Co znamená: Kunda proti vodě utáhne tři lodě?

Od: Datum: 07.07.09 18:27 odpovědí: 12 změna: 15.04.14 12:33

Nepochopil jsem rčení: Kunda proti vodě utáhne tři lodě

Mohl by mi to někdo objasnit?

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 07.07.09 18:33

To znamená jinými slovy, že ženský dokážou chlapy pěkně zblbnout. A příště použijte alespoň nějakou zdrobnělinu!

Ohodnoceno: 1x

Od: mini*
Datum: 07.07.09 18:43

Omlouvám se, napsal jsem to tak, jak mi to bylo řečeno. Takže spojení "proti vodě utáhne tři lodě" znamená, jako že utáhnout tři lodě proti proudu je něco velice obtížného, ale žena ta to zvládne, a v tom je tedy ta pointa?

Datum: 07.07.09 19:41

Přesně tak. Ženská dokáže prostě chlapy ovládat, protože chlapům občas sestupuje mozek dolů .

Jinak se to ještě taky říká v téhle podobě: Kunda táhne víc než traktor

Ohodnoceno: 4x

Od: toni*
Datum: 07.07.09 18:42

Je to pěkně sprosté a zcela jednoznačné. Nevím co je na tom nepochopitelné, pokud nejste natvrdlý.

Od: gomanek*
Datum: 09.07.09 10:45

pěkné sprosté? ... nebuďme cimprlichové ... *modla*

Ohodnoceno: 0x

Datum: 09.07.09 16:09

No... nepřipadám si cimprlich, ale zase bych o tom nemluvilsa jako o chlebu. Vulgární pojmenování mužského pohlaví tady nikdo neventiluje.

Ohodnoceno: 2x

Od: lidka*
Datum: 09.07.09 19:03

Také nejsem cimprlich, dokážu utrousit nějaké to sprosté slovo, ale probírat zde orgány tímto způsobem se mi také moc nelíbí. Tak už jste si to snad vyjasnili a můžeme pokračovat v jiných - určitě potřebnějších diskuzích. *stop* Ale je to samozřejmě jenom na vás. Přesto si myslím, že na tenhle typ trochu nevkusných debat zde stačila Evička. *bzum*

Ohodnoceno: 3x

Datum: 09.07.09 20:06

Taky si myslím že už stačilo a vše bylo řečeno a objasněno.

Datum: 09.07.09 20:14

No, dá se na to odpovědět asi takto: Bav se s volem o sobotě, když ho v pátek zabíjíš...:D

Od: miljan*
Datum: 09.07.09 20:49

http://cs.wikipedia.org/wiki/Kunda

http://pobalti.wz.cz/kunda.htm

Není sprostý kdo sprostě píše a mluví, ale ten kdo sprostě myslí.

Od: 8976*
Datum: 10.07.09 12:32

Můj děda měli ještě jedno rčení: když svrbí / to o čem je tu řeč / je to hořší než když se sbírá / hnisá / pata.

Od: kantor
Datum: 15.04.14 12:33

je to rčení stejného významu jako: " Kdyby kunda měla řemenicu, tak změní rotaci vesmíru!"

V podstatě lidově popisuje, co všechno je chlap schopen udělat aby se tam dostal.Alespoň ze začátku.

Poslední otázky Poradny nejen pro ženy
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.