Jaký účes

Od: Datum: 04.01.13 01:14 odpovědí: 4 změna: 06.01.13 19:27

dobrý den mám dotaz existuje nějaký program kde mohu vyzkoušet jakej účes by ke mě šel? děkuji

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: sany*
Datum: 04.01.13 01:33

ahojky, http://happyhair.cz myslím ale že se musíš zaregistrovat a dát tam svoji fotku,ale tak to je ti snad jasné ;)

Ohodnoceno: 0x

Datum: 04.01.13 12:10

Dobrý den, na slunečnice.cz je program pro stažení do počítače- freevare- hairstudio.

Datum: 04.01.13 13:37

Programy sice existují, ale stoprocentně bych se na ně nespoléhala, protože už neberou pochopytelně na zřetel celkový typ člověka. Tím myslím, že pokud si vyberete romantický účes, který Vám sice jde k obličeji, ale jinak jste sportovní typ, tak budete vypadat, no přinejmenším divně. Stejně tak pokud si vyberete velmi krátký účes, a jste silnější postavy, také k Vám nebude pasovat. To se přesně stalo kamarádce cca před půl rokem - hrozně nadašená si našla účes, nechala si ho u kadeřnice udělat, no a byla to změna nikoli k lepšímu... Teď si nechává vlasy opět dorůstat, protože pochopila, že k její postavě nešel. Takže vybírejte rozumně a s ohledem na postavu a svůj typ.

doplněno 04.01.13 13:39:

Pardon, blbá hrubka, před víkendem mi to už nemysllí - pochopitelně

Ohodnoceno: 2x

Datum: 06.01.13 19:27

Na programy se klidně spolehnout můžete. Zmíněné chybě se těžko dá vyhnout i v případě, že se budete radit s odborníkem. Človek si někdy vybere to, co se mu líbí, i přes rady okolí.

Víte-li o tomto problému, můžete si vyzkoušet různé typy účesů, vytisknout několik z nich a s konečným výběrem počkat na radu stylisty, kadeřnice nebo svého okolí.

Poslední otázky Poradny nejen pro ženy
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.