Nepovedný melír

Od: Datum: 07.02.13 13:56 odpovědí: 4 změna: 08.02.13 10:42

Dobrý den, potřebovala bych poradit, dnes sem si udělala melír po celé hlavě, bohužel sem si nahoru ke kořínkům dala více melíru než na konečky a výsledek u hlavy mám vlasy blond a uprostřed a na konečcích moc ne...myslíte, že si mohu udělat melír znovu ještě dnes nebo se musí nějakou dobu počkat a důležité mám doma ještě jeden melír, ale od jiné značky mohu použít jiný než ten co sem si tam dala. Díky za každou radu.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: aliciasss*
Datum: 07.02.13 14:31

Zdravím, no já osobně bych se na to vykašlala a urychleně si došla ke kadeřnici. Aby to napodruhé nedopadlo ještě hůř :)

Ohodnoceno: 2x
 
Datum: 07.02.13 14:50
avatar

Dobrý den. Mondes, jeden hokus - pokus doma Vám již nevyšel. Zanechte experimentování a svěřte se do rukou kadeřnice. Melír je pro vlasy dost zatěžující, znovu bych ho určitě nedoporučovala dělat. Kadeřnice bude umět opravit, či napravit určitě lépe...Pokud chcete opět sama, pak určitě počkejte nějakou dobu, až se vlasy zase trochu zmátoří. To je můj názor, Vaše jsou to vlasy...

Ohodnoceno: 2x
 
Od: mondes*
Datum: 07.02.13 14:56

Dobře, všem díky...nechám se svěřit do rukou odborníkům.

Datum: 08.02.13 10:42
avatar

Domácí barvení, natož melír, je sice na první pohled levnější, ale může nenapravitelně poškodit Vaše vlasy, zvláště když se přesně nedržíte příbalového letáku. Taky znám dívky, které se barví každých 14 dní, a neuvědomují si, jaký je to "záhul" pro jejich vlasy.

Říká se, že vlasy "jsou koruna hlavy", a mají tudíž být především zdravé a lesklé.

Dnes se na slevových servrech dá sehnat kadeřnická péče téměř "za hubičku", takže je zbytečné se mořit s melírem doma. A hlavně kadeřnice Vám to udělá lépe a šetrněji.

Teď buďte na své vlasy "hodná" - já se těším na jaro, až začnou růst první kopřivy. Kopřivovým nálevem spláchnuté vlasy po mytí je to nejlepší, co se pro ně může udělat (pro světlovlásky je zase vhodný heřmánek). Vlasy jsou potom krásně pevné, zdravé a lesklé.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.