Gelové nehty bez tipů

Od: odpovědí: 4 změna:
Ahojky všichni, dělám si doma gelovky na tipy, ale chtěla bych zkusit bez tipů. Může mi někdo poradit jak na to a co potřebuji? Díky moc za všechny rady a odpovědi. Simeona
4 odpovědi na otázku

0x
Ahoj, taky bych ráda někde zjistila přesný postup na gelovky bez tipů. Já je mám a jsem s nima moc spokojená. Ještě se mi ani jedenkrát žádný neulomil. Chtěla bych to zkusit sama doma a nevím, zda se na gelovky bez tipů používá jiný tip gelu než na tipy apod. Budu taky ráda za jakoukoliv radu.
Borka,já tedy nevím,ale když gelovky bez tipů už máš,předpokládám,že ti je někdo musel udělat! Co takhle se dotyčného zeptat?
Binka, samozřejmě mně ty nehty někdo dělá, ale je to profesionálka, tak se přece nebudu ptát, jak mám postupovat, když si nehty budu dělat sama a už k ní nebudu chodit, ne? Ale díky moc za cennou radu*smich*

0x
Gelove nehty bez typu,zadej si to do vyhledavace a je tam toho kvanta,hlavne potrebujes formy ktere tez zakoupis na netu a vzrucnost to jecele tvarovat muzes pak pilnikem po akci,je to jednoduche.;)

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2020 Poradna Poradte.cz. Všechna práva vyhrazena. Prohlášení o ochraně osobních údajů. | [tmavý motiv]