Jak se dělá osmažená strouhanka?

Od: odpovědí: 7 změna:

Dobrý večer pordíte mi jak se to dělá? Osmažená Strouhanka-Postup?Děkuji za odpověď

7 odpovědí na otázku

0x

Do nádoby dát trochu sádla, rozpálit, nasypat strouhanku a rychle míchat. Podle toho, jestli má být sladka nebo slaná, přidat tyto ingredience.

0x

Lepší je na másle, přidat trochu cukru a stále vše míchat, aby se nepřipálila. Je dobrá i s vanilkovým cukrem a skořicí. To přidávám do štrůdlu. Když se osmahne na sádle a přidají se vajíčka, osolí, opepří, a míchá do ztuhnutí, tak je to taky moc dobré.

0x

Osmaženou strouhanku na másle s cukrem a posypat sladké knedlíky, to je moc dobré. Už se mi sbíhají sliny. - stařenka

0x

Já jí dělám na sucho na teflonové pánvi. Posypu knedlíky strouhankou, cukrem a poliji máslem.

0x

Já ji dělám na pánvi s máslem trochu cukru a pro chuť do chladné přidávám strouhaný perník co zbyl od vánoc.To se vnoučata olizují,hlavně když jsou borůvkové:-P:-P

0x

Jedině na sucho a potom teprve na talíři polít rozpuštěným máslem...

doplněno 13.04.11 03:52:

a smíchat půl na půl s moučkovým cukrem

0x

moje babička dělávala vždy na másle, potom nasypala na čerstvě natrhané a povařené zelené fazolové lusky, moooc dobré

Poslední otázky Poradny nejen pro ženy
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2020 Poradna Poradte.cz. Všechna práva vyhrazena. Prohlášení o ochraně osobních údajů. | [tmavý motiv]