Výběr UV lampy

Od: odpovědí: 8 změna:

Dobrý den,potřebuju uv lampu,prosím poraďte,jak vybrat a na co bych si mněla dát pozor.Předem děkuju!

8 odpovědí na otázku

0x
pro jaký účel? Pro akvárium, zahradní jezírko nebo gelové nehty? Jsou různé UV lampy ;)

Pardon já jsem si myslela,že když píšu do rubriky kosmetika,že je jasné, že se jedná o uv lampu na gelové nehty.

Také promiň, já ani netuším na co se ta uv lampa, kromě sterilizace vody, či kapalin, popř.vzduchu,dá používat, jak vidím mám své nedostatky...

Je to lampa,která ztvrzuje gel ,který se dává na umnělé nehty.Mysjím,že moje nedostatky jsou horší.*nevi*

0x
Ahoj, já jsem byl velice spokojený s VECTONEM, jsou velice spolehlivé a náhradní trubice jsou levné.

Tak to je super přehled. Jak jsi to v takovém množství posbíral?
Nebylo to až tak složité - jen jsem okartáčoval své doporučení u podobné, velmi frekventované otázky...

Poslední otázky Poradny nejen pro ženy
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2020 Poradna Poradte.cz. Všechna práva vyhrazena. Prohlášení o ochraně osobních údajů. | [tmavý motiv]