Nejste přihlášen/a.

Přihlásit se do poradny

 

Jak vyrobit dip?

Od: babkazov®
avatar babkazov

3x týdně "fasujeme" bagetu nebo sendvič a kávu nebo čaj. Miluji oboje a říkám, že jdu na kafe a bagetu, jinak bych se na celou dialýzu mohla vyprdnout. Napodobit obložené pečivo, se mi doma nikdy nepovedlo. Dám tam všechno, co tam patří, ale ten dip nebo takovou tu dobrou máčenku, se mi nepovedlo. Ani tatarka ani majonéza není fajn. Navíc, výrobce by rychle přišel na buben. Znáte někdo to tajemství výroby? A poradíte?

 

15 odpovědí na otázku
Řazeno dle hodnocení

 

 

ll
hodnocení

2x
id
A recept je kde?
hodnocení

Nechci nakupovat, chci vyrobit. Otázka zněla Jak a ne Kde!

oliva

Muzete zkusit nektery z techto uvedenych:
allegro.cz/...
Mne by chutnal ten s dijonskou horcici. A do uvedenych bych jeste pridala cerstve bylinky.
Dobrou chut!

 

hodnocení

2x
avatar elisa24

Co v tom dipu cítíte za přísady? Bude to chtít hodně experimentů.

Třeba:

100 g měkkého tvarohu nebo lučiny

50 g jemné šunky

1 vejce natvrdo

1 lžíce bílého jogurtu nebo malé množství majonézy

pažitka nebo petržel

pepř

id
Dělám podobně. Nedávám šunku, přidávám někdy česnek nebo kopr.

 

jogrdipp
hodnocení

2x

Znám jenom dip jogurt+česnek+pepř+sůl+šnytlich, to asi nebude ono?

 

hodnocení

2x
avatar diesel

Nám chutnal francouzský dresink-jenže nikde není k sehnání, tak jsem kombinoval různé poměry kečup, majonéza a další ingredience, až se povedla téměř identická chuť. Vám doporučí také-zkoušet a ono se to dřív nebo později povede.Eventualita je pak třeba vaření na youtubku , vaření.cz, toprecepty.cz... hledat. a pak jen experimentovat

 

liska5
hodnocení

2x

Já si smíchám kečup s lisovaným česnekem, majolkou a trochou sojové omáčky. Poměry od oka. Tím se dá vylepšit nějaké to jalové maso či šunka.

 

hodnocení

1x

Na internetu je jich mnoho, každému chutná něco jiného. Těžko si představit, co Vám chutná.

hodnocení

Děkuji, hodně jste mi pomohl. *smich2*

 

hodnocení

1x
avatar kejikl

Pokud se jedná o kupovanou bagetu, bude v ní průmyslově vyráběný dip, který bude spíš z chemické laboratoře než ze surovin.
Obávám se, že doma to stejné připravit nepůjde.

 

bear
hodnocení

0x

Prvotně bych se mrknul na výrobce. Často je i na benzínkách "Simply fresh" a nebo "Crocodile".

Pokud to není nějaký malý soukromník co do nemocnice dodává a nebo pokud výrobcem není přímo místní cantýna.

Na obalu bude složení. Jako základ by to mohlo pomoci dip vytvořit. Pak jen vychytat poměry surovin.

Jak vyrobit dip?
Jak vyrobit dip? #2
hodnocení

Víte co mi přijde humorné. Všechno se vozí z Letohradu. Asi to v Ostravě nikdo neumí nebo jsou drazí, že se to vyplatí vozit z dálky. Divné, že? Nemělo by mě to vlastně zajímat, měla bych být pouze vděčna Braunu B, kterým naše dialýza patří a kteří tohle financují. Jsou úžasní. Kromě svačinek, každž z nás 3x za týden, ještě pěkný dárek na Vánoce atd. Obdivuhodné, ne?

 

 


 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz.

Používáním poradny vyjadřujete souhlas s personifikovanou reklamou, která pomáhá financovat tento server, děkujeme.

Copyright © 2004-2026 Poradna Poradte.cz. Všechna práva vyhrazena. Prohlášení o ochraně osobních údajů. | [tmavý motiv]