Nevim si rady s hubnutim

Od: Datum: 09.11.12 13:53 odpovědí: 4 změna: 11.11.12 18:43

Dobrý den neumi někdo sestavit jídelníček chtěla bych zhubnout 167/79jnevim si rady zkoušela jsem tolikrát zhubnout,ale nejde to nechce se mi davat hřišný penize za krabičkovou dietu kterou dovezou až domu,když se daji recepty uvařit i doma jen vědet jak na to diky za odpověď.

Upozornění
Tato otázka je 4 roky bez odpovědi a proto byla uzavřena.
Máte-li podobnou otázku, a nenašli jste vhodnou odpověď, založte novou otázku.
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: wamp®
Datum: 09.11.12 15:21

http://sjidelnicek.cz/krabickova-dieta-recepty/Dobrou chuť přeji,vypadá to lákavě

Od: ladaadal*
Datum: 09.11.12 17:32

Od ledna 2012 do června 2012 jsem zhubl 22kg. Moje rada - jez, co ti chutná, ale zmenši si dávky a jez častěji. Vůbec jsem se nijak extra neomezoval, ale jedl jsem 5x-7x denně po malých dávkách. První měsíc byl krušnější, než se zmenší žaludek, ale pak už je to brnkačka. A denně 1h cvičení+Orbitrek střídavě - zátěž jsem odhadoval dle pocení a dechu. Chtěl jsem ještě 10-15kg, ale bohužel jsem měl úraz, takže od ledna mě to čeká znova*smich*

Datum: 10.11.12 16:32

Datum: 11.11.12 18:43

Krabičkové diety jsou z dlouhodobého hlediska nesmysl, protože Vás nenaučí správně se stravovat (jíte pasivně to, co se Vám předloží) a navíc jíte neustálé ohřívané jídlo - což není moc zdravé.Zkuste se, pokud můžete, přihlásit se do nějakého dietního klubu (STOB, DIANA), už jsou "rozesety" po celé republice, tam se naučíte správnému stravování, v rámci schůzek je i pohyb a hlavně získáte "morální" podporu od ostatních účastnic. Kurzy jsou tříměsíční, pak jsou k "pokračovačky", a z vlastní zkušenosti vím, že hubnutí v těchto kurzech má trvalé výsledky.

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.