Bolí mě prsa - čím to je?

Od: Datum: 28.01.11 12:09 odpovědí: 8 změna: 01.02.11 15:09

Dobrý den, až asi týden mě bolí prsa. Myslela jsem si, že by to mohlo být i nesprávným oblečením, ale podprsenku jsem vyměnila a nic. Je prvda, že minulý týden jsem měla malou chřipklu. Nebo to bude něčím jiným? Díky za pomoc.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 28.01.11 12:20

Mě bolely prasa a pak jsem zjistila že jsem těhotná...

Občas mě bolí taky, ale ne moc často...tak 1 x až 2 x do roka, a to mi řekla Mudr že je to zcela normální.

Ohodnoceno: 0x

Od: marenka*
Datum: 28.01.11 12:21

Někdy bolí před menstruací, v těhotenství, nebo po námaze můžete mít namožené prsní svaly. ;)

Ohodnoceno: 1x

Od: lidumilka
Datum: 28.01.11 12:26

nic fyzicky náročného nedělám, na to jsem opatrná *smich*, a takové bolesti před menstruací jsem taky nikdy neměla.

Datum: 28.01.11 13:35

Záleží i kolik Vám je let. Nejvíc bolí při začínajícím těhotenství, potom i v menopauze, nebo před ní, před menstruací, někdy za to mohou i lymfatické žlázy. Těch příčin může být více. I po cvičení na posilování prsních svalů.

Od: karina*
Datum: 28.01.11 13:41

lidumilka, kromě výše popsaného to klidně může být následkem té chřipky, zvlášť jestli jste ji nevyležela. Ale pro jistotu byste si měla zajít poradit se k lékaři. Jistě to nebude nic závažného, ale za 30,-Kč Vám ta jistota stojí za to .Karina

doplněno 28.01.11 13:43:

a co vášnivý sex ;) nebyl?*smich*K

Od: myse®
Datum: 28.01.11 13:45

nebo při hormonální nerovnováze - nezačala jste brát antikoncepci? - to se pak srovná samo...

Ohodnoceno: 1x

Od: polinek*
Datum: 28.01.11 15:53

,,prsa bolí i když se člověk nachladí.Mne tak bolely prsa,že jsem musela napustit umyvadlo s teplou vodou a prsa tam ponořit,,ono to zní legračně ,ale opravdu,,,,a přestalo mne to Pokud má menší prsa,vlez si do sprchy a teplovou vodou nahřívej. Uvidíš,že to pomůže.

Od: sk
Datum: 01.02.11 15:09

Ahoj, pokud vím, tak malá chřipka bývá také projev těhotenství (jedním z prvních příznaků), ale ženy to většinou považují za "malou chřipku". Mě prsa bolela před každou menstruací, někdy málo, někdy dost. Při otěhotnění dost a tak nějak "jinak".

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.