Jak zatočit s boky, aniž bych hubla jinde

Od: Datum: 05.11.12 21:38 odpovědí: 3 změna: 06.11.12 18:53

Zdravím.

Potřebovala bych radu ohledně postavy. Vždycky jsem byla taková oplácanější a před 3 lety jsem měla zhruba o 25kg více. Teď jsem od srpna dost zhubla, jenže moje vysněná postava to pořád není. Jsem spokojená s dolní polovinou těla, jenže řekněme, že podprsenka velikosti B, která mi ještě donedávna byla jen tak tak, je mi teď dost viditelně velká. Navíc celkově mám dost vidět žebra a to už i na zádech, jenže boky mám pořád dost velké. Nemůžu mít úplejší šaty, protože mi tvoří nepěkný hrbol. Nemáte typ na nějaké cvičení, video nebo něco podobného, po čem by se mi zpevnila (tím snad i maličko zvětšila) prsa a boky a bříško naopak trošku zmizely?

Děkuji

Upozornění
Tato otázka je 4 roky bez odpovědi a proto byla uzavřena.
Máte-li podobnou otázku, a nenašli jste vhodnou odpověď, založte novou otázku.
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: ron*
Datum: 06.11.12 08:00

Dobrý den.

Píšete, že i na zádech jsou Vám vidět žebra. Pak tedy předpokládám, že ten "nepěkný hrbol" v oblasti boků jsou kosti. Co na nich tedy chcete zhubnout. Zdá se mi, že už hazardujete se zdravím.

Od: barboraaa
Datum: 06.11.12 08:09

To jen když se třeba ohnu nebo vytáhnu nahoru. Nejsou to kosti, to opravdu ne. I lidi z okolí mi potvrdili, že to nevypadá moc pěkně.

Datum: 06.11.12 18:53

Bohužel tomu tak bývá, že tváře a prsa hubnou první, a boky a břicho až nakonec, pokud vůbec...:( Také proto se jim říká problémové partie. Je sice spousta cvičení, nicmcéně pokud máte v širší boky genech, nic moc s tím nenaděláte. Můžete je částečně zredukovat cvičením, dále podstoupit liposukci, ale zcela se jich "nezbavíte". Existuje však spousta triků v oblečení, takže se dají šikovně zamaskovat. Pokud budete totiž pokračovat s drastickou dietou, přijdete zase úplně o prsa... Nic není v životě zadarmo...

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.