Jak na žářivě červené vlasy?

Od: Datum: 10.01.13 19:24 odpovědí: 3 změna: 19.01.13 19:16

Dobrý večer,

už nějakou dobu si barvím hlavu na červeno,ale vždy mi místo krásně zářivé rudé vyjde spíš mix červeno-mahagonová,a to si barvím přímo ČERVENOU barvou.
Vlasy mám světlé,blond,nevíte někdo,jaká červená barva je opravdu zářivá a svítivá,a nějlépe,pokud by se mohla nanést na vlasy bez odbarvení?
Děkuji.:)

Upozornění
Tato otázka je 4 roky bez odpovědi a proto byla uzavřena.
Máte-li podobnou otázku, a nenašli jste vhodnou odpověď, založte novou otázku.
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 12.01.13 12:24

Většina barev, které se prodávají volně v drogerii, nevyjde při domácím barvení tak, jak je vyfoceno na krabičce. Doporučuji si zajít do kadeřnictví a poradit se. Při odborném barvení by měla vyjít barva lépe.

Datum: 12.01.13 17:58

Já si barvila vlasy načerveno zhruba před pěti lety. Jsem přirozeně špinavá blond a chytlo mi to vždy do uplně nepřirozené červené (jak na krabičce), nevím teď přesně odstín, ale byla od lorealu :) zkusím se podívat zda je ještě někde v prodeji

Od: andilisek*
Datum: 19.01.13 19:16

nejlepsi barvy cervene jsou od schwardskopf nejdele vydrzi a nejvice cerveny odstim cervene byl intenzivne cerveny,ted se kazdou chvili odstiny barev meni a pokud chces aby se ti tak rychle nevymivala tak je dobre si je po barveni umit octovou vodou sice chcili budou citit po odstu ale vydrzi dyl..

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.