Nejste přihlášen/a.
3x týdně "fasujeme" bagetu nebo sendvič a kávu nebo čaj. Miluji oboje a říkám, že jdu na kafe a bagetu, jinak bych se na celou dialýzu mohla vyprdnout. Napodobit obložené pečivo, se mi doma nikdy nepovedlo. Dám tam všechno, co tam patří, ale ten dip nebo takovou tu dobrou máčenku, se mi nepovedlo. Ani tatarka ani majonéza není fajn. Navíc, výrobce by rychle přišel na buben. Znáte někdo to tajemství výroby? A poradíte?
Muzete zkusit nektery z techto uvedenych:
allegro.cz/...
Mne by chutnal ten s dijonskou horcici. A do uvedenych bych jeste pridala cerstve bylinky.
Dobrou chut!
2x
Nám chutnal francouzský dresink-jenže nikde není k sehnání, tak jsem kombinoval různé poměry kečup, majonéza a další ingredience, až se povedla téměř identická chuť. Vám doporučí také-zkoušet a ono se to dřív nebo později povede.Eventualita je pak třeba vaření na youtubku , vaření.cz, toprecepty.cz... hledat. a pak jen experimentovat
0x
Prvotně bych se mrknul na výrobce. Často je i na benzínkách "Simply fresh" a nebo "Crocodile".
Pokud to není nějaký malý soukromník co do nemocnice dodává a nebo pokud výrobcem není přímo místní cantýna.
Na obalu bude složení. Jako základ by to mohlo pomoci dip vytvořit. Pak jen vychytat poměry surovin.


Víte co mi přijde humorné. Všechno se vozí z Letohradu. Asi to v Ostravě nikdo neumí nebo jsou drazí, že se to vyplatí vozit z dálky. Divné, že? Nemělo by mě to vlastně zajímat, měla bych být pouze vděčna Braunu B, kterým naše dialýza patří a kteří tohle financují. Jsou úžasní. Kromě svačinek, každž z nás 3x za týden, ještě pěkný dárek na Vánoce atd. Obdivuhodné, ne?
Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz.
Používáním poradny vyjadřujete souhlas s personifikovanou reklamou, která pomáhá financovat tento server, děkujeme.