Exilis - štěpení tuku ultrazvukem znáte to?

Od: Datum: 24.01.13 19:25 odpovědí: 3 změna: 27.01.13 20:02
avatar

Ráda bych se Vás ženy zeptala, zda máte nějaká zkušenosti s procedurou zvanou Exilis - v zásadě je to to, že Vám je ježděno po ploše, kde je tuk (břicho, boky, krk ...) takovou hlavicí, která zahřívá tělo na 40 stupňů Celsia a pak se nějakýma ultrazvukovýma vlnama tuk štěpí a tak by se mělo zhubnout.

V mém případě vytahané břicho po porodu.

Máte někdo s tím zkušenosti a jak je to účinné. Děkuji. Alusska


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 24.01.13 20:12
avatar

Alussko, neodpovím na Vaši otázku. Jenom mě napadlo, že v případě vytahané kůže nebude asi problém v tuku a ve zhubnutí. Pokožka může být roztažením poškozená tak, že potrhané a uvolněné vazivo se samo už nesmrskne a jedinou volbou (kromě toho, že byste se na to vykašlala) bude plastika. Ale možná to nebude tak zlé a kůže se časem spraví sama.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 27.01.13 20:02
avatar

Děkuji za odpověď. Zapomněla jsem napsat zásadní informaci a to tu, že jak jsem rodila císařem, svaly na břiše mi tak byly podříznuty a tak se mi břicho zpět již nestáhlo a mám ho stále zvětšené. Moje dcera je již 3-letá a moje břicho je, jako bych byla ve třetím měsíci. Cvičení mi břicho moc nezmenšilo.

Datum: 26.01.13 02:01
avatar

Roodila jsem třikrát a ve všech 3 případech mi pomohlo cvičení.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.