Jak se zbavit břicha

Od: ® odpovědí: 10 změna:
avatar sword

Dobrý den přátelé potřebuji tuto radu rozhodl jsem se za tři měsíce schodit váhu o 12kg což se mě docela podařilo splnit, mám teď váhu jak mám mít, ale s čím si nedovedu poradit a to je břicho, máte nějakou radu. Moc děkuji za rady.

10 odpovědí na otázku

 

 


4x

Když koukám na televizi, jak se má hubnout, tak tam jsou tři věci - omezit přísun jídla /nezdravého/, začít aktivně cvičit pod dohledem trenéra /propotit tričko/, a další kosmetická úprava problémových partií - odsátí tukových buněk a odstranění převislé kůže.

Na cvičení - jak zpevnit břišní partie, je nejlépe se podívat na you tube, kde máte krásné návody s ukázkami.

Také si zadejte - Aleš Lamka - , toho mám ráda, jak vše pěkně vysvětlí.

 


3x
avatar marianda

Nelze hubnout urcitou partii. Po dlouhodobe zmene zivotniho stylu, dobre diete a pravidelne fyzicke aktivite se i bricho da do poradku. Ovsem mluvim zde o dlouhych mesicich ci letech. Na to rychle reseni neexistuje. Mit na brichu pekac buchet by chtel kazdy, to je opravdu ta tresinka na dortu, ale strasne vydrena. Taky doporucuju videa Alese Lamky, jak jiz zmineno vyse.

Konkrétně u břicha to lze. Často je totiž pouze povolené svalstvo a "pupek" se pak vyvalí. A jsou s tím spojené i bolesti zad. M.
To je ono, o čem jsem teď psala. Trvá dlouho než půjdou kila dolů. Člověk se nesmí vzdávat a musí vydržet. Akorát v těch vedrech se moc sportovat nebo chodit nedá. Ještě si budu kupovat váhu na měření tuků a svalů. Stojí více jak tisícovku.

 


3x
avatar babkazov

Po určité době života, se tělo začne měnit. Povolí i svaly na řiše. Dokonce i těm, kteří nemají vůbec žádné tukové zásoby. Jednou veterinář pravil, že pes má málo pohybu. Přela jsem se, že tlustý není, ale on pravil, že podkožní tuk nemá, ale má vnitřní sádlo a to se ukládá nedostatkem pohybu. Takže roky + nedostatek intenzivního pohybu a bříško je tady. :-D Všimněte si, jak se mění i partyje nad koleny a lokty. Nejsou tak napjaté a hladké. A záda také ne. Dělají se na nich takové jako převisy. *nevi*Nevím, kolik vám je, ale postpubertální věk už ne. Že? A vo tom to je.

26.07.20 09:16
Babčo : *palec*

 


2x
avatar nikc

Cvičím na břicho podle Míši Mrázkové. A nejím sladké, tučné, bílé pečivo, ale celozrnné, hodně zeleniny a ovoce. Pijte hodně vody - 2,5 litru minimálně. Hodně se hýbejte.


doplněno 26.07.20 19:43:

Nepijte kofoly, Coca-coly, limonády, pivo.


doplněno 01.08.20 07:01: Ty kila jdou hrozně pomalu dolů. Jím málo a omezuji se skoro 3 týdny, přitom mám váze jen kilo dole *co*. Ale na sobě vidím, že pomalu hubnu. Někomu to jde pomaleji dolů, jinému rychleji asi.

 


1x
avatar maky

Jsteli obézní a rychle zhubnete, zůstane vám na břiše viset vytažená kůže, bude potřeba si ji nechat uříznout na plastické chirurgii. Pak již ale nesmíte přibrat, nebot by vám byla kůže malá.:-D

 


0x
avatar kepler

V břišní dutině je obsažen miscelární tuk, kterého se hůře zbavuje. Hodně mi pomohlo omezení pití alkoholu, ten je jen o něco málo kaloricky méně vydatnější, než to, co máme v přijímaném tuku. Samozřejmě pravidelné cvičení na břišní svaly tomu zbavení se břicha taky hodně pomůže.

Ten tuk je VISCERÁLNÍ.

 

 


 

 

Poslední otázky Poradny nejen pro ženy
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2020 Poradna Poradte.cz. Všechna práva vyhrazena. Prohlášení o ochraně osobních údajů. | [tmavý motiv]