Batolata a vývoj

Od: ® odpovědí: 6 změna:
avatar elisa24

Dobrý den, mám otázku k tomuto článku - nechápu začátek, je to myšleno s nataženýma nohama? Když je batolata pokrčí, je to to samé? Je vždycky nějaká představa, že? Mění se s věkem? Mění se způsob?

6 odpovědí na otázku

 

 


3x
avatar iz

Podle mne by se těžká břemena neměla nosit (zvedat) po celé těhotenství. V praxi to asi bude od okamžiku zjištění těhotenství (případně potvrzení těhotenství lékařem).

 


2x
avatar maky

U našich dětí a vnoučat jsem nic takového nepozorovala. Nechala bych tomu volný průběh, příroda si s vývojem batolete poradí. Jestli je na tom článku něco pravdy, tak co jako, budete ty nožičky natahovat, když je pokrčí, nebo pokrčíte, když je natáhne? Opravdu nechte svému děťátku polohu nožiček, jakou si samo zvolí, ledaže by ortoped nařídil nějaké cvičení. Nehledala bych problémy, kde nejsou.


Děkuji za odpověď, otázku jsem myslela obecně, nemám děti. Vlastně jsem nechtěla napsat batole, spíš jsem myslela dítě, kterému už slouží paměť.

Obecně si dítě pamatuje zážitky většinou od tři let věku...přibližně.


A od kdy se prosím nemůže v těhotenství nosit těžké? První má vzpomínka je, že mně maminka říkala, že mě nemůže nosit, že je těhotná. Brácha je o 2 roky a 2 měsíce mladší.

 

 


 

 

Poslední otázky Poradny nejen pro ženy
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2020 Poradna Poradte.cz. Všechna práva vyhrazena. Prohlášení o ochraně osobních údajů. | [tmavý motiv]