Prsa 14 let - vyrostou ještě?

Od: Datum: 25.02.13 12:04 odpovědí: 9 změna: 25.02.13 14:25

Dobrý den, je mi 14 let a menstruaci mám asi rok. Je možné, že by mi prsa ještě vyrostla? Nemám tam skoro nic a to jediné se mi na mně nelíbí :/

Díky za odpovědi

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 25.02.13 12:06

jistě ti povyrostou ,vždyť teprve dospíváš

Ohodnoceno: 2x

Od: nobody*
Datum: 25.02.13 12:08

Díky moc...mám strach, protože mamka má taky malá prsa a teta taky...A četla jsem, že po začátku menstruace už mají největší růst za sebou :D

Datum: 25.02.13 12:14

Nobody, ještě se vyvíjíš. Neboj se, prsa Ti ještě rostou. Mrkni do této diskuze:

https://www.poradte.cz/spolec…-ve-14-ti-porostou-jeste.html

Ohodnoceno: 0x

Od: fino97*
Datum: 25.02.13 12:07
Ale vyrostou,neboj *smich*

Od: mowla*
Datum: 25.02.13 12:13

Kdyby prsa přestala růst ve 14, byla by valná většina holek placatá jako fošna... ;)

Neboj - ještě ti dorostou - koneckonců, kukni na mámu a babičky, velmi pravděpodobně budeš mít podobnou postavu, jako ony.

Datum: 25.02.13 12:13

jo

Datum: 25.02.13 12:42

Moc se mi líbí, že píšeš, že "to je jediné, co se Ti na sobě nelíbí". To znamená, že máš ke svému tělu pozitivní, hezký vztah, a to je hrozně důležité, hlavně v Tvém věku. Tak si to uchovej, je to pro život hrozně důležité, mít rád sám sebe a hlavně své tělo.

Prsa Ti samozřejmě ještě vyrostou, neboj. A i kdyby jsi je pak v dospělosti neměla úplně dle svých představ, tak si pamatuj, že zase spousta holek, či žen s velkými prsy Ti je může závidět, protože zase hodně velkál prsa dost překáží, to mi věř! *smich*

Od: ron*
Datum: 25.02.13 14:23

Ahoj. Určitě ano. Já jsem ve 14 letech vypadala úplně jako kluk. :) A v 16 už bylo vše jinak.

doplněno 25.02.13 14:36:

Odjakživa holka.;) Nick jsem zadávala v rychlosti.

Od: ladaadal*
Datum: 25.02.13 14:25

Rone, já do teď myslel, že jsi kluk:D. Nějak mi to vyplynulo z nicku.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.