Ostříhat se na kluka -holky

Od: Datum: 07.04.14 12:48 odpovědí: 9 změna: 07.04.14 18:39

Ahoj, uvažuju teď docela že bych si nechala ostříhat své dlouhé vlasy úplně na krátko, třeba 0,5cm, láká mě to nevím proč, vím že asi nebudu vypadat moc dobře, ale i tak mě to láká, ale bojím se že budu litovat ...co teď? mám, nemám? máte s tím některá zkušenost? :)

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: wamp®
Datum: 07.04.14 12:57

AhojTo je těžké takhle radit,když tě nevidíme.Ono totiž záleží na tom,jaký máš tvar obličeje.Zkušenost mám u jedné známé,ta se nechala ostříhat na kluka a pak z toho byla nešťastná...

Ohodnoceno: 0x

Od: cuca®
Datum: 07.04.14 13:04

Kratší účes ano, ale 0, 5 cm ježka?

Pokud máš typ obliceje jako Vlaďka Erbová, které kratke vlasy neuveritelne slusi, neriskuj.

Vem to postupne. Ne hned tak drasticky.

A pozor,, máš pritele? Aby to s nim neseklo :)

doplněno 07.04.14 13:16:

Spravne vybrany typ brýlí jiste na krase neubírá ;)

Od: tipa
Datum: 07.04.14 13:11

no tak přítel měl nějaké připomínky, no :D ...

Od: tipa
Datum: 07.04.14 13:12

jinak obličej mám docela pěkný a souměrný ale nosím brýle které mi hodně ubírají na kráse :D a mám blbý profil no..

Datum: 07.04.14 16:37

:-D :-D Kolik je Vám? V 17 jsem šla na 0,7. Mám pěknou hlavu a vlasy ještě tehdy byly takové albínovsky blonďaté, nebylo to ošklivé. Natáhla jsem si k tomu montérky a odrbané volné tričko a bylo to super. S oblečením ženského stylu to moc ale nešlo, s tím je dobré počítat.

Datum: 07.04.14 18:04

Sčeš si vlasy do hladkého culíku a postav se rovně před zrcadlo. Takhle budeš vypadat na krátko. Líbí? Tak do toho ;) Nelíbí? Tak to zkrať méně drasticky. Každý chceme čas od času změnu. Já měla vlasy do půli zad a pak jsem se jednou dopoledne sebrala a nechala si délku těsně pod uši. A byla to paráda, vlasy byly skoro hned suché, nemusela jsem se tolik česat, měla jsem lehčí hlavu :) Ostříhat se je fajn, ale nemusí to být nutně na ježka :) Gábina Kratochvílová má nádherný účes (a je to první miss, u které si pamatuju jméno), nebo třeba Cameron Diaz v Charlieho andílcích má taky prima krátkou délku. Možností je spousta :)

Datum: 07.04.14 18:24

Jo, ve 13 jsem se nechala ostříhat na takové ty nagelované bodlinky, kamarádka je měla a moc jí to slušenlo.

Jelikož jsem k tomu absolutně neměla obličej, vypadala jsem hrozně. I když jsem si myslela, jak jsem drsná. A a doba, než to dorostlo!*ee* Nikdy víc.

Od: ben®
Datum: 07.04.14 18:31

Dobrý den, jsem muž a napíši Vám to natvrdo - k ženské patří vlasy! Tedy, pokud je má kvalitní, má čas a chuť na jejich údržbu a chce se cítit a vypadat jako žena. A věřte, že si toho chlap všimne, když jsou vlasy pěkné, dlouhé a upravené. No, a teď to od holek asi "slíznu" . Zdravím!

doplněno 07.04.14 18:48:

claire - já to věděl, že si jdu "pro nářez" . Kdybych měl být otevřenější, tak bych se dostal už do jiné rubriky - a to nechci. Na krátké vlasy musí být krásný obličej (např. herečka Maciuchová nebo zpěvačky Lennox nebo O Connor). Já preferuji estetiku a musí to udělat dojem. A kde není krásný obličej, tak se to může "dohnat" účesem.

Datum: 07.04.14 18:39

A jak dlouhé mají být - co se zrovna Vám líbí? ;) Každé sluší jiná délka a třeba malé holky vypadají s vlasy pod zadek divně... Tak tu svoji odpověď trochu rozveďte ;)

Poslední otázky Poradny nejen pro ženy
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.