Dárek k 60. narozeninám pro mamku

Od: Datum: 19.02.10 12:36 odpovědí: 14 změna: 23.11.14 09:23

Zdravím, mamka bude příští měsíc slavit 60. narozeniny, tak přemýšlím o nějakém i netradičním dárku, který by se hodil ke kulatým narozeninám. Nechci kupovat žádné šperky nebo něco co by si mamka spíše vybrala či vyzkoušela. Už jsem četla tady na poradně sehnat třeba noviny které jsou 60 let staré, nejlepší by bylo sehnat je přímo s datumem mamky narození ale kde? :( Chtěla bych něco co by ji udělalo radost, ale jak už tady na poradně bylo řečeno mamky si nic nepřejí :)) jen to co nejde koupit (zdraví, štěstí, lásku,..) . Ještě pak ty zážitkové dárky, taky sice pěkný, ale přijde mi to moc drahé ...Moc díky za Vaše originální tipy :)

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: agi*
Datum: 19.02.10 12:39

viděla jsem na www.fler.cz velmi zajímavý dárek, deku z patchworku, která byla sešita z kusů látek, na kt. byly fotky dětí.

Ohodnoceno: 0x

Od: kytka*
Datum: 19.02.10 12:44

Udělala jsem mamce k narozeninám velké album z fotek, od doby jejího mládí a našeho dětství , jak jsme my její děti rostli , naše svatby a vnoučata -prostě až po součastnost . Byla z toho naměko.

Nebo ji udělejte z fotek kalendář , ale už bude březen ...?To asi ne.To děláme k ježíšku.

Od: kecalinka
Datum: 19.02.10 12:58

To mě už taky napadlo :) 60 let života :)

Od: lidka*
Datum: 19.02.10 12:55

Tak dejte mamince v radiu v den jejich narozenin a nebo i před narozeninami zahrát její oblíbenou písničku. A uvidíte, že ji to moc potěší a určitě i slzička se objeví. *tuc**plac*

Ohodnoceno: 1x

Od: kecalinka
Datum: 19.02.10 12:58

Když mamka vůbec radio neposlouchá, ani se moc nezajímá o hudbu, :(

Datum: 19.02.10 13:19

podobný dárek, jako kytka jsem dala svému manželovi k padesátinám. Kadou fotku jsem okomentovala vtipnou historkou, něco nalepila, něco nakreslila a manžel z toho byl paf.Dalo mi to dost práce od narození jeho, mládí, potom život se nnou, narození a růst našich dětí...Z nynější doby bylo fotek dost, ale z dětství toho moc neměl.Zeptat rodičů na určité věci jsem také už nemohla, neb již dávno zemřeli, tak jsem jen pátrala ve vzpomínkách a paměti...Dělala jsem to po chvilkách asi měsíc, a i mě se spousta věcí ze společného života oživila...manžel po všech oslavách si v tom po večerech četl...a vzpomínali jsme spolu...Pak mě ještě napadl víkendový pobyt v lázních, nebo i delší, nebo poukaz na masáž, koncert, muzikál...Záleží co maminku zajímá, co má ráda.Tak ať něco hezkého vyberete, myslím, že největší radost bude mít stejně z toho, že se celá rodina sejdete, jí popřát a že budete všichni pohromadě...alespoň moje mamka to měla vždy nejraději, ale bohužel si mých vnoučat moc neužila...ale takový je život.*plac*

Ohodnoceno: 2x

Datum: 19.02.10 16:52

Napadlo mi, že já bych třeba přivítala víkendový pobyt v blízkých lázních, ale se svou dcerou. *hej*Povídaly bychom si spolu, užívaly dobré jídlo, procedury. Sama bych asi nejela ale spolu s ní, zážitek na celý život. *ua*

doplněno 20.02.10 10:59:

Ještě bych chtěla dodat, že jestli koupíte nějaký zážitkový dárek, nenechávejte ji jet samotnou, buďte s ní. *hi*Mi se jednou moji mladí chtěli složit na víkendový pobyt v Paříži. Udělalo se mi úplně slabo, při představě, že tam budu sama koukat na krááásnou Paříž!

Od: kytka*
Datum: 19.02.10 17:01

Já dostala ke kulatinám zájezd do Řecka -všichni se složili ,protože vědí, že nemám ráda slavení. Jela jsem s dcerou a od té doby jezdíme s dcerou každý rok .Máme krásnou dovolenou, obě si moc odpočineme a hlavně moc si rozumíme. Dny jsou plné pohody a hlavně nic NEMUSÍME. Děláme jen to co chceme, chlapi jsou doma ,protože po takové dovolené netouží. Pro nás je to ráj, byly jsme spolu i lázních Třeboň na týdnu s agenturou S úsměvem . Bylo to fajn, cvičení ,procedůry, masáže, prostě ty ženské radosti ,hlavně žádné starosti.*slunce*

Od: jarm®
Datum: 19.02.10 18:50

Vloni jsem koupila rodičům prodloužený víkend v Třeboni. Moc si pochvalovali. Navíc tento penzion mi poslal i dárkový poukaz . Naši si tam zaplatili nějakou tu proceduru v lázních a byli moc spokojení. Personál prý skvělý, snídaně chutná. Jestli je maminka sama, jeďte s ní, stojí to za to, protože ten kraj je kouzelný. Navíc si v penzionu vybere i pokoj s pohádkovým názvem.

http://www.penzionpohadka.cz/

Ohodnoceno: 3x

Od: meruna*
Datum: 19.02.10 19:14

Zdravim! A co treba umeni, obraz, original, neco, co cloveku vzdy zvedne naladu, kdykoli se na nej podiva a zaroven dobry pocit z toho, ze ma clovek doma povesenu hodnotnou vec. Kdy jindy nez ted. Zkuste zjistit, co za prodejni galerie mate v dosahu. Mozna budete mile prekvapena cenou. A pritom uz to neni zadna prkotina, proste dustojny dar.

Datum: 19.02.10 19:23

Ještě mi napadla jedna věc: Na MinasGerais (drahé kameny a polodrahokamy) nabízejí rozkošné čajové lžičky s kamenem vsazeným do rukojeti. Možná to není to pravé, ale za podívání nic nedáte a jsou tam i jiné pěkné věci :)

Datum: 19.02.10 19:44

Mrkněte sem : http://darky-jsou-zazitky.cz/darky-pro-mamy/

Co takhle nějaká masáž?

Nebo mě napadlo předplatit Vaší mamce pobyt v solné jeskyni.Je to asi osm hodinových ,,kůr".Stojí to kolem 1500,- Kč.

Opravdu je to moc příjemné...:)

Ohodnoceno: 2x

Od: katy12*
Datum: 20.02.10 12:14

Zaměř se na to,co má ráda.Ráda se maluje?Kup jí make-up.Nebo jestli ráda nosí šperky?Kup jí třeba menší šperkovničku.Má nějakej hezkej zážitek z dovolené?Sežeň pár fotek z té dovolené co moc nepotřebujete a vyrob z toho třeba knížečku.Ráda luští křížovky?Kup jí nějaké křížovky.Má ráda květiny?Kup jí nějaké květiny.Má ráda svíčky?Kup jí svíčku nebo dvě.Nebo jestli tě nic nenapadá,tak jí vyrob a nebo kup přáníčko.

Od: evakom*
Datum: 23.11.14 09:23

Ahoj, nečetla jsem předchozí odpovědi, tak se možná budu opakovat. Z vlastní zkušenosti doporučuju zážitkové dárky a nikde není psáno, že by to musel být nutně poukaz od nějaké společnosti někam. Co třeba připravit pro mamku její vysněný den? Sehnat její blízké, vyjet třeba na výlet nebo nějak vyšperkovat do dokonalosti její koníček, dobré jídlo a za tmy třeba vypustit lampionové přání. Zatím každý, s kým jsem lampion vypouštěla, byl dojatý Věcné dárky jsou fajn, ale upřímně - vzpomeneme si vždycky, že to byl dárek k těm a těm narozeninám? Ná krásně strávený den s blízkými a překvapením nikdo nezapomene. Mně takhle kamarádi připravili třicátiny a dojímá mě to ještě skoro rok poté )

Ohodnoceno: 3x

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.