Vietnamské tržnice - originál vs kopie

Od: Datum: 10.11.12 09:07 odpovědí: 1 změna: 10.11.12 10:10

Néé že bych podporoval prodej padělků. Ale poznáte bezpečně original od kopie?Když podle Vás originál kupijete v značkové prodejně, Rozumim tomu že myslíte prodejnu potištěnou napisem adidas a umístěnou v obchodním centru, kterou vlastní soukromá osoba . Výrobky přitom jsou v popiskách označeny made in thai wan, nebo made in china.Kde tede myslíte če vznikají ony kopie prodávané v tržnicích?A naudělal si to výrobce sám tím že přesunul výrobu za vidinou levné práce a většího zisku.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: mickeymouse*
Datum: 10.11.12 10:10

U levných značek jako Adidas, Nike, Bench apod. originál od padělku jistě poznáte. Liší se kvalitou materiálu, i zpracováním. Padělek může být špatně střižený, šikmé, přetáčející se švy, neodstřihané nitky, křivé štepování, napojování nitě ve štepu, špatně obšité knoflíkové dirky, nekvalitní nitě... Ono té asijské šičce, která pracuje na originálu taky občas ujede ruka, tam ale vadný kus vyřadí kontrola kvality. U padělků jde na trh vše.

Kdyby měl padělatel napodobovat tyto značky i kvalitnějším zpracováním, tak se mu to finančně nevyplatí.

Od luxusních značek jako Prada, Gucci, Chanel, Dior... se dělají i kvalitně zpracované kopie, ale i tak si myslím, že poznat rozdíl většinou jde.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

Poslední otázky Poradny nejen pro ženy
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.