Tvarování účesu

Od: Datum: 03.01.13 15:49 odpovědí: 10 změna: 03.01.13 18:06

Ahoj, chci se zeptat, jaký přípravek byste mi doporučili na tvarování pánských vlasů? Mám je docela husté a nechci něco, po čem budou moc lepit nebo čeho si musím na hlavu nanést kilo... chci vytvarovat něco v tomto stylu:

Děkuji za odpovědi

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 03.01.13 15:54

kup si gel na vlasy a pak záleží jen na tobě kolik si toho naneseš- stačí trochu

Ohodnoceno: 0x

Od: honza1234
Datum: 03.01.13 16:01

gel mám a právě nic moc efekt :/

používám tento:
http://stylingove-pripravky.h…-24h-ultra-strong-gel-200-ml/

Datum: 03.01.13 16:47

hlavně je důležitý dobrý střih a pak se to snadno udržuje - ale lakem rozhodně ne a ještě na gumu- to by sis musel denně mýt hlavu

Datum: 03.01.13 15:55

zkus gumu od got2b. bracha ji pouziva, take ma huste vlasy a je s ni spokojeny.

Datum: 03.01.13 16:09

děkuji, pouvažuji :) a co říkáte na lak na vlasy?

Od: askmenow*
Datum: 03.01.13 16:11

Lak na vlasy neslouží ani tak moc ke tvarování, jako k přestříkání hotového účesu, aby na místě držel déle.

Ta guma zní jako dobrý nápad. Osobně ale myslím, že účes na fotce byl nejprve tvarován za tepla, pomocí žehličky, nebo fénu.

doplněno 03.01.13 16:19:

Já už bych na to ve tvém případě lak vůbec neprala, osobně myslím, že má smysl spíš pro fixaci třeba drdolů, aby z nich neodlétavali vlásky všemi směry.

Pokud máš podobně dlouhé vlasy jako jsou na fotce, zkus to tou gumou a uvidíš. Pokud to ale držet nepůjde, je to prostě moc silný tah a bude to chtít před nanesení gumy nějakou tu úpravu teplem.

Jinak mrkni sem, jestli by nebylo lepší něco jiného, než guma: http://www.got2b.cz/czech/flash/select.html

Datum: 03.01.13 16:14

takže vlasy učesat pomocí gumy nebo tak a potom přejet lakem? ;)
aha. a myslíte, že něco půjde vykouzlit i tou gumou nebo tak?

Datum: 03.01.13 17:14

Nezlob se, že píši mimo dotaz, ale lak na hlavě u kluka? Ten gel je ještě celkem normál, v dnešní dobbě, ale lak už je moc:)

Nehledě na to, že gel a lak dohromady vlay hodně zmastí.

doplněno 03.01.13 17:26:

To teda musí být "kluci":D

Datum: 03.01.13 17:20

no dost kluků co znám to používá... já s tím ale osobní zkušenosti nemám ;) právě jsem si koupil tu gumu, tak jsem zvědavý :)

Datum: 03.01.13 18:06
nejdriv si tou gumou vlasy jakoby trosku rozcuchas, a pak prsty upravis do spravneho tvaru ;) lak uz bych na to vazne nedavala :)

Poslední otázky Poradny nejen pro ženy
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.