Hlen ve stolici u 4leté dcerky

Od: Datum: 18.02.13 18:41 odpovědí: 4 změna: 20.02.13 18:35

Dobrý večer všem. Mám skoro 4letou dcerku a má ve stolici hlen. Nevíte někdo jak se ho zbavit? Nebo čim to může být. A protože dcerka jí normálně a nic ji nebolí a ve stolici ani v hlenu neni krev tak mě doktorka řikala že ji mám dávat laktobacliky to nezabírá. Taky řikala že byla nachlazená tak proto ty hleny.Jenže to už je měsíc a hleny na ustupu nejsou.


avatar
Upozornění
Tato otázka je 4 roky bez odpovědi a proto byla uzavřena.
Máte-li podobnou otázku, a nenašli jste vhodnou odpověď, založte novou otázku.
Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 18.02.13 21:17
 
avatar

Ruzenko, velice upřímně. Jde o Vaše dítě a zřejmě Vás tento problém trápí. Byla jste u lékařky, ta Vám odpověděla, neuspokojilo Vás to a já se nedivím, ale přece nechcete rady od lidí, kteří lékaři nejsou, neznají nic o případě Vaší dcery. Jde přece o zdraví Vašeho dítěte. Navštivte jiného lékaře, dnes to možné je. Možná, že si děláte zbytečné starosti, ale já bych v tomto případě neriskovala. Nejedná se přece o to, jestli mám vyměnit pračku, protože mi protéká...To by nevadilo, kdyby mi někdo odpověděl, že mám vyměnit filtr, nebo jinou technickou radu. Ale tady jde přece jenom o zdraví Vašeho dítěte. To je něco jiného. Tedy já to tak vnímám.

Ohodnoceno: 2x
 
Datum: 18.02.13 22:23
 

Dobrý večer to máte pravdu. Ale řikala jsem si že by třeba měl někdo takový problém a napsal kam zajít nebo tak něco. Vím že se to bude týkat gastro...Ale bez doporučení doktorky se tam nedostanu.Děkuji moc jste hodná že jste tak rozumě odpověděla.

Datum: 19.02.13 18:08
 
avatar

Než začnete opravdu panikařit, uvědomte si, jak se malá cítí, jak se chová, jak jí. Jestliže je jinak vpořádku, neznepokujte se tak. Dejte jí k jídlu často banány. Ty mají nesmírně dobrý vliv na trávení a obsahují obrovské množství nerostů a vitamínů. Jestli nemá jiné problémy, tak to chce jen čas. *hej*

 
Datum: 20.02.13 18:35
 
avatar

Na hleny platí omezit hlenotvorné potraviny a přidat lactobacily pro nastartování správné funkce střeva. Pomuže kysané zelí, což dítěti nedoporučuju. Když na pár dní vynecháte mléko maso mouku plus výrobky z nich, přidáte lactobacily, nějakou zeleninu a ovoce, za tři dny bude fit.

 

 

 

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.