Jak se zbavit přetvářky?

Od: Datum: 19.02.13 13:50 odpovědí: 6 změna: 20.02.13 14:14

Dobrý den.
Dneska jsem přišla na to, jak strašný nepořádek mám v hlavě! Jak si utřídit ty šílený myšlenky...? Začnu asi takhle, 2 roky mám přítele ale vztah se pomalu ale jistě řítí do záhuby...občas se scházím s jedním klukem (známe se fakt hodně let), dříve došlo i na sex...i když, během doby co jsem s přítelem ne... Problém je, že pořádně nevím, co cítím k tomu klukovi. Já mám totiž pocit, že jsem se do něj zamilovala. A i kdyby jo, kurnik...já bych asi měla hodně velkej problém mu to říct! Protože bych se bála zklaDneska jsem přišla na to, jak strašný nepořádek mám v hlavě! Jak si utřídit ty šílený myšlenky...? Začnu asi takhle, 2 roky mám přítele ale vztah se pomalu ale jistě řítí do záhuby...občas se scházím s jedním klukem (známe se fakt hodně let), dříve došlo i na sex...i když, během doby co jsem s přítelem ne... Problém je, že pořádně nevím, co cítím k tomu klukovi. Já mám totiž pocit, že jsem se do něj zamilovala. A i kdyby jo, kurnik...já bych asi měla hodně velkej problém mu to říct! Protože bych se bála zklamání a odkopnutí, možná si myslí že to ve vztahu k němu jako "kamarádka" mám srovnané...a nebo taky ne...! To je to, co mě tíží! Já se totiž hodně přetvařuju, jak se tvářím že to mám vše na háku, tak vůbec! Možná je to tím, že jsem nikdy neměla problém jakéhokoliv "kluka dostat" - ale tohodle prostě ne! Bojím se, že ho ztratím! Nevím, kde se stala chyba, je to hodně velký zmatek! Jak se zbavit tohoto šílený pocitu? Děkuji za přečtení :o)mání a odkopnutí, možná si myslí že to ve vztahu k němu jako "kamarádka" mám srovnané...a nebo taky ne...! To je to, co mě tíží! Já se totiž hodně přetvařuju, jak se tvářím že to mám vše na háku, tak vůbec! Možná je to tím, že jsem nikdy neměla problém jakéhokoliv "kluka dostat" - ale tohodle prostě ne! Bojím se, že ho ztratím! Nevím, kde se stala chyba, je to hodně velký zmatek! Jak se zbavit tohoto šílený pocitu? Děkuji za přečtení :o)

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 19.02.13 13:59

No zmatek fakt máte i v tom psaní, chtělo by si vše utřídit.

Ohodnoceno: 0x

Datum: 19.02.13 14:06

Dobrý den. Nejdříve by to chtělo vyčistit si řádně hlavu. Relaxujte, odpočívejte, srovnejte si myšlenky ve své hlavě. Ujasněte si, co vlastně sama chcete. Ve vztahu nejste spokojená, odpovězte si na otázku proč to tak je? Co Vám chybí a zda jste ochotná na vztahu pracovat, aby byl funkční atd. Pokud máte zájem o někoho jiného, pak nemá smysl udržovat současný vztah a čekat jen na příležitost, jak z něho odejít...Nepřetvařujte se, buďte sama sebou. Buď jste spokojená, nebo ne a chcete něco jiného...A za tím si jděte. Možná právě proto, že jste nemusela nikdy o žádného kluka usilovat a bojovat, neumíte s těmito pocity bojovat a nakládat a máte zamotanou hlavu...Přetvářky jsou k ničemu, popřemýšlejte o sobě a svém přístupu celkově...Je to můj názor, Váš je to život. přeji Vám, aby byl hezký a spojenější...

doplněno 19.02.13 14:32:

S klidným svědomím říkám, že ano, doporučila. Pilates je skvělá, uvolňující a relaxační záležitost...

doplněno 19.02.13 14:35:

PS: Lze doporučit i Jogu, nebo souhrn obojího, což je Pilates joga.

Od: borushovicza*
Datum: 19.02.13 14:26

Děkuji, jste psychoterapeutka? :o) Doporučila byste třeba Pilates?

Od: borushovicza*
Datum: 19.02.13 14:10

Jéje, strašně se omluvám za hodně pomatený text. Bohužel mám trošku zpomalený PC a ten text jsem po sobě zapomněla zkontrolovat. A zpětně otázka nejde upravit.

Děkuji za pochopení...

Datum: 19.02.13 18:31

Vy se obáváte, že (jestli tomu správně rozumím) přijdete o toho, koho nemáte?

A jak k tomu všemu přijde Váš přítel? Mně to nepřijdě jako zmatek v hlavě nebo "přetvářka", ale jako podvádění (tím nemusí být jenom sex) stávajícího přítele.

doplněno 19.02.13 18:33:

Jestli o svého přítele nestojíte, ukončete jeden vztah a pak teprve řeště, co s tím druhým.

A přetvářku hodně rychle odložte, jinak se Vám vymstí.

Od: olie*
Datum: 20.02.13 14:14

Dobrý den,

předevšim souhlasím s předchozí odpovědí, že se Vám přetvářka vymstí.

Z vlastní zkušenosti vím, že myslet na kamaráda jako na potencionálního přítele je šílené. Spoustu zmatku, nejistoty a kolikrát falešných nadějí. Jako první doporučuji vyřešit si současného přítele. Určitě vůči němu není ani trochu fér, že ho udržujete ve falešném vztahu. Čím dřív si toto vyříkáte, tím snazší bude udělat si pořádek ve své hlavě. Následně doporučuji nějaký jiný druh zájmu, studium, koníčky, přátele a na toho "kamaráda" myslet co nejméně. Ať se odprostíte od jeho přítomnosti a tím si udělala jasno. A pokud i on by měl zájem, jistě o sobě dá brzy vedět.

Hlavně nic "nehroťte"! Za prvé to muži nemají rádi, když na ně někdo naléhá, za druhé byste mohla skončit sama a litovat svých rozhodnutí.

Každopádně držím pěstičky, ty mezilidské vztahy jsou oříšek ;)

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.