Plody Acai berry co si myslíte?

Od: Datum: 02.01.13 21:02 odpovědí: 5 změna: 11.01.13 14:35
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 02.01.13 21:05

Mně by to taky zajímalo ale prď na to!Nejlepší je cvičit*bezim* a jíst zdravě*palec*

Ohodnoceno: 0x

Datum: 02.01.13 21:11

Docela drahá legrace. Borůvky jsou samozřejmě velmi zdravé, patří mezi nejzdravější potraviny, ale pochybuju, že by uměly "žrát" tuky :D. Kdybyste si koupila borůvky v supermarketu, a dvakrát denně si dělala borůvkový koktejl, tak by to mělo, myslím, stejný efekt...Pokud nesnížíte "příjem" a nezvýšíte "výdej", nezhubnete, i kdybyste těch tobolek snědla vagon...

Datum: 02.01.13 21:15

Vaše peněženka zhubne opravdu extra silně...Jinak pokud neupravíte stravovací návyky a nepřidáte pohyb, žádný zázračný hubnoucí účinek se nedostaví.

Ohodnoceno: 2x

Od: brunclik*
Datum: 02.01.13 23:16

Na SK Wikipedii je o této rostlině článek: http://sk.wikipedia.org/wiki/Euterpe_oleracea

Můj názor je asi takový: Nějaké mírné účinky na organismus to mít bude, na hubnutí určitě ne. Ale za ty peníze si opravdu raději kupte borůvkový nebo podobný kompot či jiný výrobek, vyjde vás to levněji a asi bude i zdraví prospěšnější. Různých "superléčivých" pilulí a kapek je plný internet, připomíná mi to hrnce za 30000, na chvilku vydrží, ale za tu cenu koupíte toho samého jinde 10x tolik.

Ohodnoceno: 1x

Od: xpedro
Datum: 11.01.13 14:35

Když už, tak to koupit ve formě prášku, vyjde to pak několikanásobně levněji.

http://aukro.cz/acai-amazon-e…a-super-cenu-i2940057242.html

Nebo zkusit v kombinaci s dalšími prověřenými látkami jako chrom, chitosan, ginkgo.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.