Jaký krém je nejlepší?

Od: Datum: 22.07.10 17:15 odpovědí: 5 změna: 07.05.14 09:29

Prosím o zkušenosti ohledně krémů na akné a černé tečky- (potřebuji aby byl i hojící) Měla jsem jich už hodně ale žádný moc nevyhovoval, jaký jste si oblíbyli vy?


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: hanher*
Datum: 22.07.10 17:17

Mě pomohle TOTO

Konzistencí připomíná spíše tekutý prášek na nádobí, pleť tím "drhne", a černé tečky vč. akné zmizely...

Ohodnoceno: 0x
 
Od: helopek
Datum: 28.07.10 04:59

Ahoj, z vlastní zkušenosti mohu doporučit řadu péče o pleť, která obsahuje sójové isoflavony, extrakty z ibišku...Záleží ale na rozsahu akné a kde se vyskytuje. Je možné také použít některou z bylinkových koupelí. Pro více detailů mi prosím pište na info@alpskebylinky.cz. Budu se těšit :)

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 22.07.10 17:18
avatar

I když se to zdá jako sranda,tak ideální je čisté vepřové sádlo.Stejně je u řady kosmetiky hlavní součástí receptury.

JABRAKA

Ohodnoceno: 0x
 
Od: lm®
Datum: 22.07.10 17:26
avatar

Mne se velmi osvědčila na prodělanou perorální dermatitidu a i synovo akné.Nedám na ni dopustit,před tím jsem vyzkoušela kde co a zmíněná dermatitida byla neúspěšně léčena kožním lékařem více jak 3 měsíce.Hrůza! teď se jen objeví pupínek ,navečer namažu a ráno po něm ani památky.Mast nevoní,je vhodná na namazání na noc.Ale pomáhá.osobně vyzkoušeno.

Kittlova mast 155 ml Zentrichova apatyka - Parma
Popis výrobku Kittlova mast 155 ml Zentrichova apatyka - Parma

Díky pověstem o zázračném léčení čaroděje Kittla, které v ústním podání a později v písemné podobě zaznamenali kronikáři, se nám do dnešních dnů dochovaly informace o severočeském Faustovi - doktoru Kittlovi. Velkého věhlasu a uznání se dostalo jeho "zázračné masti", námi pojmenované na jeho počest Univerzální Kittlova mast. Za zachování receptu vděčíme krádeži. Vnuk ukradl svému strýci " kouzelný " plášť a nalezl v něm cedulku s tajuplným záznamem.V přesvědčení, že objevil zaklínací formuli , která mu umožní létat na kouzelném plášti, se s ní vypravil do Žitavy za tamním katem, který mu prozradil, že je to předpis na jakousi mast. Podle dochovaných záznamů mast působila na vše, co pocházelo od zkažené krve a jedů v těle. Přeloženo do dnešní řeči to znamená, že
"Kittlovka " je účinná na bolesti kloubů, svalů, šlach, revmatismus, artrózu a na kožní potíže: ekzémy, lupénky, akné, plísně

Složení : včelí vosk, rostlinný olej, síra, kafr, terpentýnový olej.
Kafr obsažený v masti je podle tibetských traktátů nazýván " Králem léčivých prostředků", snižuje teplo a vytahuje zastaralý žár z těla.Tibetští lámové využívají kafrovou vůni k odstranění necitlivosti a podrážděnosti. V Kittlově masti používáme výhradně přírodní kafr, který si uchovává svoji léčivou energii. Síra má tu schopnost, že napomáhá k obnově kloubního maziva. Působením přes pokožku se síra dostane do všech částí těla, kde může své vynikající účinky plně ukázat. Tu skutečnost, že projde celým tělem jsme si ověřili při aplikaci masti např. na nohou. U některých lidí došlo k černání šperků ze zlata nebo stříbra. Vedlejším a o to příjemnějším efektem působení "Kittlovky" je , že mnohým uživatelům masti se přestaly tvořit lupy, přestože mast aplikovali na bolavé klouby. Recept na mast je starý 360 let a není náhoda, že se dochoval až do dnešních dnů.

Záznam o masti severočeského Fausta končí : "Probatum est- Jest to vyzkoušeno"

Např.zde http://www.lekarna.cz/kittlov…m_medium=cpc&utm_campaign=DYN

,ale dostanete ji i jinde na netu a když poprosíte lékárnici,tak pokud ji nemají jistě Vám ji objednají.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: tereza*
Datum: 07.05.14 09:29

Nejlepší je houbička not.a.sponge, je to jako peeling, čistí a odmašťuje. Používám jí i na odličování a pak se jen namažu krémem garnier.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

Poslední otázky Poradny nejen pro ženy
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.