Rifle prodřené mezi nohama

Od: Datum: 20.01.13 20:13 odpovědí: 15 změna: 23.01.13 08:05

Dobrý den, potřeboval bych radu. Kupuji si značkové rifle trápí me prodírání mezi nohami. Vždy je to nastejném místě, je to u švu. Přesně mezi nohami, zhruba uprostřed. Čím by to mohlo být? Nosím kalhoty moc nízko a tak se moc natahují v prodřeném místě? Díky za rady.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: mowla*
Datum: 20.01.13 20:21

Máš nohy moc blízko u sebe... :-D

Neboj - tenhle ´problém´ s riflema má spousta lidí...

;)

doplněno 20.01.13 20:39:

Jak kráčíš, tak ´noha nohu míjí´ a nohavice se třou o sebe - tím se látka dře. Povolí samozřejmě v nejslabším místě - těsně vedle švu (šev je silnější)...

Ohodnoceno: 0x

Od: kocian
Datum: 20.01.13 20:24

To bych je měl rozedřené spíš na stehnech, né? Tohle je vyložené rozedřené u švu v rozkroku... Jako by se šev moc natahovala tak to praskalo u něj.

Od: buss®
Datum: 20.01.13 20:40

Zabránit houpání kulí...

Datum: 20.01.13 20:49

Nevím jak dnes, ale když se šili kalhoty, tak se krejčí ptal, kde se to nářadí nosí, na které straně a ta nohavice pak byla o něco širší. Při dnešních uzkýc to jinak nemůže dopadnout a ještě se nám to zapařííí.

Od: ladaadal*
Datum: 21.01.13 06:19

Buss, to si pěkně vymýšlíš, krejší se ptal maximálně na to, jsi-li pravák nebo levák a pak danou nohvici šil opravdu nepatrně širší.

Datum: 21.01.13 20:57

Co vím, tak dneska se dělají rozšířené levé nohavice ne? Alespoň já to tak mám.

doplněno 23.01.13 07:08:

Ja ani nevim odkud ty moje rifle sou. *smich* Ale uz je mam par let a porad drzej. V podstate jiny kalhoty nenosim a maj jenom rozdrbany nohavice dole.

Datum: 22.01.13 06:32

U konfekce určitě ne, notabene u číny, ale pokud šiješ u krejčího, je to dost možné.

Od: dada*
Datum: 22.01.13 15:53

má pravdu!
krejčí se oprvdu ptal na to, na které straně nosí své "nádobíčko" aby tu nohavici udělal širší. Děda šil a dodnes když šije nějaké kalhoty tak se pořád ptá ... takže máš špatné info ty ...

Datum: 22.01.13 17:31

Můj děda šil taky, celý život a na tohle se teda neptal.

Datum: 22.01.13 23:42

A nebyl to náhodou Jakeš?

Od: koukolik
Datum: 23.01.13 08:05

Pleteš si to, to byl Bilak *smich*

Od: ben®
Datum: 20.01.13 20:37

Dobrý den, mám léta stejný problém a to nosím kalhoty normálně. Důvody prodírání jsou dva.

Jednak to je tření nohavic o sebe (s tím neuděláte nic - možná, cvičením si upravit nohy do "O").

Druhý faktor je kvalita či spíše nekvalita materiálu a snaha výrobce, aby si zákazník kupoval častěji nové kalhoty. Pamatuji dobu, kdy se nové džíny brousily pilníkem na železo, aby to lépe vypadalo a radost z nich byla několik let. Potom se do rozkroku (z vnitřní strany) všilo a prošilo křížem na šic. stroji silné plátno a džíny vydržely zase další léta. Teď už raději kupuji džíny "Made in Vietnam", protože ani světové značce se už nedá věřit. Zdravím!

Datum: 21.01.13 06:34

Ještě - jako máte postavu? Vím, že s tímto problémem se často potýkají lidé s nadváhou. Jak jsou stehna silná, při chůzi se o sebe třou a tím se postupně látka rozedře.

Jedné buclaté kamarádce vydrží rifle tak půl roku, pak už je to v čudu. Jaga.

Od: dada*
Datum: 22.01.13 15:51

není pravda, mám sportovní postavu a mě vydrží obyčejné kalhoty ani ne 3 měsíce z důvodu větších stehen... není pravdou, že se stímhle potýkají lidé s nadváhou, ale i lidé s optimální váhou a že takových znám spousty.

Od: koukolik
Datum: 22.01.13 06:57

Neškrábeš se často na pyt... v rozkroku?

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.