Skvrny po vyprání na usušeném prádle

Od: odpovědí: 3 změna:

Už několikrát se mi stalo, že mám na prádle po vypraní skvrny, které jsou vidět až po usušení. Vypadají jako mokré mastné a jsou to ruzně velká kola na ruzných místech, jen na pár kusech. Jsme s toho už nešťastný. Používáme tekuté prášky (dreft nebo woolite + aviváž silan)Vypadá to štrašně, Pračka zánovní ( cca 2roky stará) horní plnění. Nevíte co takové fleky způsobuje? jestli je to od pracích prostředků nebo z jakého důvodu.

3 odpovědi na otázku

 

 


1x
avatar kapkanadeje

Občas se mi to stávalo také. Tak jsem pračku vyprala naprázdno octem a přestala používat tekuté prášky na praní. Kupuji jen sypké a od té doby se mi na ničem fleky po vyprání neukázaly.

doplněno 12.11.11 21:56:

Jo a občas dávám do pračky čistící tablety.


Děkuji za váš názor. A myslíte že tyto popisované skvrny způsobuje opravdu tekutý prášek? Měla jste to nějak vysledované?

A jak se jmenují vámi zmiňované čistící tablety? Děkuji.

Tablety W5 - kupuji je v Lidlu. Skvrny jsem vysledované měla, protože se mi na prádle dělaly jen když jsem používala tekutý prášek. Skvrny jsem nikdy neměla na prádle, které jsem prala v sypkém. Skvrny na prádle vždy zmizely, když jsem jej vyprala znovu v prášku sypkém. Proto jsem tekutý prášek přestala používat. Spousta lidí v tekutém prášku pere a nemá žádné problémy, ale já musím prát jedině v sypkém. Nám se hodně usazuje vodní kámen, proto dávám i tablety. A opravdu zatím už nejsou s prádlem, ani s pračkou, žádné potíže.

 

 


 

 

Poslední otázky Poradny nejen pro ženy
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2020 Poradna Poradte.cz. Všechna práva vyhrazena. Prohlášení o ochraně osobních údajů. | [tmavý motiv]