Březová voda

Od: Datum: 19.02.13 19:32 odpovědí: 8 změna: 20.02.13 18:55

Chci se zeptat, jestli nevíte kdy se má používat březová voda na suche vlasy? Jestli předtím než se jdu sprchovat nebo po koupeli až mi uschnou vlasy, nebo kdy? Předem děkuji za odpovědí :)


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 19.02.13 19:44
avatar

No já jsem přesvědčena, že to je napsáno v návodu, který je nalepen na přípravku. Já bych si to přečetla a řídila se podle toho.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: meggi
Datum: 19.02.13 19:57

Tam je právě jenom napsaný že se to má používat na suché vlasy podle potřeby

Datum: 19.02.13 19:56
avatar

Březová voda na suché vlasy viz.:

Obsahuje přírodní březovou šťávu a glycerin, které vyživují vlasy hned od kořínků. Aplikovat na suché vlasy jemným masírováním do vlasové pokožky dle potřeby.

doplněno 19.02.13 20:07:

Ta se neoplachuje, takže po umytí a usušení vlasů...Jinak se používá opravdu kdykoliv je to potřeba - i když si vlasy zrovna mýt nebudete...

Ohodnoceno: 3x
 
Od: ivik®
Datum: 19.02.13 19:58
avatar

Až si vlasy umyjete, vysušte je ručníkem a do vlhkých vlasů vetřete březovou vodu v přiměřeném množství a vetřete jí i do pokožky ve vlasech...

Ohodnoceno: 2x
 
Od: ben®
Datum: 20.02.13 09:20
avatar

Dobrý den, napsala jste to dobře a stručně. Mám stejnou zkušenost ještě z dob, kdy jsem sledoval u holiče (jako chlapec "ze židle, která se otáčela" - viz známá píseň), jak pan holič nalil vždy panáka "zelené" a vmasíroval do vlhkých vlasů. Myslím, že pak se nemá fénovat, ale nachat vlasy přirozeně doschnout. Ta vůně březové vody je velmi příjemná. Zdravím!

doplněno 21.02.13 00:30:

On ten vtip bude patrně v tom, že vlhké vlasy již nemají takovou schopnost nasávat si další vlhkost.

Tak ta březová voda po nich steče ke kořínkům a o to jde. Pokud budete chtít dosáhnout stejného výsledku u suchých vlasů, tak té březové vody musíte aplikovat výrazně více - část provlhčí vlasy a až další část se dostane ke kořínkům. Kdo chce ušetřit a mít i větší jistotu, že aplikuje ke kořínkům, tak si nejdříve ty vlasy navlhčí vodou (ale nemusí je vždy umývat). Ten holič dával na vlhké vlasy jen malého panáka a možná na suché by musel dávat panáky dva. Ale, pokud chcete udělat větší radost výrobci březové vody tím, že si jeho výrobek budete kupovat častěji, tak klidně aplikujte na sucho.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 20.02.13 08:39
avatar

Pro Suzymon - zašla jsem si do koupelny pro svou březovou vodu. Je na ní napsáno: Obsahuje březovou šťávu a účinné látky prokrvující pokožku. Zabezpečuje výživu vlasů hned od kořínků. Aplikuje se na vlasy jemným masírováním do vlasové pokožky dle potřeby.

Konec - šmytec! Ono to tam opravdu není, zda na suché či umyté a kdy - zda po umytí, či i jindy, mezi jednotlivým mytím vlasů.! *ee*

Já to používám jako Ivik: po umytí vlasů je vytřu osuškou, nanesu březovou vodu a vetřu do pokožky ve vlasech. Používám to po každém mytí vlasů. Jaga.

Ohodnoceno: 1x
 
Datum: 20.02.13 18:55
avatar

Jago, v tom případě je přece jasné, že není důležité, ve kterém momentě ten praparát použiješ. Pokud není uvedeno jinak, mohu aplikovat jak na suché vlasy, tak i na mokré. Důležité je vmasírování do kořínků... Tak bych to pochopila já.;)

Pokud by to bylo nějak specifické, tak by to výrobce určitě zmínil. Přece nenechá spotřebitele dumat...:(, jak má s jeho výrobkem zacházet.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: krkovicka*
Datum: 20.02.13 08:47
Nooo určitě ne před sprchou to Vám je ta voda k ničemu když jí oplachnete.Běžně jsem si jí nanasela v průběhu dne na suché a čisté vlasy(třeba dva dny nemyte).Ono je to celkům jedno.Masírují se do pokožky.Posiluje růst a hustotu.
Ohodnoceno: 0x
 

 

 

Poslední otázky Poradny nejen pro ženy
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.