Padání vlasů - něco co funguje

Od: Datum: 22.02.13 15:48 odpovědí: 5 změna: 26.02.13 18:33

Dobrý den, prosím, co opravdu pomohlo vám při padání vlasů? Celý život mám kvalitní vlasy, hodně a bez problémů - před cca půl rokem jsem přestala jíst antikoncepci a myslím, že to má souvislost - začaly mi padat vlasy, sice ne nějak moc, ale raději bych zasáhla ... Ale přípravků je tolik, že opravdu nevím, co koupit.děkuji

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: pleska2
Datum: 22.02.13 15:57

ještě doplním, že je mi 41 let a totéž se mi stálo, když jsem asi před 5 lety zhubla cca 20 kg. teď jsem ale v pohodě, jím docela zdravě...

Od: wamp®
Datum: 22.02.13 15:59

http://www.spektrumzdravi.cz/mejte-zdrave-vlasy *jasne*

doplněno 22.02.13 16:01:

Máte nedostatek vitamínů,a to především řady B,C,hořčík a zinek.

Ohodnoceno: 0x

Od: ivik®
Datum: 22.02.13 16:07

Taky jsem před rokem vysadila HA a vlasy i pleť v obličeji mám horší, je to hormonální výkyv, který by se měl srovnat.Zkuste pít čaj z kopřiv, vitamín B - Pangamin, ten koupíte v lékárně, ale pozor, zvyšuje chuť k jídlu.Ten čaj z kopřiv pila švagrová v šestinedělí a pomohlo jí to..

Od: jarka*
Datum: 23.02.13 10:22

Zdravím, velmi dobré zkušenosti jsem udělala já i kamarádka s přípravkem Hair. Najdete ho na http://vlasy-vypadavani.cz/

Od: nikolaaa*
Datum: 26.02.13 18:33

Zdravím, taky mi dost padají vlasy, zinek, hořčík atd jím, ale vlasy jsou pořád stejné a za poslední rok, dva, mi přijde, že mi vůbec nerostou.. netuším, čím to může být:(

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.