Slabá menstruace po antibiotikách

Od: odpovědí: 3 změna:
Edit: v nazvu ma byt po antibiotikach.
Dobrý den, mám malý dotaz,po 10 letech jsem dostala antibiotika na zanet mocaku bylo to v půlce cyklu, v ty dobe i ovulace. Menstruace prisla v termínu (29 DC), ale byla jiná slaba, bez bolestná, začala spinenim ,coz se mi uz asi 4 cykly nestalo, jo a taky zacala v poledne, uz tak pulroku vzdy přicházela rano. Je možné, že to způsobili antibiotika? Opravdu s nimi nemam zadnou zkušenost:D nebo se může jednat o tehotenstvi? (Nechraneny sex 10DC a ovulace cca 15-16 DC.
3 odpovědi na otázku

 

 


1x

Spíš je možné, že to ovlivnil ten zánět, pro který jste ta ATB brala.

 


0x
avatar kapkanadeje

Dobrý den. Po antibiotikách to být může. Ovšem pokud neužíváte antikoncepci a měla jste nechráněný pohlavní styk, udělejte si pro jistotu těhotenský test.

 


0x
Tělo není časovany stroj, nefunguje na minutu přesně a pořád stejně. Ohledně těhotenství si udělejte test.

 

 


 

 

Poslední otázky Poradny nejen pro ženy
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2020 Poradna Poradte.cz. Všechna práva vyhrazena. Prohlášení o ochraně osobních údajů. | [tmavý motiv]