Barvení vlasů-blond melír

Od: Datum: 21.07.09 13:43 odpovědí: 7 změna: 05.08.09 13:45

Ahojky,potřebovala bych pomoc.Koupila jsem si Blond barvu od palette color xxl(ryzí platina) a chtěla bych si jí udělat proužky do vlasů,jenže moje vlasy jsou tmavě hnědé a tak nevím,jestli by mi to chytlo a nebylo by to žluté ještěhůře rezavé. Měla bych si předtím odbarvit vlasy peroxidem?Bojím se ale,že si vlasy nenapravitelně zničim.A nevíte,kde se dá peroxid koupit?Díky moc za odpověĎ.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: amlim*
Datum: 21.07.09 14:00

Verunko,ráda poradím,jsem původní profesí kadeřnice, koupenou barvou tmavé vlasy opravdu jen zesvělíte.Do odbarvování se nepouštějte.Jedině si sehnat melír v prášku.Moje rada je ,svěřte se do rukou odborníka.Melír se potom špatně napravuje.*jasne*

Ohodnoceno: 3x

Od: verunka07*
Datum: 21.07.09 14:05

Děkuji. Ale byla jsem už u kadeřnice a ta mi to vymlouvala,že by mi to nejdříve musela tak 5 zesvětlit a až potom nabarvit(bylo by to nadlouho).Melír v prášku už jsem zkoušela také a dvakrát ,ale pokaždé jsem ty proužky měla rezavé a nepěkné tak už opravdu nevím,co by mi chytlo :(

Od: amlim*
Datum: 21.07.09 14:26

*jasne*Myslím,žePlatifizem,by to šlo,musela bych vás vidět,to je přípravek na melírování a s tím jsem i romským ženám udělala perfektní melír.Je to ale materiál pro profes.kadeřnice,ne pro amatéry.*jasne*

Ohodnoceno: 1x

Od: veselka*
Datum: 27.07.09 15:22

Na barvení už chodím jenom ke kadeřnici a neměnila bych. Záleží, co používá, také mám své vlasy tmavší a vždy mi dá kombinaci pěkné blond, hnědé a červené, tak to mám ráda a barvy jsou vždycky tak jak mají být.

Po létech domácího barvení, už bych to tak nechtěla, radši si zaplatím kvalitu a profesionalitu.

Ohodnoceno: 0x

Od: nickholka*
Datum: 04.08.09 18:42

Ahojky taky jsem si ji nedávno koupila a mám špinavej blond skoro světle hnědá a v tom blond melír a ráda bych si udělala taky proužky. Ale mám stejnou obavu jako ty. Už jsi se obarvila? :)

Od: verunka07*
Datum: 05.08.09 12:55

Čauky, ano obarvila jsem si je ,ale moc dlouho jsem na sobě tu barvu neměla.-chytlo to úplně dorezava a bylo to škaredé a prototed musím mít barvu skoro až dočerna :(

Od: studentka*
Datum: 05.08.09 13:45

Ahoj,

jestli ti můžu poradit, zkus raději skočit ke kadeřnici. Domácím barvením žádaného odstínu nedosáhneš. Jinak cokoli kolem účesů najdeš na stránce www.vlasy. cz, ale doporučuji ti tu kadeřnici:)

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.