Herbalife, podvod, zkušenosti

Od: Datum: 26.02.07 19:23 odpovědí: 100 změna: 14.02.09 17:46 zhlédnuto: 30.476x
mate nekdo zkusenosti z vyrobky Herbalife?
avatar
Upozornění
Tato otázka je 8 let bez odpovědi a proto byla uzavřena.
Máte-li podobnou otázku, a nenašli jste vhodnou odpověď, založte novou otázku.
Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: kala*
Datum: 27.02.07 07:19
 
O výrobkoch herbalife ani neuvažujte, lebo budete mať problémy. Cieľom Herbalife je od ľudí zobrať všetky peniaze, aké v rodine máte. Prosím vás, nedajte sa zlákať vidinou bohatstva. Neverte firme, ktorá vám ponúka prácu a už vopred od vás chce nejaké zálohy, peniaze, kurzy, testovanie, mená príbuzných, priateľov...
 
Od: lentilka*
Datum: 10.03.07 18:13
 
Je to fakt, podvod a vytáhnou z vás prachy, ale kdo se nechce poučit.at platí
 
Od: al bunda*
Datum: 10.03.07 18:35
 
Proč je to podvod? Podělte se s námi o SVOJE zkušenosti. Nebo je to jen výkřik do tmy?
(Já vážně nemám rád tahle jednoznačná obvykle ničím nepodložená odsouzení...)
 
Od: pajus29*
Datum: 24.02.08 18:41
 
Tohle není nic jiného než výkřik do tmy jak už to někdo napsal ... Tato firma nabízí práci a produkty na hubnutí. Zkušenost s produkty Herbalife (hlavně programem ShapeWorks) mám osobní několik let a jsem naprosto spokojený. Produkty jsou naprosto na přírodní bázi - nedostáváte do organismu žádnou chemii a obsahují velké množství kvalitního proteinu v minimu kalorií. To je základ toho jak účinně zhubnout - A NEPŘIBRAT! Nesmíte ale Herbalife kupovat z internetu - tato společnost žádné stránky s internetovým prodejem nemá, vše se děje přes konzultanty. Jistě najdete na netu stránky několika "šejdířů", kteří nabízejí tyto produkty za nižší ceny - mohu ale opět z vlastní zkušenosti říci, že produktu je v balení vždy méně než od konzultanta, o kvalitě složení nemluvě. Pokud Vám někdo říká, že Herbalife a produkty ShapeWorks jsou chemie, tak je to naprostý nesmysl.
Pracovní uplatnění zde také najdete - jenže do každého začátku (ať děláte cokoliv) musíte nejdříve něco investovat. Tady se jedná o registrační kit a pak už záleží jen a jen na každém jak je šikovný a schopný - ostatně jako v každém podnikání že :)
 
Od: petraslaba
Datum: 03.06.08 13:37
 
Opět tvrzení prodejce. Stačí se podívat na složení a uvidíte, že tvrzení o pouze přírodních produktech je nesmysl.
Kde se v přírodě vyskytuje sušený med, sušenkové aroma nebo umělé sladidlo aspartam ( http://www.rodina.cz/clanek3618.htm)?
A pokud jde o prodejce přes internet - dostanete stejné produkty i se zárukou.
Jen nemají 100% zisk jako prodejci.
 
Od: komar*
Datum: 26.11.08 23:25
 

Robíš z komára velblouda - lebo ako e to po vašem - ŤAVU! Nepiš hlouposti, zaujatý si ty!

 
Od: petra32
Datum: 02.01.09 20:47
 

Celé Herbalife je už dávno pasé, protože produkty z řad veřejnosti už nikdo nechce! Sama jsem v této firmě delší dobu pracovala a vím, že jen několik málo procent distributorů dělá svoji práci dobře, a rozumí oblasti výživy.Distributorů. kteří rozumí výživě je asi 5%, ostatní jen papouškují fráze, které slyší na "školeních". Nejhorší je, že to nepoznáte, protože na Vás vychrlí hodinovou básničku a Vy si myslíte na jakého jste nenarazili odborníka. Ptají se každého na ty samé otázky, takže mají připraveno několik variant které přímo podle vaší odpovědi odpapouškujou.. Mimochodem, abyste mohli pracovat u Herbalife, v přijímacím pohovoru nemusíte mít ani základní školu a vezmou Vás. Školení se týkají pouze toho, jak co nejlépe prodat, dávají ocenění těm nejúspěšnějším a plácají se po ramenou jak si pěkně namastili kapsy... Celý svůj úspěch staví na tom, kdo co kde četl na internetu jako nevlivně působící na zdraví. Tak co to je za úroveň?
Produkty jsou pro naši společenskou třídu nechutně předražené (a není divu když si distributiři nechávají 25-50% zisku, který jim zákazník dá, takže když program na měsíc stojí 4000 - 7000 Kč, můžete si představit, jak radostně Vás vždy distributor přivítá).. Ale na druhou stranu, kdo to za ty prachy koupí?

Já osobně stále piju koktejl a používám denní krém, ale jenom proto, že za to zaplatim pouze polovinu (za koktejl místo 1500 Kč pouze 750, a za krém taktéž). Bohužel po koktejlu ani nehubnu, jen se mi dobře chodí na záchod. Toť vše.

Můj příspěvek nepatří kritice produktů, ačkoliv nejsou žádným zázrakem z hůry, a jsou nechutně drahý, ale lidem kteří si hrají na odborníky oblastí wellness a zdraví.

 
Od: kacka*
Datum: 11.01.09 18:06
 
Nedá mi to a taky přispěji svoji troškou do mlýna. Co se týče Herbalife, tak já mám zkušenosti pozitivní a rozhodně s ním přestat nehodlám. Zúčastnila jsem se i jednoho školení na prodejní dovednosti a můžu říct, že ti lidi mají opravdu skvělé věty a slovní spojení, aby vám vyloženě oblbli. O tom to je, je to obchod jako každý jiný. Na netu ty výrobky opravdu najdete levnější a víte čím to je? Protože je to práce a každý si chce vydělávat! Ale já nepatřím k těm bohatým a opravdu nemám 1300 na koktejl, když ho na netu můžu mít za 890 a je to úplně stejný výrobek. Objednávám to ze stránek www.herbaprodukt.cz a jsem spokojená. Kde si myslíte, že to nakupují ti distributoři? A ještě přikládám článek od Ivana Vodochodského, když se dostal mezi spolupracovníky a viděl, jak to chodí. Je to na stránkách http://www.biograf.org/clanky…embers/clanek.php?clanek=v803. Zkopíruji vám sem to, co mě nejvíc zaujalo a týká se to provize.

V rámci marketingu Herbalife existuje určitá hierarchická struktura spolupracovníků. Existují tři základní stupně této hierarchie a mnoho dílčích stupňů, které se od základní trojice liší pouze velikostí procentního zisku. Postup na vyšší stupeň je podmíněn určitým pracovním výkonem _ množstvím odebraných produktů a nově zaregistrovaných spolupracovníků ve své organizaci. Výhodou postupu je větší maloobchodní i velkoobchodní zisk a možnost budování vlastní organizace. Základní pozice jsou tři:

24.
1. Výchozí pozicí celého systému je konzultant. Konzultantem se stává každý nový spolupracovník Herbalife, jakmile je zaregistrován. Jeho registraci provádí spolupracovník Herbalife, který ho k Herbalife přivedl. Tento spolupracovník (od pozice tzv. success buildera výše) je jeho takzvaným sponzorem. Nově zaregistrovaný spolupracovník se automaticky stává členem organizace svého sponzora. U společnosti Herbalife se nelze zaregistrovat jinak než přes sponzora. Podmínkou registrace je splnění podmínek výběrového řízení _ uchazeč vyplní dotazník zjišťující jeho předpoklady pro tuto práci _ a zaplacení registračního poplatku 3400 Kč. V ceně registrace je zahrnuta smlouva o spolupráci se společností Herbalife, založení podnikatelského účtu u evropského ústředí společnosti ve Štrasburku, množství propagačních a informačních materiálů, ale hlavně dva produkty na vyzkoušení: Buněčná výživa a Thermojetics. Dále konzultant získává 25 % slevy z ceny všech produktů, které odebere. Náplní práce konzultanta je: a) konzumovat produkty, které dostal při registrací, a získat tím vlastní dobrou zkušenost s nimi; b) o této své zkušenosti hovořit se svými známými a snažit se tak získat své první zákazníky _ těmto zákazníkům prodává produkty za plnou cenu (jeho zisky tvoří 25 % maloobchodního obratu); c) učit se postupně od svého sponzora další způsoby práce.

Všeobecně se předpokládá, že konzultantem člověk zůstane maximálně po dobu konzumace svého prvního produktu a během této doby se kvalifikuje množstvím odebraného zboží alespoň na o stupeň vyšší pozici.

2. Success builder již zvládl několik způsobů práce a dosáhl určitých prodejních úspěchů. Proto si může začít budovat vlastní organizaci. Většinou to funguje tak, že své první spolupracovníky hledá (a často najde) mezi svými příbuznými a známými. Kromě maloobchodního zisku z přímého prodeje produktů, který činí na této pozici již 42 %, má success builder velkoobchodní zisk. Ten získává tak, že nakupuje produkty se slevou 42 %, ale svým konzultantům je prodává se slevou 25 % _ to znamená, že 17 % je jeho zisk z této transakce. Je zde silná motivace postoupit v hierarchii o další krok, neboť jestliže je success builder určitou dobu pasivní či neúspěšný v budování své organizace, přechází automaticky na pozici staršího konzultanta. Ten má nárok na trvalou slevu 30 % z ceny produktů. To pro něj znamená snížení maloobchodních i velkoobchodních zisků a navíc ztrátu možnosti velkoobchodního zisku z těch členů své organizace, kteří se kvalifikují na pozici success buildera. Ti totiž mají nárok na 42% slevy, a musel by jim tak ještě 12 % doplácet ze svého. Tyto jeho závazky a z nich plynoucí zisky přebírá jemu nejblíže nadřazený supervisor.

3. Pokud je naopak spolupracovník Herbalife úspěšný jak v prodeji produktů, tak v získávání nových registrací, může se kvalifikovat na pozici supervisora. Jeho sleva na produkty je již 50 %. Předpokládá se, že má již takové zkušenosti, že může školit nově zaregistrované spolupracovníky. Za tuto činnost ho společnost odměňuje takzvanými zlatými šeky, které jsou vypláceny v cizí měně. Kromě maloobchodního a velkoobchodního zisku a zlatých šeků má supervisor ještě další druh příjmu _ takzvané bonusy: z každého produktu, který prodá některý konzultant nebo success builder, získávají tři nejblíže nadřazení supervisoři, do jejichž organizace patří, určité procento zisku (nejméně 3 %). Supervisor je konečnou pozicí co se týče maloobchodního a velkoobchodního zisku.

Dále existují určité nadstavbové pozice. Již jsem se zmínil, že herbalajfisté pracují v týmech. Práce v týmu je výhodnější z hlediska sdílení prostor nutných pro práci, předávání zkušeností a sdílení různých dalších činností, které nevedou přímo k zisku, ale jsou pro něj nezbytným předpokladem. Supervisor se může stát tabulátorem týmu. Ten koordinuje činnosti týmu a jeho strategii, školí jeho členy. Za to je odměňován královskými šeky a vyšším bonusem. Každá nadstavbová pozice (člen World týmu, Globálně-expanzivního týmu GET, Milionářského týmu, Prezidentského týmu atd.) znamená další a další výhody a zisky a nemá cenu je zde podrobně rozebírat. Pouze pro představu uvedu, že splnit podmínky pro kvalifikaci do World týmu či GET týmu obnáší vydělat si tři měsíce po sobě částku asi 70 tisíc respektive 100 tisíc Kč.

v

 
Od: katerinka*
Datum: 05.02.09 08:45
 

Ahoj,

můžeš mi, prosím, na sebe napsat email? Chci se optat něco ohledně Herbalife.

Posílala jsem ti vzkaz přes vnitřní poštu, ale hlásilo mi to, že nejsi registrovaný uživatel.

Díky, K.

doplněno 05.02.09 08:47:

Dotaz na "kacku" :o))

 
Od: peticeberg
Datum: 27.01.09 12:37
 

Na mítinku nebo setkání s Herbalife jsem byl tuším někdy na konci roku 2000. Jsem ale v kontaktu s lidmi, kteří tuhle práci dále dělají. Nevěřím tomu, že by dnes někdo lákal na vidinu rychlého zbohatnutí, protože ta doba kdy se dalo rychle zbohatnout v této oblasti je jednou provždy pryč. Jestliže má tahle práci sloužit jako přivýdělek je a bude to i do budoucna stále skvělá příležitost jak získat spoustu nových vědomostí, dovedností ať už o oblasti výživy, kosmetiky nebo o obchodu jako takovém.

Jsme 19 let v kapitalismu a dívím se, že se i dnes někdo podivuje nad tím, že se za něco musí platit. Nevím kolik dnes stojí registrační balení dejme tomu tři, tři a půl tisíce Kč a uvnitř je určitě výrobek na vyzkoušení, takže platím vlastně jen za ten výrobek plnou cenu a podnikání pro tuto chvíli je zdarma. Kurzy nebo školení jsou potřeba - někdo musí zaplatit za sál - místnost, někdo se na to školení musí připravit a zorganizovat ho a někdo Vám předává léta a léta zkušeností , tak to má nějakou hodnotu. Pamatuju, že jsme za školení se základním občerstvením a na pěkném místě s diapozitivem a mikrofony chtěli po lidech do 500 Kč nebylo to nic přehnaného. Nedávno absolvovala moje kolegyně v současném zaměstníní dvoudenní kurz obchodních dovedností a agentura po nás chtěla 30.000Kč bez DPH. Ten rozdíl tam myslím cítíte.

V dobách kdy jsem byl u Herbalife (1992 -2000) to byla vždy špičková školení (sám jsem mnohá vedl ._. úsměv). Testování je normální. Nic se neprodává lépe než osobní zkušenost. V obchodě se zdravím to platí dvojnásob. Dnes mám mimo jiné na starosti prodej motorek, skútrů a čtyřkolek - dokud jsem je sám nezačal používat byl to někdy problém je prodat... dneska znám výhody a jsem z nich nadšený a prodáme je jak na běžícím pásu. Seznam známých je základ. Skoro nic to nestojí. Jestliže ty výrobky opravdu fungují, tak komu lepšímu byste je měli nabídnout. je to okamžitý a rychlý start v obchodu. Vybudovat si klientlu zvenku je dnes pomalé a drahé.

Někdo se Vám myslím snažil dobře poradit. Počáteční neúspěch a strach pobije devadesát procent jedinců. Je na Vás co s tím uděláte. Jestliže se ale něčeho bojíte nebo jste něčemu úplně správně neporozuměli nemáte myslím právo brát šanci na úspěch jiným tím , že je budete zrazovat a že přihodíte na tu příložitost trošku špíny, těm kteří se v tuto chvíli teprve rozhlížejí po své nové příležitosti... a je úplně jedno jestli má nálepku Herbalife nebo nějakou jinou.

Takže možná by se to dalo říct takto: -byl (a) jsem na mítinku Herbalife. Nabízeli mi proukty, sice jsem je nezkoušel(a), ale nemám v ně důvěru. Řekli mi, že mi to bude něco stát, ale já mám představu, že by mi to měli dát všechno zadarmo a já se pak rozhodnu jak s tím naložím. Slyšel(a) jsem tam příběhy, že lidé vydělávají spoustu pěněz, ale já tomu nevěřím. Nejsem ochoten(na) něco zkoušet, něco se učit, za něco platit nejsem ochote(ns)olupracovat s někým úspěšnějším než jsem já sám(a) a proto jsem ztratil(a) tuto příležitost. A jestli se něco nezmění v mé hlavě ztratím tejným způsobem i další příležitosti, ketré kolem mně projdou. Pak se možná začnu stěžovat na všechno a na všechny a svět pro mně bude šedivej, studenej a ošklivej.

Štěstí přeje připraveným... jestliže něčemu věříte běžte si za tím a nenechte si ukrást svůj úspěch... I VY to zvládnete ._.

 
Od: inteligentniclovek
Datum: 12.02.09 19:47
 


FAKTA FAKTA FAKTA FAKTA FAKTA,FAKTA,FAKTA,FAKTA,FAKTA,FAKTA,FAKTA,FAKTA,FAKTA,FAKTA,FAKTA,FAKTA,FAKTA,FAKTA,FAKTA,FAKTA,FAKTA,FAKTA,FAKKTA,FAKTAFA

FAKTA,FAKTA,FAKTA,FAKTA,FAKTA,FAKTA,FAKTA,FAKTA,FAKTA,FAKTA,FAKTA,FAKTA,FAKTA,FAKTA,FAKTA,FAKTA,FAKTA,FAKTA,FAKTA,

VŠEM LIDEM V ČESKÉ REPUBLICE ŘIDTĚ SE PODLE PRAVDY,OVĚŘENÝCH INFORMACÍ A FAKTU.

 
Od: al bunda*
Datum: 02.03.07 10:21
 

Pokud chcete jen nakupovat výrobky, není to tak špatný nápad. Některé skutečně fungují. Ale jak na koho.
Nelze být konkrétní, neboť nebyl sdělen záměr. O jaké zkušenosti, se kterými výrobky, k čemu... atd..
Hezký den.

 
Od: radas*
Datum: 24.03.07 20:16
 

Dobrý večer,

musím sdělit, že jsem patřila mezi ty, co nesnášely firmu Herbalife a vše, co s ní bylo spojeno.Odsuzovala mě svým jednáním a vystupováním.Ale jen do té doby, než my po dětech zůstaly kila navíc a za žádnou cenu nešly dolů.Kamarádka, co s nima hubla a zhubla říkala zkus to.Nic tím neztratíš.Dlouho jsem se rozmýšlela a nakonec se do toho pustila a nelituji. Mám téměř všechny kila dole a velmi slušně si je udržuji.Navíc mi vyhovovalo, že mě do ničeho nenutí a kdykoliv jsem mohla skončit a když jsem řekla končím, tak jsem skončila. Takže bohužel musím konstatovat, že jaké jméno Herbalife má, tak to je jen zásluha lidí a dnes už neodsuzuji nikoho, dokud ho sama nepoznám.Posílám Vám kontakt na paní, se kterou já byla osobně moc spokojená. www.hubnete.cz/cas

 
Od: apostol*
Datum: 01.10.07 17:36
 
Jsou zprofanované a nevýhodně drahé, existují lepší prostředky k očistě organizmu a úpravě tělesné hmotnosti.
avatar
Upozornění od sys al bunda 01. 10. 2007 21:41:01

Ještě jsem nepotkal kombinaci jehovisty a dealera MLM systému - je to fakt zážitek. Zklidni hormony a neopruzuj s reklamou. Jestli máš co říci k věci, tak poraď, jestli nemáš, ztrať se.
Hezký den.

 
Od: uju
Datum: 11.10.07 18:49
 
Já si herbalife koupila protože jsem chtěla zhubnout. I když jsem vše dodržovala tak jak se má, tak za měsíc hladovění(i když je to náhražka stravy) jsem zhubla 3kg(necelé) nakonec jsem zbytek vyhodila, Nevím, znám hodně lidí co jsou spokojený, ale já k nim rozhodně nepatřím.
 
Od: nischa
Datum: 17.11.07 13:59
 
Možná to bude tím, že s herbalife se hladovět nemá, pak se nedivím, že jsi nezhubla! Jinak si myslím, že je to dobrá věc, někomu se to zdá drahý, ale stačí si to objednat přes net - to je o polovinu levnější než u dealera- chce to jenom zapojit mozek...Já jsem chvilku dělala u Herbalife, a nevím o tom, že by chtěli peníze předem, či tak něco podobného...Je to naprosto jednoduchý systém, jak si dobře vydělat, jen prostě musíte umět někomu něco tzv. vnutit. Kdo má pevnou vůli, tak si nic vnutit nenechá, kdo nemá, tak si pak umí jen stěžovat a pomlouvat...Lidi, přemýšlejte!
 
Od: evice
Datum: 14.02.08 20:11
 
Prosím, kolik stojí herbalife. Koupila jsem jej za 1400. To asi hodně moc, že. Prosím napište mi kolik stojí na netu. Díky moc
 
Od: nischa
Datum: 17.02.08 19:07
 
No záleží na tom, který výrobek máš na mysli. Stačí si dát do vyhledávače Herbalife a pak už jen prohlídnout různý stránky, kde to jak stojí. U poradců např. maska stojí 920 Kč, na netu jsem ji našla za 400 Kč. Přeju úspěšné hledání
 
Od: jane*
Datum: 21.04.08 17:43
 
www.hl.cz
 
Od: pajus29*
Datum: 22.04.08 09:17
 
Pokud chcete kvalitní výrobky Herbalife a k tomu poradenství zdarma, kde se dozvíte jaké produkty a v jaké kombinaci jsou vhodné právě pro Vás na základě výšky, váhy a věku, potom stačí navštívit stránky http://www.zdravystyl.eu a v KONTAKTECH je dotazník, na základě kterého Vám sestavíme analýzu stavby těla a doporučíme nejoptimálnější postup vhodný právě pro Vás. Rozhodně nedoporučuji kupovat produkty Herbalife v E-shopech, protože firma Herbalife svoje produkty takto neprodávala a neprodává a tak nemáte jistotu, že produkty v těchto E-shopech jsou kvalitní a nezávadné, nenamíchané nebo s prošlo dobou.
 
Od: jesterka*
Datum: 08.11.08 20:38
 

Zdravím, záleží jaký výrobek máte na mysli, je jich více. Když se zkombinují, tak se zhubnout dá, jen se nesmí podvádět a mlsat ap..

www.katalogcrv.cz/vlastina1, Každému vyhovuje něco a každej má na věc jinej názor. Jde o pohled na věc. Nespokojení si stěžují vždy a všude a hlavně nic nejni zadarmo. Za jídlo utrácí každej, jen někdo s rozumem. Mějte se fajn.

 
Od: aali
Datum: 03.01.09 21:45
 

ahoj,s připravky herbalife mam zkušenost pouze s doslechu ale znama ho delala a říkala že komplet cela řada příjde na 20 tis. myslím že to je přehnané- a proč se přepíjet vodou ze zeleneho čaje a přesycovat organismus vodou,přece každý jedinec je jiný a každý cítíme kdy mame žízen? no a dal...proč se napajet nějakými koktejli když at si to přizname nebo ne jsme jenom lide a mame radi maso...že,nevidim na tom prostě nic vyjímečného než zpusob jak z lidí vytahnout peníze...mam rada osobně takovou dietu kde si sama určuji pravidla a ty dodržuji nabo si zajdu přímo k dietologovi ale vžadném případě bych se nesvěřila lidem kteří jsou školeni pro uplně jiné účely..

 
Od: evice
Datum: 14.02.08 20:06
 
Ale 3 kg je zcela optimální hmotnost, která se má za měsíc zhubnout, nemůžeš čekat , že zhubneš 10kilo za měsíc, to bys hned zase rychle vše nabrala. Ty asi dietě moc nerozumíš, nech si poradit. Hlavně se nesmí hubnout tak, že se hladoví. Taky jsem si tím prošla, držela jsem redukční dietu , zhubla jsem 9kg za měsíc...a co ted? No ted už to mám zase zpět a musím si dávat fest bacha abych si udržela sspon tu váhu, co jsem měla dříve.
 
Od: mudrlatal
Datum: 14.02.09 00:05
 

zhubla jsi 3 kila za měsíc,ano logické ale na čistém tělesném tuku.

Pokud někdo hlavodí tak zhubne rapidně víc např. 8 kilo za měsíc ALE to jsou 4 kg svalů 4 kg tuku a nazpátek nabereš 8 kilo jen tuku takže pokud jsi měla na začátek tak hezký výsledek a skončila jsi tak jsi hloupoučká ,ale ještě více jsi hloupoučká když píšeš na tyto stránky své absurudní trapné ubohé žvásty.

Pokud v dnešní době ještě někdo nepochopil že pokud chce opravdu zhubnout,zdravě a bezpečně a neji herbalife tak je hold blbec.Protože jen tato firma dodává na světový trh ty nejlepší produkty.Sponzoruje sportovce,fotbal např. Los Angels Galaxy :Davida beckhema, a dálších spoustu sport.týmu.Výsledky v hubnutí jsou neuvěřitelné a i v řešení zdravotních problémů.

Lidé si musí uvědomit že pokud říkají že Herbalife produkty nefungují tak je nevyzkoušeli a neví očem mluví.Pokud někdo měl špatnou zkušenost s HL tak ji neměl stou firmou ale s nějakým distributorem který nejednal eticky a podle přísných norem a už určitě nefunguje a byla mu zrušena licence. Tohle se nikde ve světě neděje jen ti skurveni češi pomrdali pověst.JO hold český národ :::::Tupý národ jsme známý po celém světě a celý svět se nám směje že tyto produkty mnoho lidí neužívá.

S pozdravem Mudr.Látal

 
Od: janakarova
Datum: 20.02.08 23:24
 
Myslím si, že než se rozhodnete cokoliv koupit (zvláště za takové peníze jako prodává Herbalife), měla byste si prostudovat pozorně etikety a porovnávat. Stačí se orientovat podle DDD - doporučených denních dávek. Sama vím o několika českých výhodnějších produktech - zkuste třeba Nutrend (ale musíte si to složit z více produktů nebo Sunkins (nová česká firma)
Jana
 
Od: antiherbalife
Datum: 24.02.08 14:37
 

No asi takhle, měl jsem možnost vidět HERBALIFE na živo na jedné akci v hotelu, a upřímně, nevěděl jsem co to je za lidi, ale hl. organizátorka, která si nechá propralit debilní spropitné 10,-Kč mi přišlo opradu habrusácký.

A kdyby jste viděli ty lidi, který na té akci byli? Sprominutím ubohý lidi v nozi. Prostě primitiv párty. Opravdu jestli se chcete zasmát přijďte se podivat někdy na akci HERBALIFE.

Chvílema mi to přišlo jako kdyby se sešla sekta dementů, který se nacpou práškama na hubnutí.

:D

 
Od: petra32
Datum: 02.01.09 20:51
 

Celé Herbalife je už dávno pasé, protože produkty z řad veřejnosti už nikdo nechce! Sama jsem v této firmě delší dobu pracovala a vím, že jen několik málo procent distributorů dělá svoji práci dobře, a rozumí oblasti výživy.Distributorů. kteří rozumí výživě je asi 5%, ostatní jen papouškují fráze, které slyší na "školeních". Nejhorší je, že to nepoznáte, protože na Vás vychrlí hodinovou básničku a Vy si myslíte na jakého jste nenarazili odborníka. Ptají se každého na ty samé otázky, takže mají připraveno několik variant které přímo podle vaší odpovědi odpapouškujou.. Mimochodem, abyste mohli pracovat u Herbalife, v přijímacím pohovoru nemusíte mít ani základní školu a vezmou Vás. Školení se týkají pouze toho, jak co nejlépe prodat, dávají ocenění těm nejúspěšnějším a plácají se po ramenou jak si pěkně namastili kapsy... Celý svůj úspěch staví na tom, kdo co kde četl na internetu jako nevlivně působící na zdraví. Tak co to je za úroveň?
Produkty jsou pro naši společenskou třídu nechutně předražené (a není divu když si distributiři nechávají 25-50% zisku, který jim zákazník dá, takže když program na měsíc stojí 4000 - 7000 Kč, můžete si představit, jak radostně Vás vždy distributor přivítá).. Ale na druhou stranu, kdo to za ty prachy koupí?

Já osobně stále piju koktejl a používám denní krém, ale jenom proto, že za to zaplatim pouze polovinu (za koktejl místo 1500 Kč pouze 750, a za krém taktéž). Bohužel po koktejlu ani nehubnu, jen se mi dobře chodí na záchod. Toť vše.

Můj příspěvek nepatří kritice produktů, ačkoliv nejsou žádným zázrakem z hůry, a jsou nechutně drahý, ale lidem kteří si hrají na odborníky oblastí wellness a zdraví!

 
Od: nesnasimtupylidi
Datum: 14.02.09 17:17
 

Tak to jsi asi hlupáčku nebyl na pořádném školení jako já kde bylo 12 000 lidí,maximální luxus. hotely,auta,společnost atd.Ale otym asi ty nic nevíš pokud jsi tak hloupoučkej malej ubožáček a doufám že až potkáš nějakého člověka který zhubl díky herbalife třebe 30 kilo a tohle mu řekneš doufám že ti rozkope tu tvou prašivou odpornou držku ty skurvená nulo!

 
Od: ave*
Datum: 25.02.08 10:19
 
Ještě nedávno bych šmahem odsoudil Herbalife stejně jak je to v článku od "kala". Následkem velkého vytížení (podnikání) a nezdravého životního stylu jsem se dostal do situace, že bylo zapotřebí začít se sebou něco dělat - váha, úbytek vitality, vysoký tlak, hraniční hodnoty cukrovky. Nechal jsem se přesvědčit svoji známou a nasadil Herbalife, i když jsem se na něj díval skrz prsty. Dnes jsem bez problémů, moje pracovní výkonnost je o řád vyšší. Přesvědčilo mne, že budu konzumovat pouze 100% přírodní produkty a můžu je kdykoli vysadit. Riskoval jsem v podstatě jen tu nevelkou částku peněz. Zde je kontakt na moji konzultantku, kdyby to chtěl někdo zkusit: www.hubnete.cz/iprozdravi
 
Od: pajus29*
Datum: 25.02.08 11:47
 
Je pořád spousta lidí, který dokážou odsoudit něco, co nikdy nezkusili, viděli to "z rychlíku" nebo znají z doslechu ... jenže nemůže nikdo nic hodnotit, aniž by to sám nezkusil ... a jde taky o to, na jaké konzultanty člověk narazí - tady jeden tip www.hubnete.cz/blanka
 
Od: pepa19
Datum: 26.02.08 19:12
 
Pro antiherbalife,
Tak tu máte jednoho z těch dementů co se účastní pravidelně seminářů Herbalife. Můžu vám z vlastí zkušenosti říct, že po měsíci práce s klienty, je někdy člověk dost vyčerpaný a díky těm seminářům tam načerpá další chuť do práce. Tak nenapadejte něco o čem nevíte vůbec nic. Takovou podporu jako od nich jsem nikdy a nikde nezažil. Jinak produkty fungují, pokud máte trpělivost. Někdy se prostě ta váha ze začátku nechce hýbat, ale výsledky se určitě dostaví. A ty tři kila za měsíc jsou naprosto v pořádku, víc vám s těmito produkty nikdo seriózní neslíbí. A co se týká produktů na internetu, na to opravdu pozor, mohou to být podvodníci kteří prodávají prošlé produkty, nebo špatně skladované, nebo různé náhražky v originálních obalech. Pokud nechcete riskovat, tak k originálním produktům se dostanete přes poradce, který vás pak povede. Nashledanou.
 
Od: alice*
Datum: 30.04.08 17:00
 
VAROVÁNÍ. Kosmetika herbalife je určitě skvělá, sama jsem si s velký nadšením koupila super masku, mělo to však jeden háček a to pořádně velikej ... zaplatila jsem za ní 2x tolik co stojí...Toto zlodějské jednání kosmetiček z České Lípy ze studia HaM (Moskevská ulice, v areálu bývalého Narexu) mě dorazilo, AŽ SI BUDETE NĚKDO NĚCO CHTÍT KOUPIT, PODÍVEJTE SE NEJDŘÍVE NA INTERNET, A UVIDÍTE KOLIK UŠETŘÍTE.
 
Od: kami*
Datum: 08.05.08 19:46
 

hahaaahah... váš názor mě tak rozesmál že nedám na to abych Vám řekl...že jste toho asi hodně dokázala.Kdyby ty kosmetičky věděly, co o nich říkáte, měla byste se stydět,...asi jste toho moc v životě nedokázala, když tu vyprávíte a pomlouváte, když nevíte jak vás objednávka po internetu dokáže zničit a zhyzdit...Zkuste si něco objednat z internetu za tu vaší takzvanou dobrou cenou..a uvidíme co se Vám udělá na obličeji...Mně herbalife a konzultanti , kteří jsou tak skvělí a vše vysvětlí a pomahají tak pomohli,...že jim dávám při každé návštěvě najevo,..jak jim jsem vděčný..ženská zamyslete se...!Škoda, že nevědí jaká chytrá ženská je tu pomlouvá..

Hlavně že když jste si to koupila bylo to v pořádku..Hodně štěstí s Vaším asi moc krásným obličejem...

 
Od: ali*
Datum: 22.05.08 10:05
 

Vážený, a všichni co tady píšete, že na internetu jsou nekvalitní výrobky,

zajímalo by mne odkud tedy distribudoři výrobky objednávají... Ve 21. století.?!?! Přes poštu asi těžko... To si je asi sami vyrábí, ne? Buď neumíte hledat, nebo jste distributory a potřebujete peníze. Paní věřím, protože stránky www.hl.cz jsou jak pro distributory tak pro obyčejné lidi. A je nehorázné, že není navýšení ceny omezeno, protože jsem se v praxi setkala s tím, že jsou výrobky navýšeny až o 90%,¨to se to pak vydělává! Vážený KAMI já bych kosmetičkám klidně toto řekla do očí, protože okrádají lidi a zneužívají jejich důvěry. Každý distributor RÁD a s VELIKOU ochotou poradí, protože chce PRODAT! Pokud to tak není, tak proč vás neodkáží na stránky, z kterých objednávají výrobky, aby jste byl dostatečně spokojen jak s váhou tak s cenou? A taky nevím co Vás opravňuje k jízlivým urážkám na ženu, které píšete? Takže se raději zamyslete sám nad sebou a svým sebevědomím, to bude myslím rozumější. A pokud se vám zdá, že zase píše nějaká střelená ženská, klidně Vám to napíšu pod nickem muže, aby se vaše ego uklidnilo.

 
Od: antidebilita
Datum: 14.02.09 17:21
 

Milá paní nebo slečno určitě jste krásná,hubená,atraktivní a neodolatelná ale chci Vás jen upozornit že distributori tyto výrobky objednávají z centrálního skladu pro celou střední Evropu,tak se mějte krásně a doufám že budete pořád tak určitě krásná,a hlavně jak vidím INTELIGENTNÍ

 
Od: pepa19
Datum: 08.05.08 22:24
 

Dobrý den,

Nevím jakou masku jste si od nich koupila a za kolik, ale srovnávat ceny s internetovými obchody se nedá.Nazvala jste kosmetičky zlodějkami, ale pokud jsou řádně zaregistrované jako distributorky u společnosti Herbalife, měli by se řídit cenami co má Herbalife určené pro ČR. A co se týká internetu, originál produkty se nedají nikdy takto koupit, jedině přes nezávislého distributora.Vím o několika stránkách, kde se produkty prodávají opravdu levněji, ale jak jsem tu již psal, tyto stránky nemají s Herbalife nic společného. Navíc vám prodají produkty, ale příjdete o podporu konzultanta, která k produktům patří a riskujete, že produkt nebude originál, nebo bude prošlí atd.Podvodníci jsou právě ti co to prodávají přes internet, bohužel s tím firma ještě nic nedokázala udělat.

 
Od: ali*
Datum: 22.05.08 10:07
 
Vážený, moc se pletete. Již výše jsem uvedla, kde distributoři objednávají, tak si klidně porovnejte ceny.
 
Od: pajus29*
Datum: 22.05.08 10:17
 
Vážená, obávám se, že jestli se někdo plete, tak jste to Vy. Chtěl bych Vás totiž upozornit, že firma Herbalife NEMĚLA, NEMÁ A NEBUDE MÍT žádný portál nebo e-shop, kde prodává své produkty. Má totiž tým poradců, které můžete poměrně snadno kontaktovat a oni Vám poradí, co je pro Vás nejvhodnější jak po stránce výživy tak po stránce kosmetiky. Stránky www.hl.cz na které tu odkazujete a jim podobné jsou výplodem lumpů, kteří zneužívají značku Herbalife a snaží se ji poškodit. Výrobky z těchto portálů jsou totiž nekvalitní, nejedná se o originální produkty, nemáte prskticky žádné garance a záruky a hlavně - nemáte bezplatný servis, protože koupit si cokoliv přes internet zvládne opravdu každej, ale u produktů firmy Herbalife (pokud si je zakoupíte od poradců) máte právě ten poradenský servis ZDARMA. Je to totiž o tom, že každý z nás má jiný metabolismus a produkty na výživu mu fungují v jiných poměrech nebo jiných kombinacích, stejné to je i s kosmetikou. Takže pokud si něco koupíte na jakémkoliv portálu, docela jdete do rizika a to bych já opravdu nedělal. Ale kdo chce kam ... :)
 
Od: ali*
Datum: 22.05.08 10:41
 

Máte opravdu mylné informace. Snad si nemyslíte, že si ti poradci herbalife vyrábí.. Jsme ve 21. století. Ano, vím že má každý jiný metabolismus a potřebuje poradit, v tom samozřejmě máte pravdu, ale výrobky mají předražené a za tím si stojím. Ale i na tomto portálu Vám poradí, věřte, že kdybych to neměla odzkoušeno tak to tady netvrdím. Nemluvě o tom, že nemáte důkazy na to, že na výše uvedené adrese jsou "lumpové". S tím bych šetřila, protože u soudu by jste nevyhrál. Opravdu se pletete.

 
Od: jajajova
Datum: 23.05.08 00:53
 
Zdravím, nemůžu si pomoct a musím reagovat na vaše sloupky. Je mi úplně jasné, že zastáváte tento postoj. Domnívám se, že to nemyslíte vůbec špatně, je to pouze nedostatek informací. Musíte uznat, že internetové stránky dnes vytvoří kdokoli a stáhnout logo firmy je naprosto jednoduchá záležitost. Jediné stránky Herbalife v ČJ jsou www.herbalife.cz. Jinak firma opravdu nařizuje ceny všem lidem, co prodávají její výrobky, není to výmysl poradců. To, že je někdo prodává přes internet je pro něho úžasný obchod a jistě si vydělá více než my s většími cenami. Herbalife nemůže internetový obchod s napodobeninami zničit, nedá se to dost dobře vyhledat. Ovšem kdokoli prodává výrobky za jinou cenu, než je v ceníku, vystavuje se žalobě firmy. Můžete si představit, kolik je schopná taková světová firma požadovat. Soudy s lidmi mimo internet (ty si firma rychle najde) jsou časté, neboť snížením ceny si zajistí klientelu, ovšem dá se chápat, že firma chce mít ceny naprosto sjednocené a pod kontrolou-svou kontrolou. Má nejlepší právníky a můžete mi věřit, že opravdu doslova zničí ty lidi, co nedodrželi smlouvu. Takže tvrzení, že by se soud nevyhrál není pravda. Ale určitě by nebylo od věci, kdyby lidé, co ty stránky provozují zveřejnili své adresy na ty stránky, když se nemají čeho bát, proč to neudělají? Přijde mi pošetilé, že věříte spíš neosobním internetovým stránkám, kde je pouze číslo na mobil, než někomu, o kom víte, že má u firmy plnoprávně sepsanou smlouvu, a kdyby se cokoli stalo, věděla by jste kam se obrátit. Je to o penězích, proto raději volba objednávky přes internet. Nikdo vás nenutí, aby jste si kupovala výrobky této cenové kategorie, levnějších na trhu seženete spoustu. Ale opravdu myslíte, že kdyby se vám po jedení výživy objednané z internetu objevily nějaké zdravotní komplikace, někdo vám pomůže, bude to pak stát za co, že to bylo levné. To si každý musí promyslet sám. Co se týče objednávky, opět je to nedokonale chápáno, každý poradce má jinou pozici ve firmě a jako SV si už sama objednáváte výrobky a jediná cesta je, že si zavoláte přímo do skladu Herbalife, oni vám udělají balíček a ten je doručen do centra, kde pracujete. Možná teď alespoň nebudete kritizovat poradce Herbalifu, myslím, že bylo jasně řečeno proč drží ceny z ceníku firmy. Jinak opravdu chápu vaše rozhořčení, ale věřte mi, že pokud dostanete výrobek přímo ze skladu firmy Herbalife a nejste její distributor, cena je vždy jen jedna! S pozdravem Ája
 
Od: nischa
Datum: 23.05.08 06:26
 

Nedalo mi to a musím reagovat nejen na Vaše názory. Před pár měsíci jsem se zaučovala u profesionální poradkyně, která tuto práci dělá přes 6 let a měla jsem možnost vidět, jak to chodí.

1) pokud je poradenský servis k výrobkům zdarma, tak proč jen za to, že tam přijdete musíte zaplatit kolem 300?Neříkám, že je to špatně (ani dobře) jen mě zarazilo, jak to tu už někdo tvrdil.

2) pokud se poradci musí striktně držet cen z ceníku, tak proč poradkyně objednala masku za 490,- a následně ji prodala klientce za 910, - s tím, že mi poté sdělila, že maska stojí 490,- (viděla jsem to i na objednávce) a ona jí to právě prodala za 910, čímž si snadno vydělala 420,-.

3) pokud přijde nová zákaznice (mám na mysli tu, která tam jde jen tak na zkoušku,nebo na něčí doporučení a nejde tam s konkrétním problémem), tak na ní musíte najít nějaký nedostatek, ať už vnitřní nebo vnější, znamená to pro vás další snadno vydělané peníze. Nesmíte ji nechat odejít bez toho aniž by si něco objednala.

4) nikomu nesmíte prozradit, odkud zboží objednáváte, přišel byste o zisky, klient-ka neví, kolik produkty ve skutečnosti stojí, proto jim je budete vychvalovat, ukazovat výsledky a oni budou ochotni za ně utratit spoustu peněz a pro Vás to opět znamená zisk.

Tak tohle jsem se naučila. Poté jsem se dozvěděla, že ona poradkyně vydělává kolem 80.000,- měsíčně a ta, která ji kdysi zaučovala 160.000,- měsíčně.

Myslím si, že Herbalife jsou určitě dobré produkty, ale od poradkyň bych se okrádat nenechala. U výživy to možná neplatí (i když já sem plán co a jak obdržela při zaučování), tam je potřeba vědět, jak se to má brát, mluvím tady pouze o kosmetice.

 
Od: jajajova
Datum: 27.05.08 15:17
 
Hezký den, podle mého názoru jsou právě v zaškolování a nabírání nových pracovníku největší nedostatky firmy. Tím pádem vám stoprocentně věřím vše, co zde píšete, ale zase musím některé věci upřesnit. Já měla velké štěstí na mojí patronku, protože je to úžasný člověk a nejde jí o to jak píšete"nenechat odejít klientku bez toho aniž by si něco objednala". Mám absolutní volnost v tom, jak často dělám konzultace, já osobně mám tuto práci jen jako koníček, protože mě výživa i kosmetika neuvěřitelně zajímá a při studiu vysoké školy je to něco jako má brigáda. Nejenže je jedno, kolik toho komu prodám, ale hlavně se věnuji osvětě v této sféře, takže spíš funguji jako poradce pro mé okolí a kamarády. Na školeních vám samozřejmě musí vtloukat do hlavy, že je důležité aby jste prodala výrobky, pokud do toho totiž dáte spoustu času a je to vaše práce, musíte si zákonitě něco vydělat, aby jste to vůbec mohla dělat. Tak to vezmu bod po bodu:
1) Zaplatíte proto, že s vámi poradce dělá pohovor, bude vás mít poté na starost a stráví s vaším zaučováním spoustu času, je to vlastně taková symbolická částka za jeho čas. Opět si to nikdo z nás nevymyslel, je to tak v systému nabírání nových lidí zvykem a my ho pouze dodržujeme.
2) Ano, poradce má výrobky levnější, ale tím vlastně získává od firmy peníze, ze skladu je objedná za určitou taxu pro distributory a prodá za cenu v ceníku danou firmou, takže i kdyby chtěl, nemůže je prodat za cenu menší než udává firma, za cenu, za kterou je dostane on. Podepsáním smlouvy se k tomu zavazuje.
3)Tento bod už jsem komentovala, myslím, že je to hodně ovlivněno tím, kdo vás zaučil, jaké máte hodnoty a jak chcete tu práci dělat. Bohužel tohle se nedá dost dobře změnit, většina lidí bude chtít prodat, když se tím živí. Jedině zajděte ke mně:) a já vám nic nutit opravdu nebudu. Kdepak nedělám si tu reklamu, to chci jen odlehčit situaci.
4)Můžeme klidně říct, že se zboží objednává ze skladu, pouze distributor s patřičnou pozicí ho však za distributorskou cenu může objednat a cenu neříkáme, ale když přijdete do obuvi, taky vám neříkají, že boty stály výrobní cenou 500,- a vás přijdou na 1500,- to tak prostě je. Bez toho by nemohl fungovat obchod a firma si celý chod vymyslela sama i s patřičným navýšením pro distributory.
Co se týče výdělků, není to tak úplně zase pravda, možná vám někdo řekne, že tolik opravdu vydělává, možná to u někoho je i pravda, ale spíše si přidají, aby to pro vás byla motivace, normální distributor si nevyděl tolik peněz ani omylem. Jsou lidé kteří už v centru pracují několik let a dřou od rána do večera, u nich je těch 80 000,- možný výdělek, ale jak říkám, je to jen špička.
Přes internet se opravdu regulerně s Herbalife produkty obchodovat nedá. Buď bych si rozmyslela, jestli je to skrz normální taxu od distributorů pro mě hodně peněz nebo se to dá, jinak bych zvolila produkty jiné značky, levnější, ale ne falzifikované produkty z internetu, když jde o výživu a kosmetiku.
 
Od: tureckova
Datum: 03.06.08 13:47
 
Myslím, že s těmi cenami si to udělal Herbalife sám. Pokud poskytuje prodejcům marži 100%, tak se nesmí divit, že se najdou lidi, kteří oželí tak vysoký zisk a budou prodávat více za nižší cenu.
Od hl.cz jsem dříve nakupovala (než jsem přešla na české výrobky) a bez problému vyzvedávala tady v Praze osobně.
Produkty kupují prý přímo ze skladu nebo od distributorů, kteří jsou "nahoře" a potřebují se kvalifikovat na své provize.
A vím, že prodávají před deset let - a to i při pomalosti českého soudnictví nevypadá, že by Herbalife moc chránila své distributory, ne?
 
Od: pajus29*
Datum: 23.05.08 07:20
 
Věřte mi, že milné informace opravdu nemám :) Rozhodně si poradci nevyrábějí Herbalife doma, to opravdu ne, bylo by dobré, kdybyste ve chvilce volna prošla internet a přečetla si něco o historii firmy. Pak pochopíte, že vyrábět si produkty doma je nesmysl - poradci objednávají originální hotové produkty ve velkoskladu a ty pak dostávají jejich klienti. Na tento velkosklad ale pochopitelně nejsou napojeni Ti, co provozují e-shopy a tak je jasné, že produkty přes e-shopy jsou dost pochybné kvality, o nějakých zárukách ani nemluvě. A co se týká důkazů - protože sám jsem poradce Herbalife, mám několik klientek, které si na produktech objednaných z e-shopu dost drsným způsobem rozhodili metabolismus a měli i nějaké zdravotní problémy třeba, protože jim nikdo neřekl JAK dávkovat produkty, KDY je připravovat a jak ... a o tom to právě je. A že bych u soudu nevyhrál - to si pište, že vyhrál. Ty klientky by mohly říct, z jakého portálu mají produkty a dotyčný by měl obrovské potíže a peníze, které by po něm firma Herbalife chtěla za to, že poškodil její obchodní jméno a značku by nemohl zaplatit.
 
Od: al bunda*
Datum: 23.05.08 11:30
 
Ale klidně mohou být napojeny e-shopy na Herbalife. Pokud vím, pravidla firmy to nezakazují (poučte mne, jestli se mýlím) a stačí k tomu jen být reprezentant. Jinak souhlas.
Hezký den.
Ohodnoceno: 1x
 
Od: pajus29*
Datum: 24.05.08 21:46
 
Mýlíte se, protože pravidla firmy výslovně zakazují pracovníkům, kteří podepíší smlouvu s firmou Herbalife zřizovat jakékoliv e-shopy a prodávat produkty jinak, než tak jak se to děje - tedy prodám produkty a poskytnu k tomu bezplatné poradenství. Navíc žádný poradce spolupracující s firmou Herbalife nesmí použít oficiální logo firmy na jiných stránkách krom těch, které dostane zdarma od firmy. Takže - e-shopy na internetu nemohou být napojeny na firmu, to prostě není možné. Nemohou to být ani stránky poradce, protože těm to výslovně zakazuje smlouva s firmou. Takže se mýlíte.
 
Od: al bunda*
Datum: 24.05.08 23:32
 

Díky, za poučení. Pak může jít o "bývalé" poradce, kteří si nakoupili zboží, aby se dostali na post a měli "slevu" (A vy víte, kolik je třeba do toho investovat), zpanikařili a snaží se minimalizovat svoje ztráty. Jak sem už někde (možná i v tomto vlákně) řekl, měl jsem možnost prostřednictvím svých přátel nahlédnout "pod pokličku" společnosti Herbalife. NEODSUZUJU její způsoby a vím, že máte kvalitní produkty. Co považuji za slabší je motivační a odměňovací systém a o prodejních školeních si nemyslím nic lichotivého - znám podstatně lepší. Ale mohu se mýlit. Informace mám zprostředkované, byť od lidí, kterým mohu důvěřovat.
Hezký den.

 
Od: janicka*
Datum: 25.08.08 22:52
 

Vy jste fakt legrační.

Pokud by produkt musel být používán tak, že při špatném braní rozhodí metabolismus, tak by Herbalife šel do kopru, protože by na něj šlo mnoho žalob, ne?

O žalování e-shopů ze strany Herbalife - nesmysl. Nemají páky jak na ně. Prostě si pár lidí na tom udělalo byznys - nakupují od těch"nahoře", kteří se musí kvalifikovat na své příjmy nákupem produktů. Herblaife distributoři můžou prskat, ale to je tak všechno, co mohou udělat.

A co se týká kvality - zkoušeli jste si někdy opravdu porovnat obsahy látek Herbalife a jiných produktů?

A co tvrzení prodejců, že jedna Formule 1 obsahuje 60 porcí, když na etiketě je uvedeno 24? Proč lžou? Protože by neobhájili cenu?

Ale ať si každý věří čemu chce. Někdo se holt nechá koupit na 100% marži.

 
Od: stastnehubnuti
Datum: 08.04.08 22:04
 

Ráda bych přispěla se svojí zkušeností a velmi dobrým úspěchem při hubnutí. Vzhledem k tomu, že je mi přes 50 let a už vím, co obnáší snaha zhubnout. Snažila jsem se různými dietami a vždy vnikl jo-jo efekt a co bylo hlavní, moje tělo nedostávalo živiny, které potřebuje, nemluvě o minerálních látkách, vitamínech apod. Na doporučení mého kamaráda, jsem začala užívat koktejl od herbalife a citím se nejen skvěle, mám plno energie a chutě do života, chutě na něco sladkého a pořád něco jíst, když je člověk tlustý. Nyní jsem šťastnější a co víc zhubla jsem v těch partiích, které jsem nikdy nemohla zhubnout a to je hlavně zadek, nohy. Vždycky když jsem hubla zhubla jsem v prsou, ale spodek zůstal skoro stejný a pak nastal jo jo efekt. Musím se pochlubit za 2 měsíce jsem zhubla 6 kg, v pase mám nyní 74 cm z původních 82 cm a přes boky z původních 106, mam naní 99 cm. No není to skvělé. Opravdu, kdybych to sama na sobě nepoznala, tak tomu nebudu věřit. Co je cena za herbalife? Je veliká? Kolik utratíme za měsíc za blbosti a nezdravou stravu? Nebo co stojí liposukce, podvázání žaludku a jaké je to riziko? To všechno dámy dokážou, aby byly krásné. To tento wellness program je proto nádherný.

Mějte se krásně. Ráda pomohu váhajícím , neváhejte a www.hubnete.cz/h

 
Od: jajajova
Datum: 09.05.08 12:21
 
Zdravím, nestačím se divit, kolik Herbalife vyvolá emocí. Přečetla jsem všechny příspěvky a dá se říct, že se dá pochopit přístup jak odpůrců, tak příznivců. Tady jde spíš o to, vyzkoušet si to alespoň tři měsíce, protože uznáte, že se zdraví ani váha pořádně za třicet dní neovlivní a hlavně to nejde udělat za tak krátkou dobu přírodním a přirozeným způsobem. Musíte věřit hlavně svým poradcům, jste jejich klienti a oni si vás budou hýčkat. K ceně není co dodat, firma si striktně hlídá ceník, není poradce, který by mohl snížit cenu, máme přece podepsané smlouvy, plynou z toho určité povinnosti. Dobře, nejsme nejlevnější na trhu, ale za kolik si člověk cení kvalitu něčeho, co mu pomůže. Do čeho by se ty peníze už měly investovat než do zdraví. Určitě je spousta levnějších firem, třeba i stejně dobrých, ale právě poznání, které jsme získali díky vzdělávání ohledně výživy a kosmetiky nás posunulo dál, proto na srazech Herbalifu jsou lidé, kteří nejenže bezmezně věří tomu, co doporučují, ale samozřejmě plno produktů sami užívají. Jde o to, že my opravdu máme plno úžasných výsledků a jsme lidi, takže problémy máme stejné jako mnoha našich klientů. Proto baštíme produkty a tím na sobě vidíme změny, kolikrát jsme vlastně chodící reklama pro firmu, protože my to opravdu užíváme déle a tak, jak se to má. Cena je na internetu nízká, každý si musí rozmyslet, jestli to není podezřelé, když si firma ty ceny tak hlídá. Uznáte, že to asi nebude jen tak. Sem tam se dělá testování výrobků z internetu, levnějších než ty naše třeba i více jak o půlku...výsledky jsou příšerné, neumíte si představit, co se dá namíchat do produktů, aniž by se změnily vzhledově. Jde spíš o to, raději si je neobjednávat vůbec, z netu je to opravdu blbost a pokud se někomu zdá Dior drahý, koupí si také levnější parfém a třeba mu zavoní. Ale uznáte, že rozdíl tam je. I když tohle přirovnání není úplně nejpřesnější, je to tak pochopitelné. Nikdo vás nenutí. Je tolik přípravků na trhu, že je těžké si vybrat. Ale my perfektně známe ty naše a můžeme pomoct komukoli, jde jen o to, jak se on SÁM rozhodne! Proto tu nepomlouvejte něco, co už plno lidem pomohlo. Právě na těch seminářích se totiž pravidelně sjíždějí lidé, kterým to úplně změnilo život a těžko by pochopili, co se to tady v té diskuzi děje. Proto už zmíněná výzva stavit se na školení Herbalifu není od věci...hlavně ale neshazujte něco, co by mohlo pomoct těm, co to potřebují, a kdyby nečetli tyhle narážky na naše výrobky, zastavili by se a SAMI se rozhodli, zda začnou užívat výrobky z našich programů. Tímhle nikomu nepomůžete.
 
Datum: 11.05.08 09:49
 
avatar
Dobrý den,nenapsal jste na co chcete tento produkt použít.Jestli chcete zhubnout tak si myslím,že jsou to vyhozené peníze.Všechny produkty na hubnutí jsou jen takovou berličkou.Pár jsem jich taky měla,dokonce jsem i zhubla,ale odstupem času jsem si uvědomila,že jsem se v té době taky pěkně omezila přísun potravin.
 
Od: joyful
Datum: 09.08.08 15:21
 

Pravdou je, že se jménem Herbalife jsem měla spojený bůhvíproč negativní reakci. Po letech jsem ho nyní vyzkoušela / a dále užívám ) a nemůžu si ztěžovat. Nejenže jsem zhubla 5 kg ( 1,5 měsíce ), ale co pro mě je mnohem důležitější, že se mi skoro vytratila celulitida! To je mrcha, ať je člověk hubený nebo tlustý. Pomohla mi moje konzultantka pí. Leiblová na krasazdravi@centrum.cz. ( www.hubnete.cz/zdravakrasa )Nejenže je krásně štíhlá, ale ještě vypadá minimálně o 15 let mladší, než ve skutečnosti je! Raději budu užívat Herbalife než nakupovat v super a hyper marketech " jídla", která vyjdou za ten měsíc na mnohem větší peníze. A navíc, kdyby lidi se jenom trochu zajímali o výrobní technologie " jídel", tak by teda fakt zírali. Zapomeňte na extra velké kousky ovoce v kelímku jogurtu, například. Je to logické. Na světě by se pak muselo vyrábět jenom ovoce do jogurtů. Takže třeba " jahoda" je " přírodní lupínek" který se namáčí ve formaldehydu, pak se dodávají různé ingredience k navození chuti " jahody"... Záleží na jenom na lidech, jak se svým zdravím naloží. Za pár let už na ně bude čekat s otervřenou náručí farmaceuticklý průmysl... pevné zdraví všem přemýšlivým lidem.

 
Od: cybermagefroll*
Datum: 09.08.08 16:04
 

Herbalife je obyčejné placebo, které je prodáváno důvěřivým lidem ze ziskem, který se počítá na desítky až stovky procent. Aneb výrobní náklady 50 korun, prodejní cena 500 až 1000 korun

Ohodnoceno: 1x
 
Od: al bunda*
Datum: 09.08.08 17:15
 

A tos to někde četl, nebo ti to někdo řekl?
O pravdivosti tvých informací by bylo možno s úspěchem pochybovat.
Hezký den.

 
Od: cybermagefroll*
Datum: 09.08.08 21:21
 

Rád se podívám na odborný odkaz (ne reklamní!) o tom jak Herbalife funguje a zanedlouho bude na lékařský předpis. Děkuji.

 
Od: al bunda*
Datum: 09.08.08 21:56
 

Pro mne za mne, podívej se na co chceš.
Hezký den.

Ohodnoceno: 1x
 
Od: cybermagefroll*
Datum: 09.08.08 22:30
 

Ten odkaz samozřejmě očekávám od tebe, když tu tak tlacháš do prázdna:) Možná to nevíš, ale Herbalife je svým původem obyčejná pyramidový hra:) Ty jsi si koupil za několik tisíc balík Herbalife a tvým úkolem bylo to prodat dál (koupil jsi si vlastně několika násobek toho, co jsi potřeboval). Pokud jsi sehnal dostatek důvěřivých dušiček, mohl jsi koupit další balík (za menší cenu a stále menší cenu) a ten opět prodat svým "dealerům" Zkrátka na vrcholu pyramidy byl balík Herbalife k mání za zlomek ceny, za kterou byl prodáván novým "zákazníkům" :) V současnosti funguje distribuce tohoto "zázraku" asi už na jiných principech (nesleduju to), ale to nic nemění na situaci.

 
Od: al bunda*
Datum: 09.08.08 22:37
 

O Herbalife něco vím, mám pár známých co se tím zabývají, měl jsem možnost nahlédnout pod pokličku a vím velmi dobře, jak to funguje. Vím, že mají kvalitní produkty a vím, že mají poněkud hloupý systém odměňování a že neumějí vyškolit prodejce.
Nehodlám s tebou diskutovat, nevidím jediný důvod, proč bych to měl dělat. Nemáš naprosto šajn o tom, co je to MLM a je na dlouho ti něco o tom vysvětlovat - navíc máš už svoje přesvědčení a byla by to zbytečná činnost. neberu ti tvoje názory - jak jsem říkal, je mi to jedno, co si myslíš o Herbalife a o mně si taky můžeš myslet, co chceš.
Hezký den

 
Od: martina30*
Datum: 09.08.08 22:38
 

Tak to slyším poprvé,že Herbalife je pyramidová hra.Já jen opravdu mohu potvrdit,že to funguje jak na pročištění těla,tak i na hubnutí a pokud vím cena byla vždy stejná,ale brala jsem to před 10leti...tak třeba se mohlo něco změnit...:)

 
Od: kata*
Datum: 12.02.09 15:52
 

Milý al bundo, prosazuješ tady názory tak sebejistě, že neodolám a reaguji. Sama pracuji pro HL už více jak2 roky, mé výdělky se pohybují kolem 20 000 měsíčně musím potrvdit, že jde opravdu pouze o neobyčejný byznys s obyčejnými výrobky. Vláknina, vitamíny, stopové prvky ve správné dávce, k tomu hydratace a pohyb...to všechno můžou mít klient i za úplný zlomek ceny. Jsem hlavní profesí zdravotní sestra, tak o výživě něco vím. Jenže když to klientům naservíruji takříkajíc pod nos a je to nestojí žádnou námahu, uvažování a snahu, jen peníze (i když ne málo), prostě se chytnou a věří tomu. Jednám narovinu - tohle ode mě většina mých klientů slyšela. Nevěří tomu nebo je to jednoduše nezajímá. Jedno ale vím jistě - já bych do HL vlastní peníze nikdy nevrážela!

 
Od: martina30*
Datum: 09.08.08 16:58
 

Před hodně lety jsem prodělala určitou nemoc a na pročištění mi byl doporučen Herbalif.Nerada polikám hodně prášku nebo piji nějaký koktejl,ale dalo se to vydržet a nebylo to špatné,ale už bych asi do toho nešla(důvod nemám ráda tabletky),ale mamča si ho objednala na hubnutí a měla dobré výsledky.Zrovinka jsem dnesky potkala kamaráda ve Fitku a ten ted bere Herbalif a je spokojený,ale určitě bych si dala pozor od koho to kupuji na to bych se zaměřila,aby to nebyl nějaký podvodník.Vím,že se to stávalo.Tak,že určo do toho jdi.Nevím kolik ted stojí,ale já jsem před 10 lety platila 1500kč.*slunce*

 
Od: xkalend1*
Datum: 31.10.08 19:38
 

Ahoj všem,

přečetl jsem si všechny příspěvky o Herbalife. V některých se tvrdí "funguje to", "zhubla jsem s tím", "na internetu prodávají jen podvodníci", atd. V jiných se zase uvádí "je to podvod", "brala jsem a nezhubla jsem", "na internetu stejné kvalitní zboží seženete za méně peněz".

To jsou - zřejmě - zkušenosti a informace každého jednotlivce.

Velmi rád bych znal nějaké oficiální podložené informace. Např. odkaz na nějaký nezávislý test provedený nějakou obecně uznávanou "testovací" společností.

Ideálně nezávislou (nestrannou) společností.

Zejména by mě zajímalo:

- kolik % lidí v ČR Herbalife zná

- kolik z toho % lidí má o Herbalife dobré mínění

- kolik z toho % lidí má o Herbalife špatné mínění

- odkazy na konkrétní oficiálně podložené podklady, které dokazují,
že produkty prodávané přes internet jsou nekvalitní nebo prošlé nebo jakkoliv jinak znehodnocené

Budu vám všem moc vděčný za veškeré konkrétní, objektivní a podložené informace o věci.
Honza

 
Od: adrianka*
Datum: 24.10.08 23:01
 

Zdravím všechny. Sice tu už dlouho nikdo nereagoval, ale zkusím to.

Pročetla jsem si zde všechny příspěvky a nevím co si mám myslet. Jsem tak trošku mírná povaha, tak možná věřím Herbalifu.

Nedávno jsem dostala pozvání na vyšetření pleti ( jelikož mám docela hodně akné, zaujalo mne to). Poradkyně je moc milá, vše mi řekla, poradila.. nakonec jsme ale došla k tomu že problém je v mém těle a ve váze. Ráda bych zhubla, jenže 2000 tisíce měsičně dát za něco co nevím zda bude fungovat. Pro studentku VŠ je to nemalá částka.

Ptám se Vás proto a prosím o radu, kdo s tím má zkušenosti, dobré, špatné, vynikající, jakékoli, aby zde zanechal nějaký svůj vzkaz.

Moc děkuji a s přáním pěkného večera Adriana

 
Od: axus®
Datum: 24.10.08 23:25
 
avatar
At uz ty pripravky fungujou nebo ne, at je to cele podvod nebo ne, reknu Ti jenom tolik, ze pro to, aby si zhubla, tohle nepotrebujes.
 
Od: adrianka*
Datum: 24.10.08 23:30
 

no to mě taky napadlo. Když já ale už moc nevím co dělat : (

problémy s pletí - je to odraz vnitřního těla člověka..

 
Od: axus®
Datum: 24.10.08 23:52
 
avatar
Nevim čeho je to odraz, ale jestli je, tak nejvice asi spatne stravy, spatneho zivotniho stylu, koureni, prilisne masite potravy, nevyspani, pohyb v zakourenem prostredi, ... to vse se na kuzi projevuje nejvice. A treba i obezita.
Plet potrebuje pravidelnou peci.
Muzete tomu rikat treba vnitrni telo, to je jedno, ale zmente ho tedy. Zacnete sportovat, zdrave jist, denne se pohybujte na cerstvem vzduchu...
Ohodnoceno: 1x
 
Od: jajajova1*
Datum: 26.10.08 19:58
 

Ahoj, sem tam se odvážím a vstoupím do této arény, ale jen kvůli vzkazům, které žádají radu a nesoudí. Poznám to snadno, neboť mi Poradte.cz posílají na můj mail pravidelně spoustu příspěvků a už úvodní věty napoví. Pracuji u Herbalifu necelý rok. Studuji farmaceutickou fakultu a jsem studentka jako ty. Vím o všem, co se tu píše, co se o naší firmě říká a jak to uvnitř funguje. Ano, ceny jsou drahé. Musíš si rozmyslet, jestli do toho chceš investovat. Co je pro tebe prioritou. Kosmetiku i produkty k lepšímu životnímu stylu sama používám a se mnou moje maminka. Co se týče pleti, je to absolutně úžasný. Obě jsme měly velké problémy a nikdy nám nepomohla žádná kosmetika, s kterou jsme se setkaly a tím, že jsem začala pracovat s Herbalifem bylo jasné, že jdeme zkoušet další přípravky. I kdyby mi Herbalife nedal nic jiného, tak kvůli pleti to za to stálo! Můžu ti odpřísáhnout opravdu veliké zlepšení. Dokonce jsem před prázdninami přemluvila kamaráda se špatnou pletí, aby ozkoušel alespoň přes prázdniny naší kosmetiku a teď bys nemohla poznat, že měl někdy problémy s akné. Co se týče hubnutí, je to hlavně v tobě, musíš se rozhodnout a nepodvádět, jíst zdravě a správně, jak ti to v centru poradí a koktejly jsou jen skvělým bonusem k tomu celému procesu. Protože jestli víš, že bez pomoci nezhubneš, znamená to, že potřebuješ nejen nás, ale i naše výrobky. Nejsou potřeba věčnost. Pokud budeš dodržovat zásady, kterým si navykneš, nemusíš si po roce kupovat vůbec nic. Ale většinou to tak nebývá, neboť tělo pozná, co je pro něj dobré a budeš se cítit lépe, a tak i dál budeš chtít používat naše produkty. Je ale spousta jiných možností jak zhubnout. Cvičit, nechat si sestavit v posilovně plán od trenéra, začít sama zdravě jíst...zkus nejdřív sama, jestli to dokážeš, potom zajdi znova do centra a opravdu se neboj to zkusit, zhubneš a jestli lituješ peníze, pak nebudeš. Pleť se ale sama nezlepší. Sice se říká, že kdo zdravě jí, nemá kožní problémy, ale není to tak úplně pravda. Tam ti nepomůže nic než správná péče-každodenní-a hlavně skvělá kosmetika...co víc k tomu můžu říct...za co je lepší utratit peníze, než abys byla hezká a štíhlá:) jsem taky holka a také se chci líbit. Kdybys měla ještě nějaké dotazy, napiš sem další vzkazík, až si všimnu, že tě mám na mailu, napíšu ti. A opravdu tu nedělám reklamu značce, nic z toho nemám, jen mě štve, jak tady vznikl spor o jméno a neřeší se kvalita. Ta je nezpochybnitelná!
 
Od: adrianka*
Datum: 26.10.08 22:03
 

Ahojky. Díky moc za pěkný příspěvek.

Nechala jsem si vše rozležet v hlavě a rozhodla jsem se že do toho nepujdu. 2000 měsíčně je pro mě hodně peněz, sice co jsou peníze jak píšeš za to když člověk nemusí mít to s čím se trápí skoro od 12. Paní v poradně mi velice dobře poradila a musím si přiznat že mi prolezlo pěkně hlavou a dalo by se říct že jsem si hned překopala svůj denní režim a začnu trošku jinak žít. Myslím, ale že zas tak špatně nežiju. Nekouřím, nepiju, pohyb docela mám, až na to že člověk žije v Praze, potraviny samá chemie, nechci se vymlouvat na ostatní, já v tom samozřejmě mám podíl také.

Zkusím jak dlouho má vůle a sebekázeň to vydrží a pak se rozhodnu.

Díky ti moc za tvůj názor.

 
Od: tcerna*
Datum: 23.01.09 00:07
 

Ahoj, je mi 21 let a s firmou Herbalife jsem se setkala zhruba pred pul rokem. V te dobe jsem mela krasnych 102kg(pri vysce 190cm). Za pul roku uzivani produktu jsem zhubla 18kg tuku, pribrala 6kg svalu. celkovy ubytek na vaze je tudiz 12kg. Pokud si chcete objednat vyrobky z internetu, nechodite na pravidelna mereni do center, tak se pak muzete dusovat ze nehubnete nebo ze se hubnuti takzvane zastavilo, ja mam momentalne 90kg ale kazdy mesic zhubnu 2kg tuku a priberu 2kg svalu. A popravde receno zalezi opravdu jen na vaze? Chcete mit radeji krasnych 50kg rosolu a spomaleny metabolismus nebo byste byli spokojeni i s krasne formovanou nakopnutou 70-ti kg postavou?Byla jsem i u dietologa protoze se mi Herbalife zdal drahy. Sestavil mi jidelnicek po kterem jsem zhubla 4kg za mesic, ale 2kg tuk a 2kg sval, ale ja nechci hubnout sval jen tuk. Kdyz jsem se ho ptala proc jsem zhubla sval nedokazal mi to vysvetlit, kdyz jsem mu rekla ze ja vim proc to je(protoze nedodrzel v jidelnicku muj nezbytny protein faktor) tak na me koukal jak cernoch na zamrzlej kybl a vubec nechapal.Kdyz jsem mu to vysvetlila co to je tak mi sam od sebe rekl ze to neni mozne v normalni strave dodrzet. A to si rika ODBORNIK S DIPLOMEM! Mela jsem take dost zdravotnich problemu s travici soustavou a byla jsem s nimi na 5 oddelenich ve fakultni nemocnici v hradci kralove. Jedine co mi doktori byli schopni rict bylo: Nevime presne co to je takze se s tim smirte to mate na cely zivot. Trpela jsem na opary(nejen jak je znate vsichni ty co jsou videt ale mela jsem je na jazyku, patre, v krku a zaludku), neuveritelne akne(ktere se pokousela 5 let "lecit" kozni, bez uspechu) a astma. v 21letech docela sila nemyslite? vsechno toto se pro lekare stal nevyresitelny problem se kterym se mam smirit. Po 2 mesicich uzivani kompletni bunecne vyzivy byly VSECHNY problemy pryc a muj poradce mi jeste dokazal vysvetlit proc jsem je mela a proc zmizely. Ano medicina je uzasna a pokud si zlomim nohu nejaka vyziva mi ji nezasadruje ale medicina dokaze spravit pouze akutni veci ale s nemocemi dlouhodobeho razu si neporadi. Dostanete spoustu tabletek a utlumeni priznaku,tabletku na pricinu problemu a na jeho uplne odstraneni doktori nemaji. Neni to jejich chyba, takova tabletka proste neexistuje. Kazdy sveho zdravi strujcem. Jedna chytra veta nakonec: Nededime nemoci, dedime kvalitu organu jde jen o to jak se k nim chovame.

 
Od: turtina
Datum: 04.12.08 13:40
 

Koukám, že tady někdo šlápnul herbalifákům na kuří oko, cha cha. Můj strejda na tom projel 100.000,- a celý dědictví po dědovi, ale to mi tady určitě někdo řekne, že nebyl dost schopnej*smich* a zhubla jsem 20 kg a nezaplatila nikomu ani korunu za nějakej výrobek, chodila jsem cvičit, na procházky a tolik nežrala

 
Od: kakla
Datum: 11.12.08 22:03
 

*smich*jj, tak můj švagr na tom projel podobnou částku. Pak se mu doma prášilo na veškerý ty jejich čaje a nevím co. Dneska jsem byla na jejich kosmetice a docela jsem se smála. Když jsem slečně řekla, že o to nemám zájem, div nevyletěla z kůže a pomalu mě vyrazila z té své pracovny. Na závěr mi ani neodpověděla na pozdrav.:D Bohužel, s tímto přístupem, i kdyby produkty Herbalife byly vskutku zázračné, nekoupila bych je ani za nic. Prostě dnes i přístup prodává.*smich* Ale jinak netvrdím, že výrobky musí být špatné, já jsem sice žádné změny své pleti nepozorovala, ale kdo ví.

 
Od: gweniii
Datum: 10.01.09 10:59
 

Víte, ne každý, kdo investuje do svého podnikání vždycky uspěje. Ne každý, kdo si otevře kamenný obchod třeba na náměstí bude mít stejné obraty jako člověk, který má udělaný obchůdek přímo ve svém domě někde na okraji vesnice, ale i přes to, má obrovský obrat. Je to o přístupu a o povaze člověka. Já jsem taky investovala do podnikání s Herbalife a daří se mi, protože ráda pomáhám lidem, ráda s nimi komunikuji a práce mě opravdu baví..Setkala jsem se s různými názory na Herbalife, některé byly negativní, někteří lidé byly nadšení. I s názory na internetové stránky jsem se setkala. Víte, můj názor na to je takový, že pokud má člověk v hlavě, že výrobky nejsou pro něj dobré, tak mu to stejně nikdo nevymluví. A já se o to ani nesnažím, nemá to smysl. Takových lidí je ale v mém okolí méně, než těch, kteří mají skvělou zkušenost. Já osobně jsem měla dost vážné problémy s játry. Teď , když jdu na jaterní testy, tak se vůbec nebojím výsledků :) Pokud jde o oficiální stránky firmy, tak sem dávám pár odkazů: www.herbalife.com , www.herbalife.cz , www.herbalifefamilyfoundation.org , Herbalife je i oficiálním sponzorem fotbalových klubů LA galaxy a Inter Milán www.herbalife.com/soccer/hl

Přeji hezký den

 
Od: shaitan
Datum: 15.01.09 12:58
 

Co clovek to nazor. Jako skeptik od prirody a pod tlakem te spousty negativnych ohlasu, o kterych "kazdy" slysel od jedne pani co povidala, jsem se k tomu patricne stavel. Nakonec jsem, ale kyvnul na koktejl s tim, ze kamaradce dokazu, jak to nefunguje. Ted mam deset kilo dole, zazivani v naprostym poradku, citim se lip a pribiram svaly - samozrejme, ze posiluju. Je mi fuk co kdo rika, ja mam svou osobni zkusenost...

A to, ze na tom nekdo projede 100000,- je smutny, ale takovy je podnikani. Stejne tak bych se mohl vymlouvat na kde co, kdybych si otevrel cajovnu a ona krachla.

 
Od: peticeberg
Datum: 20.01.09 22:51
 

Odpověď na otázku, kterou tu někdo položil před dvěma roky? No našel jsem ji tu teď, tak přidám s dovolením svůj názor. Práci pro Herbalife jsem v minulosti dal významnou část svého života (1992 - 1999) dosáhnul jsem jsem na TAB team (pro ty co vědí) a v mém nejlepším měsíci jsem dosáhl na 6.000 royality bodů v produkci organizace a v osobním produkci jsem se opakovaně dostal na 14.000 bodů. To nemá být chlubení se jen se pokouším získat si kousek respektu protože "nějakou" zkušenost jsem rozhodně měl.

Dnes je to tedy cca 10 let, kdy tuto práci nedělám a nemám již pražádné ekonomické zájmy na Hrbalife podnikání.

Po dobu práce pro Herbalife jsem já i moje rodina, tehdy se čtyřletým synem požíval naprosto pravidelně tyto výrobky. Finančně zajištěni jsme byli dobře a utratit tehdy za extra výživu 10.000 Kč měsíčně mi nijak nepohoršovalo ._. . Neměl jsem jsem žádné velké zdravotní problémy, přesto mi pomohlo dovyřešit nějaké potíže s bolestma zad a žaludeční obtíže. Mojima rukama a rukama spousty skvělých lidí, které se povedlo přivést do obchodu jsem měl možnost vidět pro mně "zázraky" jak si velmi rychle a při pravidelném používání trvale dokázali mnozí lidé vyřešit mnohé své někdy i vážné zdravotní obtíže a vidět ,jak se mnohým zcela změnil v lepší jejich život když zhubli svých 5 - 10 - 40 kilogramů. Bylo příjemné vidět změny ve tvářích ženských co přišli do obchodu ve 30-ti letech, kdy vypadali strhaný z práce a ze života na 40 let a když jste je viděli o pět let dál hádali byste jim 25-28 let.

Dnes používám výrobky cca 2-3 krát do roka...na mojem top tenu stále trůní Guarana a Thermojetics a doplňuje ho výživa. Můj druhý syn, kterýmu je dneska sedm let miluje koktejly. A já můžu zodpovědně říct, že mi tyhle výrobky pomohli udržet zdraví a vytvořit lepší stravovací návyky. Je mi 42 let, hraju hokej a dělám jiný sporty, začal jsem se učit jezdit na motorce..pořád zvládám alespoň držet tempo se třicátníky kolem mně.

Ať už tady vyjádří kdokoliv jakýkoliv názor já Vám radí jděte do toho. Nechte si poradit. Najděte si zodpovědného distributora, který Vám bude ochoten dlouhodobě dobře radit. Za ta léta se možná pozměnila trošku receptura ale myšlenka Marka Hughese (zakladatel společnosti) na kvalitnější život díky lepší výživě je stále platná a přesto, že jsem zkoušel spoustu konkurenčních výrobků na Herbík pořád nikdo nemá. A není to o tom, že jednou za život slupnete Buněčnou výživu, ale o dlouhodobém a pravidelném užívání.

 
Od: skyline*
Datum: 25.01.09 20:45
 


Ano jak to bylo psáno všemožně není to produktech ,ale o lidech. Zhrzení distributoři a zákazníci ,kterým to nic nedalo a proč? Lež a podvod. Místo aby poslouchaly rady a následovaly program tak jak je nastaven pro pozitvní výsledek,tak se objeví známé JÁ MÁM NA NĚCO CHUŤ. a místo aby člověk něco překonal a poradil se jak na to tak šup do špižky pro nějakou mlsku a hooodně kalorickou. Následek? Váha místo aby klesala jde víš a víš. Jelikož mám za sebou zdravku a jsem čerstvě po škole tak vím dost o buněčné výživě. Mnoho lidí toto nevnímá na co jim je se zajímat o buněčnou výživu když chtějí zhubnout. A to je ten problém, dokud není tělo - buňky dostatečně vyživené a zbavené špatných látek není snadné jít s kily dolů chce to trpělivost a ne to vzdát protože jsem za měsíc nezhubl(a). U každého je to individuální, každý nemá tělo ve stejném stavu a u některého ta buněčná regenerace trvá déle podle toho jaký měl živ.styl.ZMĚNA STYLU,STRAVY,ZAČÍT FYZ.AKTIVITU DBÁT RAD = ÚSPĚCH A S PŘEBYTEČNÝMI KILI SE MŮŽETE ROZLOUČIT NA VŽDY. HERBALIFE NENÍ ZÁZRAK ONA VYUŽÍVÁ ZÁZRAKY PŘÍRODY A VĚDY A TUTO PRÁCI OCENÍ MÁLO KDO. OSOBNĚ VÝROBKY UŽÍVÁM A NIÍKDY JSEM SE NECÍTILA LÉPE.. NEDEJTE NA TYTO DISKUZE VĚTŠINĚ TO POMATE HLAVU JO NEBO NE? A CO KDYŽ... PROSTĚ TO ZKUSTE A UDĚLEJTE SI VLASTNÍ NÁZOR HLAVNÍ JE VĚDĚT ŽE CHCI ZMĚNU A DÁT NA RADY VAŠEHO PORADCE. JÁs distribucí začínám a nebýt vlastních zkušeností a škole tak toto propagovat ani nebudu. Můžete si koupit tisíce různých doplňků a prášků atd ale méně kvalitních a když si spočítáte peníze za tuto útratu a útratu herbalife tak vám výjde stejné číslo za 1 plnohodnotný produkt než za zbytečných 10. Ijá když jsem uslyšela ceny se mi protočily panenky a říkala jsem si tak to ne ale když jsem si uvědomila skutečnost tak jediná má odpověd chci kvalitu né vyhozené peníze za žádný účinek...

 
Od: moncicak*
Datum: 26.01.09 18:51
 

ahoj, Herbalife rozhodně nedoporučuju, jen z lidí tahaj prachy, už jsem s nima skončila. Jedna paní si nás zvala na předváděčky a pak když nás ukecala na objednávky (to oni uměj) tak jsem doma koukala na netu a tam byly ty přípravky o hodně levnější, samozřejmě, že paní tvrdila,že to jsou falsifikáty, ale taková velká firma by se poškozovat naprosto důvěryhodnejma padělkama poškozovat nenechala.

 
Od: minitini
Datum: 26.01.09 22:08
 

Herbalife je jedno veľké klamstvo...ľudia čo sa k tomu dostali ešte na začiatku sa riadne nebalili a teraz cucajú peniaze od tých, čo im nato skočia..pozor na nich! jasné...zarábať budete hned aj 20 000, ale najprv investujete niekoľko pekných 10 tisícok, dajte mi desiatky kontaktov, otravujete ľudí, zháňajte si ... a vraj to má byť činnosť popri zamestnaní ...PCHE! fuj herbaliFE!

a čo sa týka kvality výrobkov..a aj ich ceny...NO COMMENT..mala som osobne možnosť ich vyskúšať, najmä tú ich prevratnú kozmetiku... a pleť sa mi nehorázne zhoršila, hlavne že odo mna vytiahli viac ako 5 000...viam, bola som sama hlupa že som sa dala oklamať a nahovoriť... práve preto vystríham ostatných...BACHA NA NICH!

 
Od: zuzik*
Datum: 27.01.09 10:12
 

nejhorší je, že lidi kteří tady píšou že je to na nic nedokázali pochopit, že základem tohoto programu je NEŽRAT...sama užívám herbalife tři měsíce a dokázala jsem zhubnout 15 kg...a teďka mám udržovací tři měsíce a nepřibrala jsem zatím ani deko...něco na tom asi bude...je to hodně o psychice...pokud vím že mám jist 5krát denně tak budu jíst 5 krát denně a ně že si co pět minut řeknu že mám na něco chuť...chtěla jsem se zeptat lidí kteří si objednávají na internetu herbalife za nižší ceny a jsou si jistí že mají stejný účinek jako ty dražší, na jakých stránkách to konkrétně objednáváte.?

 
Od: martina30*
Datum: 27.01.09 10:39
 

Písněte sem za rok a jsem zvědavá jakou budete mít váhu a jaký bude Váš zdravotní stav a psychika.Pokud člověk nebude cvičit a dodržovat stravu pod něčí kontrolu,těžko se kg udržují,ale jinak držím pálce;)(vše myšleno v dobrém)

Ohodnoceno: 1x
 
Od: peticeberg
Datum: 27.01.09 11:58
 

NEŽRAT není to správný slovo...správně je změnit stravovací návyky... a Herbík při pravidelném používání evidentně napomáhá vybudovat si lepší stravovací návyky. Když si za pár měsíců "detoxikujete" organismus, naučíte se pít Thermojetic´s a po třech měsících si dáte Váš dříve tolik oblíbený rybí salát s majonézou (je to příklad) , tak Vám bude po salátu nejspíš zle, protože s ním tělo přiotrávíte. Když si dáte něco smaženýho ve fastfoodu z přepálenýho tuku, to odpoledne Vám bude nejspíš na umření... takže už to podruhý nejspíš zkoušet nebudete.. tedy jste na lepší cestě dodržovat životosprávu... Všechno je o vůli... někdo ji umíme ovládat lépe někdo hůř (já budu nejspíš někde v davu uprostřed ._.)... když brambůrky poprvé nestrčíte do košíku je to Vaše velká výhra... když se naučíte s brambůrkama vyhrávat zápas v poměru 15:1 je to bezpochyby Váš velký úspěch (možná pak zjakýmsi bonusem zjistíte, že je kravina ten hnus jíst - dodávám, že je občas taky rád slupnu)... Jeden chytrý pán (jmenuje se Jim Rohn) říkal... jděte a kupte si hamburgera... pomalu se do něj zakousněte a vychutnávejte velmi velmi dlouho to první sousto, pak si ukousněte podruhý a udělejte to samý... to druhý kousnutí už takový blaho nebude...kousněte si potřetí a zbytek vyhoďte...smysly budou uspokojeny a Vaše tělo zůstane zravé... něco na tom bude...

Nadváha a špatná životospráva = být do budoucna nemocný... to je pro alepoň pro mně ten hlavní důvod chovat se k sobě rozumně... být zdraví je evidentně lepší

 
Od: peticeberg
Datum: 27.01.09 16:09
 

...zkuste si najít nějakou literaturu (knížky nebo internet) a přečíst si něco o detoxikaci organismu , tedy o tom jak tělo v takových případech reaguje - ve vašem případě detoxikace kůže... vůbec to teď nesouvisí s Herbalife podotýkám ... a možná dostanete spoustu odpovědí proč se Vám s pletí stalo, to co se stalo...

Mimochodem u Herbalife jestli se nepletu vždy platilo pravidlo, že máte 30-ti denní záruku a v případě, že s výrobky nebudete spokojená (pakliže jste nenakoupila na internetu nebo neregistrovaného distributora), pak dostanete peníze zpátky.:)

 
Od: nocomment
Datum: 14.02.09 17:29
 

minitini

TAK TAKHLE VYPADÁ ČLOVĚK KTERÝ JE ZAUJATY,HLOUPÝ,a nemá informace:a kecá jen žvásty.A SAMÉ LŽI. TAK TOHLE JE OPRAVDU UBOHOST.

JAK SE ČLOVĚK MUŽE TAK PONÍŽIT KDYŽ SEM PÍŠE TAKOVÉ LŽI.

 
Od: alex84*
Datum: 27.01.09 13:38
 

petra32: jsi hloupá, plno věcem z toho, co jsi napsala ani nerozumíš, toŤ na vysvětlenou, jinak pro

aali: možná by to chtělo opravdu k tomu dietologovi zajít, než začneš psát o lidském organismu a co je pro něj dobré:D

doplněno 27.01.09 13:44:

minitini: proč mluvíš v minulém čase? já myslím, že jsi hloupá pořád

 
Od: inteligentniclovek
Datum: 28.01.09 13:58
 

Dobrý den,Když čtu tyto odkazy dělá se mi špatně! I genius má své hranice ale lidská hloupost je nekonečná!

Má osobní zkušenost s Herbalife je taková že mi vyřešil atopický ekzém s kterým si už ani má doktorka nevěděla rady.

Tyto výrobky vyvýjejí vědci.A je to ta nejúžasnější věc na světě.Herbalife pomáhá lidem na celém světě jak po zdravotní stránce tak po finanční.A ti co to pomlouvají.Jsou bud úplní ubožáci nebo nemají dostatek informací.

A otom to je kde chybí informace vznikají pomluvy!

Bože,to co je na nic. To lidi vítají. Ale to co je výborný,úžasný a jedinečný to pomlouvají.

TA naše povaha česká! Že?

 
Od: kata*
Datum: 12.02.09 16:02
 

Inteligentní člověk? Herbalife a nejúžasnější věc na světě? Lékaři si neví rady se spoutou věcí - naše radikální medicína není všemocná! Atopický ekzém jde vyléčit i bylinkami, extrakty z ovoce a zeleniny aj... Herbalife nesrážím, ale Vy, když už máte tu odvahu nazývat se INTELIGENTNÍM ČLOVĚKEM, alespoň zkuste najít mozek ve své hlavě...

 
Od: inteligentniclovek
Datum: 12.02.09 19:20
 

*smich*věřte tomu že jsem vyzkoušel vše a jen HL mi pomohl, a proč jsem vyzkoušel všechno protože už jsem byl z toho zoufalej. jo a HL jsou jen a jen bylinky a příprodní produkty takže jste asi nepochopil(a) základ že vše je přirodní a pak kdo je inteligentní že?*smich* JAK VIDÍM LIDSKÁ HLOUPOST NEMÁ KONCE

 
Od: inteligentniclovek
Datum: 28.01.09 14:38
 

Dobrý den,zdravím všechny Vaše názory jsem si všechny do podrobna přečetl a nestačim se divit!

Kam až neinformovanost člověka může zajít!

Tak si myslím že Vám asi pomůže když se kouknete na oficiální stránky www.herbalife.cz

A dostanete všechny pravdivé informace.Jo a ke všem e-shopům co jsou na internetu TAK OD NICH SI NIKDY ŽÁDNÉ PRODUKTY NEOBJEDNÁVEJTE.PROČ?PROTOŽE K NIM NEMÁTE ODBORNÉ RADY ATD.

A TEN KDO SI TO OBJEDNÁ Z NĚJAKÉHO UBOHÉHO POFIDERNÍHO E-SHOPU¨,A PAK MÁ NEGATIVNÍ ZKUŽENOST TAK SE MU VŮBEC NEDIVÍM,PROTOŽE OD POFIDERNÍHO PRODEJCE PŘES INTERNET NIC JINÉHO ČEKAT NEMŮŽETE!

HERBALIFE JE TO NEJÚŽASNĚJŠÍ CO JSEM KDY POTKAL! A POSLOUCHEJTE V TÉTO OBLASTI ODBORNIKY KTEŘÍ TOMU ROZUMI! A NE TY UBOŽÁKY KTEŘÍ OTOM VĚDÍ VELKÉ H...!

S POZDRAVEM ČLOVĚK KTERÝ MILUJE,CTÍ HERBALIFE!A PROČ MILUJI A CTÍM?PROTOŽE JSEM MĚL TAK STRAŠNÉ ATOPICKÉ EXZÉMY ŽE MOJE NEJLEPŠÍ DOKTORKA V NAŠEM KRAJI.SI NEVĚDĚLA RADY.

OBJEVIL JSEM HERBALIFE,PROBLÉMY Z EKZÉMY JSOU PRYČ? A ENERGIE A RADOST ZE ŽIVOTA SE NEDÁ SPOČÍTAT.

POKUD SE TADY NA TÉTO STRÁNCE NAJDE ČLOVĚK KTERÝ DÁ NA UBOHÉ,BEZ ÚROVNOVÉ POMLUVY.

TAK JE OPRAVDU HLOUPÍ MOC MOC HLOUPÍ.

 
Od: zujda
Datum: 28.01.09 15:33
 

dobrý den, to je sice pěkné že tady píšete že si člověk nemá objednávat výrobyk s netu ale já jsem chodila půl roku k odbornici a pak mě to začalo tak finančně zatěžovat, že jsem se rozhodla pro internet, nevídím v těch výrobcích žádný rozdíl, zkušená jsem za ten půl rok dost a velmi spokojená i nadále...sami řekněte pokud by byly ty výrobky z intrenetu závadné mohli by se tam prodávat? to není přece možné v dnešní době, jak člověk upozorní na něnco špatného tak se to hnedka řeší, takže si myslím, že by si asi trošku policie všimla že někdo na netu prodává svinstvo...a taky navíc, jak můžou ostaní na internetu pužíva registrovanou značku Herbalife? to by jim asi taky už dávno zatrhli ne?uvažujte, je to jen reklamní trik, odborníci vám samozřejmě řeknou že z internetu si to nemáte kupovat ale jen od nich jsou ty výrobky ty nejlepší, kde myslíte že to nakupujou ti distributoři?

 
Od: inteligentniclovek
Datum: 28.01.09 18:40
 

Distributoři tyto produkty odebírají ze skladu!A ne přes internet!Ostatní nemůžou používat registrovanou značku samozřejmě toto jednání je proti právní!Ale co stím naděláme! Nic,Doporučuji Vám skontaktovat Vaši odbornou poradkyni,a zeptat se ji na slevu!Určitě Vám vyjde vstříc.Jo a ještě k tomu internetu.Jako odborník Vám doporučuji oficiální stránky a ne žádné jiné www.herbalife.cz Na oficiálních stránkách se dočtete o historii,vývoji a další užitečná fakta.

Tyto výrobky není možné prodávat přes internet,ale jak vidíte tak se to neustále opakuje.

Ale jak chcete toho člověka vypátrat.Když je tam jen e-mail a ani tam neni adresa.

A pokud tam jsou kontaktní údaje tak jen poškozuje jméno této jedinečné nejlepší firmy.

Pochopte že tyto produkty si můžete zakoupit jen prostřednictvím poradců.

Kteří Vám sestaví program přesně podle Vašich zdravotních problému,váhy věku atd.

A ne přes internet když Vás ten člověk ani nevidí.

Ale hlavně to chce jen prodat!

Nikdy nevíte co Vám přijde!

Možná ušetříte jen pár korun.Ale nemáte k tomu odborné podklády,podporu atd.

a málem bych zapoměl naše policie není schopná ani vyřešit jakej pes udělal na trávní bobek.

S pozdravem normálně uvažující člověk

 
Od: peticeberg
Datum: 30.01.09 12:09
 

Ta paní, která Vám výrobky prodávala Vám myslím už druhý nejpozději třetí měsíc měla nabídnout možnost, abyste se zaregistrovala jako velkoobchodní zákazník...poměrně snadno se můžete dostat na 42% slevu. Vše by bylo zcela v souladu s pravidly Herbalife.

Na intenetu nejspíš žádné svinstvo nekoupíte. Ti lidé kupují pod cenou výrobky od zaprvé nahlouplých distributorů Herbalife a za druhé od lidí, kteří pobírají královské šeky a k tomu musí mít každý měsíc minimální nákup na úrovni cca 2500 dolarů.

Na výrobcích s internetu nejspíš bude pokrácená expirace - datum použití. Jinak identické výrobky.

Je bezpochyb, že tito lidé jsou paraziti se vším všudy... někdo najde zákazníka, ukáže mu výrobky, udělá zákaznický servis (ten stojí spoustu peněz i času - je třeba si to uvědomit) a nějaký zmetek přijde s lákavou nabídkou v podobě extrémně nízké ceny.

Kdyby Herbalife jako firma byla důsledná už od roku 1993, tak by se to nikdy nestalo a nejspíš bych i já a spousta dalších šikovných lidí pro firmu pracovalo. Prokázat od koho s k překupníkům výrobky dostali nemůže být složité. Na překupníky byl a nejspíš je a bude Herbalife (firma) krátká. Ale někdo z distributorů si takto ulehčuje cestu ke svým Královským šekům a bonusům. A ty bonusy jim Herbalife může sebrat. Jednou sebrat. Podruhý vyhodit. Když jsem od Herbalife odcházel cca v r. 2000 tak tyhle překupy dělali někteří lidé z President´s teamu a Millioner teamu - ti co něco jiného říkali a něco jiného dělali. Důležité: -nechovali se všichni stejně! Někteří jsou dodnes v obchodě co vím. Jak je vidět v tomhle směru se nic dodnes nezměnilo.

Pro sebe si taky kupuju výrobky se slevou. Ne z internetu, ale od svých bývalých "kolegů". Nikde dál s tím neobchoduju. Tohle je trošku čistější cesta (nekoukají na Vás cenovky z inzerátu ani z internetu).

Poctivý distributor od HERBALIFE, když Vám řekně nekupujte z internetu

 
Od: usik*
Datum: 04.02.09 23:59
 

Kdyš si člověk najde čas a přečte si celou diskusi, tak se musí začít smát, jeden to a druhý ono. Každý kdo se práci pro Herbalife věnuje tak ví moc dobře že nakupování výrobků přes internet je mu k ničemu. Tím že si je objedná přímo ze skladu Herbalife je taky ohodnocen a odměněn tzv.osobní produkcí. Není to to co prodal ale to co nakoupil. A kde jinde je evidence než ve skladu. Pokud to ovšem dělá jen pro peníze a bez užitku, bez patřičného ocenění a možností dostat se zadarmo do světa , více se vzdělávat a bojovat o různé ceny tak ten si to nakupuje na netu. To je ovšem jen a jen na člověku jak ke své práci přistupuje. Jde o to si vybrat - být od rána do večera v práci pod tlakem, u hrozného šéfa s ještě horším kolektivem, kde se vám ani nechce chodit a z čeho vás večer bolí hlava ovšem s vysokým platem? Nebo si vyberete místo kde vás za každý úspěch pochválí a patřičně ocení k platu, který si zvolíte sami svou dovedností, kde se můžete kteréhokoli kolegy/ně zeptat a poradit se aby bylo lépe a nebát se od kolegy podrazu? To už je jen na vás. Já si zvolila tu druhou variantu i když jako přivýdělek. A už teď vím jistě že od 1.ledna 2009 se společnost Herbalife obrnila a podnikla hodnně velký krok k tomu, aby tyhle internetové prodeje pomalu ale jistě odpadly a vymizely. nebude to hned, ale uvidíte sami. Bližší informace možná zná už každý distributor a tak to tu nemá smys dásle rozebírat. Jen za všechny. Kdo má víru a chce něco dokázat, ten to dokáže. A je jedno jestli podniká u herbalife nebo s botama. Všem nováčkům držím pěsti a těm co se na nás dívaj skrz prsty? to je vaše věc, ale začněte se usmívat.

 
Od: peticeberg
Datum: 05.02.09 16:30
 

Vzkaz pro Katerinku ... e-mail: PetIceberg@seznam.cz

 
Od: didi*
Datum: 06.02.09 12:27
 

Dobrý den,

Měla bych jeden dotaz: Navštívila jsem konzultantku Herbalife, která mi slíbila vytvoření jídelníčku na míru. Podepsala jsem program na 6 měsíců a při další schůzce jsem čekala předání jídelníčku na první měsíc a nějaké rady. Bohužel přede mě postavila výrobky Herbalife, což jsem vůbec nečekala. Řekla, že "to" je to jídlo, které budu jíst. Řekla jsem tedy, že si to musím rozmyslet a ze schůzky odešla. Podepsaný program na 6 měsíců, s částkou, kterou hodlám investovat do svého zdraví, ale zůstal u konzultantky! Co když už se jí neozvu? Je to vymahatelné, nebo tím se konzultanti Herbalife nebudou zabývat?

Děkuji za radu a přeji hezký den

 
Od: inteligentniclovek
Datum: 09.02.09 18:07
 

Dobrý den,ano ona Vám ten jídelníček sestavila ale ne zcela se všemi informacemi které Vám poskytnout měla. To znamená že je to její chyba.Takže můj názor pokud máte nějaké zdravotní problémy tak stím programem určitě začněte a máte své zdravý ráda tak určitě. Normálně si program vyzvedněte ale dejte ji striktně najevo že Vám nepodala veškeré informace na začátku pokud se i po tomto nedohodnete tak vyhledejte jiného seriozního,poctvivého poradce který Vám pomůže.

KDO POMLOUVÁ HERBALIFE A URÁŽÍ TAK SI JEN HOLD NECENÍ A NEVÁŽÍ SVÉHO ZDRAVÍ A PŘEDPOKLÁDÁM ŽE TITO LIDÉ JSOU ŠKAREDÍ,TLUSTÍ,PERNAMENTNĚ UNAVENÍ NEBO JEN HLOUPÍ,

KAM AŽ LIDSKÁ HLOUPOST MŮŽE ZAJÍT VZKAZ PRO TU "CHYTROU A VELICE INTELIGENTNÍ PANÍ" MĚLA JSTE ÚPLNĚ NORMÁLNÍ DETOXIKACI PLETI PROTOŽE VAŠE PLET BYLA TAK ZANEŠENÁ ŽE SAMOZŘEJMĚ TA KOSTMETIKA VYTAHOVALA TY TOXÍNY!DŮKAZ ŽE TO FUNGUJE TAK SI PŘECTETE NECO O DETOXIKACI TĚLA,PLETI A CELÉHO ORGANISMU NEŽ BUDETE VYPOUŠTĚT ZE SVÝCH URČITĚ KRÁSNÝCH,INTELIGENTNÍCH ÚST TAKOVÝ KECY!

JO A JEŠTĚ NECO HERBALIFE MĚNÍ LISKÉ ŽIVOTÝ KAŽDÝ DEN A TO TAK MILIONŮM A MILIONŮM LIDÍ K VĚTŠÍMU JO.

TAK SE ZAMYSLETE CO TADY DRBETE A POKUD NĚKDO MĚL ŠPATNOU ZKUŠENOST TAK NEMĚL ŠPATNOU ZKUŠENOST S HERBALIFE, ALE S NEZÁVISLÝM DISTRIBUTOREM KTERÝ VIDEL JEN PENÍZE A NE POMOC TOMU ČLOVĚKU!

 
Od: didi*
Datum: 09.02.09 20:25
 
Děkuji za info. Zdravotní problémy nemám žádné. Váhu mám přesně v normě a jinak mě opravdu nic netrápí. Jde mi o to, že když jsem podepsala tu smlouvu, jestli teď když program nechci, můžu ještě couvnout a říct NE! Obecně se totiž podepsaná smlouva bere za platnou a vymahatelnou a toho se bojím.
Děkuji za radu
Hezký den
 
Od: katerinka*
Datum: 09.02.09 20:39
 

Z každé smlouvy se lze vyvázat, tuším, do 14 dnů od jejího uzavření - mrkni na občanský zákoník. Ale jinak myslím, že to nebude tak žhavé. Stačí paní říct, že o produkty nemáš zájem a pokud jsi ještě nic nezaplatila a nic nedostala, tak co řešit?

 

 

Od: inteligenticlovek
Datum: 10.02.09 20:37
 

Vše je v pořádku vtom není žádný problém! a pokud produkty nechcete užívat tak je to určitě škoda pro Vaše zdravíčko protože moje maminka díky bohu také neměla žádné zdravotní problémy ale užívá produkty už dlouho jen kvůli prevenci a cítí se skvělě má více energie vše v normě až lékaří čučí že to není možný vzhledem k jejímu věku.Takže může ještě chodit do práce protože se cítí skvěle.Já vím že u nás v české republice jsou lidé kteří si svého zdravý neváží ale to je jejich problém a proto tyto produty pomlouvají a v horším případě odsuzují ale to jinému člověku nepomůže.

VŠEM TYTO PRODUKTY DOPORUČUJI A KDO JE NECHCE UŽÍVAT TAK JE TO JEHO VĚC.

A UPOZORUNUJI TY LIDI KTEŘÍ MĚLI NEGATIVNÍ ZKUSENOST TAK TU ZKUSENOST NEMELI S HERBALIFE ALE S NĚJAKÝM POFIDERNÍM PRODEJCEM KTERÝ NEJEDNAL PODLE ETICKÝCH PRAVIDEL A NOREM A JEN POŠKODIL JMÉNO.

POZDRAVUJI VŠECHNY LIDI KTEŘÍ PAPAJÍ PRODUKTY MAJÍ ÚŽASNÉ VÝSLEDKY A CHÁPOU ŽE TATO FIRMA JE NEJLEPŠÍ NA SVĚTĚ

S POZDRAVEM INTELIGENTNÍ ČLOVĚK

 
Od: inteligentniclovek
Datum: 12.02.09 19:13
 


JEN NĚCO O FAKTECH,ABY JSI HLOUPÍ LIDÉ NEPLETLÍ POJMY S DOJMY.

A ZNOVA UPOZORNUJI POKUD MĚL NĚKDO ŠPATNOU ZKUŠENOST TAK JÍ NEMĚL S HERBALIFE ALE S NĚJAKÝM DISTRIBUTOREM KTERÝ NEJEDNAL ETICKY PODLE PRAVIDEL A NESNAŽIL SE LIDEM POMOCI.

HERBALIFE MĚNÍ ŽIVOTY MILIONŮM LIDÍ NA CELÉM SVĚTĚ KAŽDÝ DEN JAK PO ZDRAVOTNÍ STRÁNCE TAK PO FINANČNÍ.

NIKDE VE SVĚTĚ SE TYTO PROBLÉMY NEOBJEVILI JEN U NÁS V ČESKÉ REPUBLICE (TA NAŠE POVAHA ČESKÁ) ŽE?

V ČELE SPOLEČNOSTI JSOU NEJLEPŠÍ VĚDCI A LÉKAŘI Z CELÉHO SVĚTA NAPŘ.: LIOUS INGNARO NOSITEL NOBELOVY CENY ZA MEDICÍNU.

S POZDRAVEM ČLOVĚK KTERÝ SI PRVNÍ ZJISTÍ PRAVDIVÁ FAKTA NEŽ ZAČNĚ KOUKAT NA TUTO TRAPNOU DISKUZI.

 
Od: mudrlatal
Datum: 14.02.09 17:10
 

Dobrý den,

čtu jsi tyto příspěvky a nestačím se divit někdo říká to někdo ono. To bude asi tím že kdo říká to nemá informace jen žvatlá. a ten kdo ono tak je spokojený,má výsledky a hlavně pravdivé informace.

Pokud jsi koupíte nějaký hodně kvalitní produkt pouze od poradce tak si prosím povšimněte že někdy na etiktě je podepsán hlavní Vědec a nositel nobelovi ceny za medicínu Dr. Louis Ignaro .tak si myslím že asi o kvalitě se nemůsíme bavit.

Pozdravuji všechny inteligentí lidí.kterí dají na svou vlastní zkušenost, a né na blbé žvásty techto ubožáčků.

 
Od: kajka*
Datum: 14.02.09 17:46
 

mudrlatal a inteligentniclovek viete napisat aj nieco konkretne na tuto spolocnost a vyrobky Herbalife. Napiste v com je vyhoda a v com nevyhoda. To, ze je tam podpisany nejaky clovek ma nezaujima, moze sa tam podpisat prezident, Madonna, Tom Hanks ci anglicka kralovna, to nic neznamena, je to len o reklame. Napiste konkretne pozitiva, negativa, aby sa ludia vedeli spravne rozhodnut.

 

 

 

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.