Mám zhubnout nebo jsem akorát?

Od: ® odpovědí: 9 změna:

Dobrý den, ráda bych se zeptala na Váš názor...

Je mi 15 let, mám 172 cm a vážím okolo 58 kg. ráda bych zhubla tak na 55. Mamka t ao om nechce ani slyšet, prý jsem blázen... Přijde mi i, že mám celulitidu... :

Děkuji :)

9 odpovědí na otázku

2x

A celulitida nesouvisi s vahou, ma ji 90% zen vcetne modeleke a herecek. Muzes posilovat svaly, delat masaze proti celulitide, chodit na ruzne procedury. Ale ne hubnout, to je nesmysl:)

1x

Máma má pravdu.

1x

Mámě věř, vůbec nepotřebuješ zhubnout.;)

1x

To jo, váha je určitě v pohodě, 172cm - na 62kg máte krásně nárok ;) (Později se to láme a tak po 25-30 se zjednodušeně počítá výška - 100 a ne 110, takže "budete mít nárok na 72). Nesnažte se hubnout, ale tvarovat a hlavně chodit rovně - opticky to ubírá kila a celkově vylepšuje postavu.

Na celulitidu pomáhají jedině masáže, nemusí být žádné speciální krémy, jenom mastnější, ale je otázka, jestli to vůbec je. Už jsem to slyšela od tolika holek a měly normální kůži. Od nohou se nedá čekat, že bude jak od miminka, když už je člověk pár let na světě. Časáky jsou bez výjimky retušované ;)

1x

Jak píší ostatní rádcové, ani já nevidím důvod proč by jste měla hubnout. Mějte se ráda, taková jak jste.

0x

Váhu máte přiměřenou výšce, jste ve vývinu, takže na nějaké diety zapomeňte. Navíc - celulitidu má téměř každá žena, a to i velmi štíhlá, s tím možná budete bojovat celý život a stejně se jí nezbavíte. No a co? Je snad někdo na světě dokonalý?

0x

Dobrý den, jednak v 15 letech bych diety neřešila, jsi ve vývinu, ano bohužel ještě ano. A při výšce 172 cm mít 58 kg, to je super.

Nevím jak jsou přesně tabulky, ale postačí při výšce 172 cm - 72 kg, takže pokud budeš hubnout, ztratíš kouzlo. Nevím, jaký máš tvar postavy, ale celulitidu mají i "vychrtlinky". Takže se tím netrap, chlapi nemají rádi "chrastítka", jen se za nimi otáčejí, ale to je všechno.

0x

Jak už zde bylo řečeno, není třeba hubnout, navíc podle BMI je tvoje váha naprosto v normálu.

vypocet.cz/...

0x

Buď v klidu.Mě je 14 let.Měřím 168 cm a vážím 65 kg.Ty vůbec zhubnout nepotřebuješ.To spíš já.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2020 Poradna Poradte.cz. Všechna práva vyhrazena. Prohlášení o ochraně osobních údajů. | [tmavý motiv]