Jak rychle srazit horečku?

Od: Datum: 21.02.13 19:46 odpovědí: 12 změna: 02.04.13 13:35

Chtěla bych se zeptat, jak rychle se dá srazit horečka? Chvíli mám teplotu v normálu a pak mě najednou začne bolet strašně hlava a teplota se zvýší. Děkuju moc za rady...

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: pacourek*
Datum: 21.02.13 19:48

Obvykle pomáhá studení zábal

Ohodnoceno: 0x

Od: wamp®
Datum: 21.02.13 20:19

V tomto případě by jsi měla jít k lékaři.Není to jaksi normální,že když tě začne bolet hlava,tak vzápětí se ti zvýší teplota.Zvýšená horečka ti dává najevo,že v těle není cosi v pořádku,a tím pádem jakoby volá o pomoc.*hej*

Ohodnoceno: 1x

Od: andrea1*
Datum: 21.02.13 20:42

S tím studeným zábalem opatrně. Provádí se jenom při vysokých teplotách stanoveným způsobem.

Od: qwen
Datum: 21.02.13 20:49

Ahoj. Předpokládám, že jsi nemocná, nebo ne? Když vynecháme prášky na teplotu, tak mě se nejvíc osvědčil zábal, ale ne celého těla, ( ten až když je opravdu zle ), ale 4 ledové vykroucané ručníky na předloktí a lýtka. Plus na čelo. Prostě tam, kde je potřeba zahřívat, proti prochladnutí, se i dobře chladí. Nebo že by ta horečka byla psychosomatická? Že by láska? ;) Úspěšné uzdravování.

Od: uska®
Datum: 21.02.13 22:54

Co to je - teplota se zvýší ... to je kolik? Do 38 st. se teplota srážet nemá.

Ohodnoceno: 3x

Datum: 22.02.13 11:51

na exotických cestách v místech bez dostupné lékařské péče bych nouzově JEDNORÁZOVĚ použil nimesulid (třeba aulin).

kdekoliv jinde bych tohle konzultoval s lékařem.

Ohodnoceno: 1x

Datum: 22.02.13 16:56

ponožky do octa,vykroutit a na nohy.

Od: magdap*
Datum: 24.02.13 12:13

Tohle bych asi na naše rady nenechávala a radši zašla k doktorce! :)

Datum: 30.03.13 20:06

já už mám týden teplotu 38,5 a nedaří se jí srazit dolů . 3el jsem k lekáři a dostal jsem léky , doktor si mě jen poslechl a šel jsem domu :( . Dneska může dělat obvoďáka každej blbec .

Datum: 31.03.13 15:16

Já si na toto dávám buďto uvařený brambory (grog) a vypotit nebo (když je dobrá slivovice) tak jednoho frťánka a taktéž v pelech a důkladně vypotit , v nouzi či abstinenti mohou i horký čaj s citronem a potit do dvou dnů je zhorečky max zvýšená teplota ,alespoň mně to tak funguje ale KAŽDÝ JSME JINÝ!

Datum: 31.03.13 14:10

Tak kromě léků samozřejmě, máma dává octový zábal = studená voda + ocet na čelo, dlaně a chodidla - funguje stoprocentně a je to osvědčené

Datum: 02.04.13 13:35

Lze zkusit studený zábal na nohy (na š lapkyú, případně udělat zábal z měkkého tvarou, když se vtaroch na nohou vysuší, teplota klesne.

Poslední otázky Poradny nejen pro ženy
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.