Operace očních víček

Od: Datum: 29.01.13 15:25 odpovědí: 3 změna: 01.02.13 19:19

Dobrý den ženy, která z vás mi může napsat, jak se chovat po operaci horních víček. Co vše předem doma přichystat. Je nutné brát nějaké utišující léky. Za jak dlouho po zákroku jste schopni jít do práce. Dá se to zvládnout sama. Děkuji všem za rady. D.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 29.01.13 19:04

Dobrý večer,já jsem sice osobně na operaci nebyla,ale popíšu Vám osobní zkušenost mé kolegyně.Po operaci byla úplně bez problémů a nepotřebovala brát žádné tabletky od bolesti.Otoky a podlitiny po týdnu kdy nastoupila do práce zcela vymizely. :)

Ohodnoceno: 0x

Datum: 29.01.13 19:06

Samotná operace není bolestivá, ani následné hojení není bolestivé. Řekla bych, že ani Vy žádné utišující léky potřebovat nebudete. Co ale je třeba brát, a to i před samotným výkonem, jsou léky proti otoku. Na to by Vás ale měl upozornit Váš lékař, abyste je měla již nachystané, protože samo ledování a přikládání gelových obkladů nepostačuje. Kdy jít po zákroku do práce? Záleží také na tom, jakou práci vykonáváte. Určitě se ještě nějakou dobu po výkonu nebudete moci líčit tak, jak jste zvyklá z důvodu zanesení infekce.

Od: mahan
Datum: 01.02.13 19:19

Dobrý večer,já byla na operaci očních víček před osmi lety není to nic co by se nedalo vydržet otoky jsem gelovala,ne přímo oči,ale okolo a na oči jsem si dávala vyluhované sáčky černého čaje také noste sluneční brýle ať doma či venku,samozřejmně nebudete dělat velký úklid či mýt okna spíše odpočívejte.Já žádné léky neužívala jen první den jsem si vzala ibalgin,do práce jsem šla za 14dní ještě jsem měla malé modřinky otoky ne zakryla jsem je brýlemi já jsem si vzala dovolenou neboť zákrok byl proveden v kosmetickém salonu nevím zda je na to nemocenská když zákrok provádí lékař.To víte ,že to zvládnete sama držím Vám palce ať vše dobře dopadne.M.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.