Jaky duvod napsat do zadosti

Od: Datum: 23.02.13 17:00 odpovědí: 7 změna: 24.02.13 21:31

potrebuji poradit chtela bych dostat byt od mesta jsem v podnajmu a tak by to bylo pro me dobre prosim jaky duvod mam napsat do zadosti o byt?proc o nej zadam?nenapada me nic jak to tam napsat.(treba ze mam rodinu nebo ze najem neni na dlouho)

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 23.02.13 17:11

Napištem že chcete být ctihodným občanem :)

Ohodnoceno: 1x

Od: ifkali*
Datum: 23.02.13 17:20

Proč o něj žádáte?

Tak to tam napište

Ohodnoceno: 0x

Datum: 24.02.13 08:05

Asi důvody, proč ho potřebujete - nemáte kde bydlet, nebo jste v nevyhovujícím bytě, nebo u rodičů, máte třeba děti apod.

O tom, že tento nájem není na dlouho, bych se raději nezmiňovala. Jistě jej pronajmou raději někomu, kdo tam bude řádně bydlet dlouhodobě, než aby se tam lidé střídali, jak na kolotoči. A město s tím mělo starosti. Tak to by mohlo být na škodu, že to chcete jen na chvíli. Jaga.

Od: makyna111
Datum: 24.02.13 15:16

dobry den,ja potrebuji dlouhodobe bydlet,nechce se mi porad po 3letech stehovat kuli tomu ze majitel bytu kterej nam pronajima byt chce byt prodat a podobne duvody a navic potrebujem mit jako rodina nekde trvale bydliste a v podnajmu nam to neudelaj

Datum: 24.02.13 15:47

A k čemu ten byt potřebujete?

Od: makyna111
Datum: 24.02.13 17:04

no abych mela kde bydlet a mit trvalou adresu a nebat se kdyz jsem v podnajmu jestli mi prodlouzi smlouvu nebo ne.

Od: doctor
Datum: 24.02.13 21:31

Najděte si bydlení u majitele co pronajímá byty ve velkém, ten nebude s trvalým pobytem dělat problémy a solidních nájemníků si váží.

Neberte pronájem od Lojzy co koupil byt v privatizaci za sto, bydlí u přítelkyně, a teď je z něho milionář - majitel realit

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.