Jaký účes je vhodný pro kulatý obličej?

Od: odpovědí: 2 změna:

Ahoj, mám kulatý obličej.Ať se nechám ostříhat jakkoli, tak vypadám blbě.Nevíte, jaký účes je pro tento obličej vhodný?Díky za odpovědi.

2 odpovědi na otázku

 

 


2x

Hm. Až na to přijdete, dejte mi vědět *smich* A nejhorší jsou ty kadeřnice, co mi podtočí ofinu. Vypadám pak jak teta Agáta na padesát let staré svatební fotografii.

Nicméně k věci: nepíšete, jaké máte vlasy. Já mám úplně běsně rovné, tak budu vycházet z toho Když jsem nosila kratší, dost se mi osvědčilo mikádo, tím, jak jakoby rozseklo tu linii, odvádělo to šikovně pozornost. Ale dalo moc práce na údržbu. Teď mám delší a zakotvila jsem na pěšince mírně do strany, hodně prostříhané ofině taky asymetrické od té pěšinky a když je to pak sestříhané postupně dolů, opticky je to asi nejlepší, co se z toho dá dostat. Kdybych si uměla udělat drdol, tak nosím drdol, protože to nějak protáhne tu hlavu nahoru a obličej vypadá výrazně užší :-D Je to běs.

 


2x
avatar kapkanadeje
#4e4e4e; font-size: 10pt">Kulatý obličej#4e4e4e; font-size: 10pt"> je potřeba opticky prodloužit, aby nepůsobil zakulaceným dojmem. Jak tedy vybrat ten správný účes Obecně platí, že byste se měla #4e4e4e; font-size: 10pt">vyhýbat širokým účesům a načesaným vlasům#4e4e4e; font-size: 10pt">. Příliš pěkně nepůsobí ani hodně krátké účes. Pro #4e4e4e; font-size: 10pt">kulatý obličej #4e4e4e; font-size: 10pt">nejsou vhodné ani účesy, které končí v úrovni brady. Určitě se vyhněte rovně střiženým účesům končícím v oblasti brady, protože tak jen podtrhnete kulatost vašeho obličeje. #4e4e4e; font-size: 10pt">Skvělým řešením jsou naopak #4e4e4e; font-size: 10pt">polodlouhé účesy#4e4e4e; font-size: 10pt">, které jsou bohaté kolem brady nebo částečně překrývají obličej. Velmi pěkně působí také #4e4e4e; font-size: 10pt">vlasy sestříhané kolem brady#4e4e4e; font-size: 10pt">, které padají do obličeje. Vhodným účesem pro #4e4e4e; font-size: 10pt">kulatý obličej#4e4e4e; font-size: 10pt"> je i vyčesání vlasů do výšky nebo nejrůznější #4e4e4e; font-size: 10pt">prostříhané (vrstvené) účesy#4e4e4e; font-size: 10pt">.#4e4e4e; font-size: 10pt">Určitě se ale vyhněte husté a rovně střižené ofině, která kulatost obličeje ještě podtrhne. Pokud ofině holdujete, měla by být spíše asymetrická, sčesaná např. na stranu, aby odkryla čelo.
Delší vlasy
#4e4e4e; font-size: 10pt">Nechte si vlasy postupně sestříhat do #4e4e4e; font-size: 10pt">polodlouhého účesu#4e4e4e; font-size: 10pt"> a vyzkoušejte také pár světlejších proužků melíru.
Kratší vlasy
#4e4e4e; font-size: 10pt">Poproste kadeřnici, aby vám na hlavě vytvořila nějaké pěkný rozcuch (z českých celebrit se můžete inspirovat např. některou variací Lucky Vondráčkové) nebo si nechte #4e4e4e; font-size: 10pt">vlasy sestříhat krátce pod bradu#4e4e4e; font-size: 10pt">.

 

 


 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2020 Poradna Poradte.cz. Všechna práva vyhrazena. Prohlášení o ochraně osobních údajů. | [tmavý motiv]