Dcerarka má problém s poprsím

Od: Datum: 06.01.13 14:29 odpovědí: 12 změna: 07.01.13 08:09

dobrý den moje dcera není spokojená s jejím poprsím ve škole se jí smějí a ona už se z toho malem zcvokla ale psichološku prý nepotřebuje neví te nikdo nějaký tip jak ho zvěčit...další léky jíst nemůže tak jen nejaké masaáže nebo přírodní cesty...předem dekuji za odpověd


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 06.01.13 14:32
avatar

Dobrý den Gito, řekněte své dceři, že lidi, kteří se jí posmívají za její poprsí jsou blbci a tupci ještě ke všemu. Zvětšování není potřeba. Přítel, který by s ní byl jen kvůli velkému poprsí, není skutešný přítel. Chytří lidé nehodnotí člověka podle vzhledu, ale podle toho, co má v hlavě! A pokud to dcera přece jenom nemůže ve škole vydržet, tak ať ji změní nebo přestane studovat. Anzionka.

Ohodnoceno: 1x
 
Datum: 06.01.13 15:08

nemyslím si že jsem až tak blbý ale nemohl bych být s někým kdo je povahově úžasný ale při tom je škaredý jak cesta do práce... a asi nebudu jediný.. tento výrok je sice oblíbený ale myslím že v reálu docela pokulhává...

doplněno 06.01.13 15:11:

PS: tim jsem myslel vztah.. jinak co se kamaradstvi týče, tak muže byt všem u prdele jak kdo vypadá.. každý nemůže byt dokonalý... ale některé ženy/holky velikost poprsí těžce nesou a ještě když se jim někdo směje.. asi bude muset být dcera v tomto trochu flegmatičtější.. a nebo si to s nima vyřídit ručně stručně.. :D

Ohodnoceno: 2x
 
Od: claire*
Datum: 06.01.13 14:33

To myslíte vážně? Každá holka na 2. stupni základky chce mít větší prsa, přece kvůli tomu nebudete dceru cpát nějakými "zaručenými" recepty na zvětšení poprsí. Zaručený prostředek je jedině puberta, nechte dceru až do 18 let, ať roste a její prsa s ní. Pokud by byla opravdu hodně nešťastná, kupte jí vyztuženou podprsenku, dělají se i ve velikosti 70A pro tyhle mladinké dívky.

Ohodnoceno: 4x
 
Datum: 06.01.13 14:35
avatar

Dobrý den. Nepíšete, kolik je jí let. Žádné léky, ani masáže na zvětšení poprsí nejsou. Poprsí, když nenadělí příroda, umí upravit pouze plastický chirurg. Jako matka bych dceři vysvětlila, že je důležité, že má prsa zdravá. Na velikosti nezáleží a nijak jí neovlivní. Ať se tolik svým poprsím nezabývá. Nikdo není dokonalý.

Ohodnoceno: 2x
 
Od: mowla*
Datum: 06.01.13 14:48

Sorry - ale takový dotaz bych očekával tak od holky 10 - 15 let - ne od její matky...

Už bys mohla vědět, že žádnými prostředky není možné rychlost růstu ani výslednou velikost ovlivnit - vyjma plastiky...

Namísto, abys vymýšlela ´fťákoviny´ holku uklidni - a pokud to nezvládneš, vezmi ji k té "psychošce"...

*bzum*

Ohodnoceno: 0x
 
Od: k2
Datum: 06.01.13 14:56

Kdyz uz nekam, tak prosim k psYcholoŽce...

Ohodnoceno: 0x
 
Od: hm®
Datum: 06.01.13 15:16
avatar

Gito, co to je za hloupou otázku?! Ty se nás ptáš, jestli nevíme, jak zvětšit poprsí tvé dcery?! Neměla by ses spíš ptát na to, jak jí tu blbost nejlépe vyplašit z hlavy? *zed*

Má tvoje dcera babičku nebo aspoň tetu? Dohodni s ní (babičkou/tetou), ať tě v tomto případě zastoupí a se dcerou promluví.

Ohodnoceno: 1x
 
Datum: 06.01.13 15:22
avatar

jsou kluci co miluji sportovni prsa , jsou kluci co miluji velke prsa. Rozhodne neni z toho mit deprese ...

Ohodnoceno: 0x
 
Od: kuba5*
Datum: 06.01.13 16:09

myslím že podle způsobu psaní to nepsala nijaká matka ale nějaká 10 letá holka viz : neví te nikdo nějaký tip , psychloškou

Ohodnoceno: 0x
 
Od: uska®
Datum: 06.01.13 16:57

kuba*palec*

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 06.01.13 17:20
avatar

Kubo, pravopisné chyby v textu neodpovídají ani druhé třídě ZŠ. Podle mne to tazatel (z obsahu usuzuji na kluka) záměrně "stylizoval".

Matka by dceři vše vysvětlila a ohledně šikany (jíž může být za určitých okolností i výsměch) by se obrátila na třídní učitelku nebo (pokud by učitelka situaci neřešila) na vedení školy.

Ohodnoceno: 1x
 
Datum: 07.01.13 08:09
avatar

Normální a rozumně uvažující maminka by si s dcerou jistě o problému pohovořila a rozebraly by to. Nesháněla by pro ni nějaké hlouposti, které stejně nepomohou. Navíc dcera má velikost a celé ty proporce právě po mamince - je to dáno geneticky. Když má mamka jedničky, dcera těžko bude mít čtyřky.

Navíc mi maminka připomíná babku z Mrazíka. Až bude chtít její dcerka Marfuška třeba Brada Pitta, také jí ho bude hned shánět?

Spíš mi to připadá, že to píše sama dceruška, která se za mamku jen schovává. Mamka by jistě věděla, že dcera se pořád ještě vyvíjí /nevím věk, ale chodí do školy/ a že se její proporce určitě ještě časem upraví. K lepšímu.

Tak nás tady netahej za nos, děvče! *bzum* Jaga.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

Poslední otázky Poradny nejen pro ženy
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.