Niva v mrazáku

Od: odpovědí: 7 změna:

Jak dlouho vydrží v mrazáku niva?

Díky.

7 odpovědí na otázku

 

 


2x
avatar jabraka

Niva do mrazáku nepatří.Je to jeden z živých sýrů a právě ta živá" biologie " s zničí.Pokud se zmrzlá Niva ihned po vyjmutí z mrazáku zpracuje,lze to akceptovat,ale rozhodně by se neměla po rozmrznutí ponechat dlouho.

JABRAKA

Pokud se nepletu, tak spermie jsou také živou kulturou, která se uchovává ve zmraženém stavu (a ne jako zavařenina) a nijak jim to neuškodí. ;)

 


0x

Klidně ji do mrazáku dejte, ale až ji budete vyndavat, uložte ji do ledničky, aby se pomalounku rozpustila. Chuťově i konzistencí bude bez jakékoliv změny - mám to vyzkoušené! *palec* Jak dlouho v mrazáku vydrží nevím, ale po půl roce jsme našli jeden zapadlý balíček a nic jí nebylo.

 


0x
Nivu i jiny syr bych do mrazaku nedavala.kdyz uz neni zbyti tak jedine syr pouzit do naplne.

 


0x
avatar lidus

Sýry dávám do mrazáku léta a nijak jim to nevadí. Nivu tam mám stále jelikož nikdy nevím kdy se rozhodnu dělat nivovou omáčku, rovněž Aidam ten zase na mleté řízky a tousty.

 


0x
avatar arakain77

U nás Niva,ani jiný sýr nevydrží ani den.Záleží na tom,kdo je první objeví.

 


0x
avatar viky

Nivu dávám do mrazáku v alobalu. Vyndám ji a nechám zabalenou aby rozmrzla. Nepoznáte, že byla v mrazáku. Většinou zmrazuji Berghader - /nevím přesně, zda je správný název./ Když je v akci, tak ho koupím větší množství a uložím do mrazáku. Vyzkoušejte, jen malý kousek, dejte do mrazáku.

doplněno 18.11.11 14:05:

Také Aidam nastrouhám a dám do sáčku na zmražení.

 

 


 

 

Poslední otázky Poradny nejen pro ženy
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2020 Poradna Poradte.cz. Všechna práva vyhrazena. Prohlášení o ochraně osobních údajů. | [tmavý motiv]