Agolutin - problémy

Od: Datum: 26.01.13 20:00 odpovědí: 3 změna: 26.01.13 20:44

Dobrý večer
Chtěla bych poradit co mám dělat.
Ve čtvrtek mě gynekolog píchnul Agolutin 60g.
Je mi po tom moc zle, v pátek jsem myslela, že odpadnu a odvezou mě. Měla jsem silné křeče v břiše, byla jsem celá zelená, točila se mi hlava a měla jsem zvýšený tlak.
Přitom Agolutin už mi gynekolog píchal hodněkrát a nic mi po něm nebylo.
Co mám dělat?
Může to být z toho Agolutinu, že mě je tak špatně?
Je mi teprve 16 let

Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 26.01.13 20:08
avatar

Petro,jak jsi přišla na vysoký tlak?Lidé,trpící na vysoký krevní tlak většinou nemají žádné negativní příznaky,Příznaky,které trápí tebe,se spíše týkají nízkého tlaku.Ale v každém případě je na lékaři,aby rozhodl,co s tím.

JABRAKA

Ohodnoceno: 0x
 
Od: petra*
Datum: 26.01.13 20:21

Měřala jsem si doma tlak.

Pořád ale nechápu, proč mě bylo po tom zle, když Agolutin mi píchá gynekolog již dlouho a nic mě nebylo a teď naráz ano.

Datum: 26.01.13 20:44

Prosím, nezakládej stále nové vlákno se stejnou otázkou.

Ohodnoceno: 0x
 

 

Poslední otázky Poradny nejen pro ženy
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.