uvidíte. Další věc, která svědčí o nesmyslnosti je tá, že se vůbec ptáte na názor cizích lidí...

Datum: 04.02.12 14:11

no co já vím? Jste dospělá a říkáte že do toho půjdete. Ale určitě vidíte kolem sebe, jaké problémy vznikají mezi lidmi ze stejné kultury. A vy ty problémy chcete rozšířit ještě o rozdíl v kultuře? Pak se asi chcete stát mohamedánkou se vším všudy, i s tím podřízeným postavením.

Od: danyb*
Datum: 07.02.12 12:26

Dobrý den, možná by vám pomohlo kdybyste se podívala na film: Bez dcerky neodejdu.Nejdříve láska jako trám, úspěšná kariéra a pak lidké drama.Podívejte se něj. A máte rozhodnuto. D.

Od: nikicann
Datum: 04.04.12 14:24

Ahoj,

rozhodně si zkus zjistit, jak hodně muslim doopravdy je,. Pokud bude silnej ve svojíé víře a bude ji znát tak, jak má fungovat, tak to bude dobrej chlap na celej život. Pokud ale je už v tomhle laxní, tak bych od toho dala ruce pryč... zkus se ho zeptat na nějaký věci, třeba jakej postoj má k alkoholu, jestli pije "příležitostně" (dobrej muslim nepije vůbec), jak je to v islámu o ženách a jestli má právo ženu bít (kdo zná dobře výklad, ví, že muž má právo uhodit ženu něčím, co je podobné kartáčku na zuby- takovej malej klacík, říká se mu miswak, rozhodně ne mlácení), a jestli se modlí denně, a kolikrát (minimálně 5x). Holky, které si vzali opravdové muslimy- a nezáleží na tom jestli černochy, Araby, Uzbeky, Turky, Bosnáky nebo další, se mají výsostně a s chlapem to klape.

Ale když si vezmou někoho, kdo tvrdí, že je muslim a pak se dozví, že vlastně se vůbec jako muslim nechová- to je ten njhorší chlap. Když bude praktikující muslim, nikdy tě nepodvede, vždycky ti bude pomáhat a bude tě finančně podporovat (další zajímavá věc, chlap opdle islámu MUSÍ rodinu zabezpečit finančně- ženská pracovat nemusí a pokud pracuje, tak peníze který vydělá jsou pouze její, a nemusí přispívat na společnou domácnost...) .

Tady vidím spoustu negativních názorů, ale není to tak. Záleží na chlapovi. A rozhodně se nebát praktikuijícího muslima - naopak. Kamarádka má černocha muslima a je zlatej. Můj manžel je Azerbajcanec muslim a taky super chlap- ale vždycky tyhle dobrý spojuje to, že praktikujou a znaj dobře svojí víru... a takhle znam hodně holek v ČR i mimo (v manželově zemi), který jsou v klidu.

A zminovanej film: " bez dcerky neodejdu" je nic moc, když ta ženská se sama nezajimala o jejich nabozenstvi a kulturu, tak co muze cekat, navic jsem tam videla hlavne jeji chyby, kdyz byla udivena, ze v noci vstavaj, nebo se divi tomu, ze se sprchujou po sexu... atp. A jeěště ten názor, že chce do EU! To možná chce, ale ted jsou imigrační zákony (nebo spíš výkony naší policie) tak skvostný, že my už máme miminko a pobyt manžel ještě nedostal, takže ho kdykoliv můžou deportovat... nehledě na to, že žádost se má posoudit do 30 dnů, nám ji posuzovali 120 dní (když nepočítám, že několik mesíců nám ji vůbec nechtěli přijmout) a poslali nám ji zpátky, že chybí jeden dokument (kterej nám ukradl policajt na cizinecký policii a vedoucí oddělený se zajistila, že ten dokument sama dodá ministerstvu). A ted už je to taky už přes měsíc a pořád se nic neděje...

Ale určitě nejdůležitější je předem se dobře informovat. Přeju hodně štěstí!

Od: ivca*
Datum: 29.05.12 15:17

Ahoj,

můžeme se spolu kontaktovat na mailu? Také se o mne zajímá muslim a já bych ráda zjistila od již zkušené ženy, jaké je manželství křesťanka-muslim. díky

ivanadenkova@seznam.cz

Od: akai
Datum: 28.04.12 16:26

Ahoj,

mozna reaguji pozde, ale presto citim urcitou povinnost prispet k teto diskusi. Podle meho je nejdulezitejsi osobni silna vule a presvedceni a pocit, ze se citis statna. Neni nic dulezitejsiho nez stastna rodina, zejmena pokud s tim souviseji i deti. Pribehu bylo a je hodne. Nektere z nich jsou pesimisticke, jine zase vesele a povzbuzujici (myslim ze s pozitivnimi nazory se nikdo nema potrebu tolik sverovat, navic clovek si pamatuje zejmena negativni veci). Nazory ostatnich jsou v kazdem ohledu jiste inspirativni, ale TY jsi ten kdo ovlivni svuj budouci zivot (v tomto pripade nejen svuj). Snaz se zjistit co nejvice informaci o svem priteli - od nej samotneho, komunikujte spolu a naslouchej svemu srdci. Zivotni cesty jsou nevyzpytatelne, verim vsak ze da zvladnout vse, pokud ma clovek partnera o ktereho se muze oprit a ktery pri nem bude stat. Rada bych se jeste zminila ze sve zkusenosti, ze zivot s muslimem je bajecny, podotykam ze mluvim pouze z osobni zkusenosti. Jsem vdana za muslima tri roky, zijeme v Cechach. Je ohromne ohleduplny, vlidny, ochotny kdykoliv pomoci, absolutne nezistny (o tom jsem mela moznost se mockrat presvedcit) a rodinny typ, proste idealni manzel (i kdyz tomu lide asi verit nechteji). Jedine co nam komplikuje nas "bezstarostny" zivot je mnohdy nepratelske prostedi a postoje a nazory jinych lidi (kterych se snazim nevsimat). Nevidim nic spatneho na tom ze clovek vyznava viru, ba naopak. V dnesni uspechane dobe plnych sobeckych a "prazdnych" lidi je to alespon zablesk svetla. Tot je muj nazor. Uprimne preji hodne stesti.

Datum: 01.05.12 16:24

Mám kamarádku se stejným příběhem, ale nechci to tu vypisovat, nevím, jak to tu přesně chodí- lze ti někam poslat soukromou zprávu? Já tu nikde odkaz na soukromou odpověď nevidím. Jestli to tu ovládáš, tak napiš mě, kam ti to mám poslat. Africký muslimové opravdu nejsou jako ti arabský takže to v klidu proberem. půjde-li to

Datum: 29.05.12 15:19

Ahoj,

mohu také poprosit o radu? Chce si mě vzít muslim ... a já se rozmýšlím ...

Datum: 29.05.12 15:20

ještě můj mail

ivanadenkova@seznam.cz

díky za kontakt

Datum: 29.05.12 17:21

psipacko, podívejte se nahoře na stránce na oranžovou lištu, je tam tlačítko Vnitřní pošta. Můžete se s tazatelkou zkontaktovat prostřednictvím vnitřní pošty, komunikace proběhne jen mezi Vámi dvěma. Obě jste přihlášené, takže to půjde.

Poslední otázky Poradny nejen pro ženy
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.