Čím čistit kuchyňskou linku z termopalu

Od: ® odpovědí: 3 změna:

Dobrý den,potřebuji poradit.Nechala jsem si udělat leštěnou linku z termopalu a chtěla bych poradit,jak a čím ji ošetřovat,abych si ji nepoškodila nějakým nevhodným přípravkem.Čím ji čistíte,leštíte,kdo má s touto povrchovou úpravou zkušenosti?A čeho bych se měla vyvarovat?Děkuji za rady.

3 odpovědi na otázku

 

 


0x
avatar kepler

I když Thermopal je velmi tvrdé a odolné lamino, vyhnul bych se používání abrazivních materiálů, jako je třeba Cif, o prášcích na nádobí ani nemluvě. Povrch by zmatněl. Ideální je používat vlhké utěrky z mikrovlákna. Lamino je materiál odolný proti krátkodobé vlhkosti a otěruvzdorný. Proto se snadno čistí a nevyžaduje ani použití různých chemických přípravků, čistidel a leštidel.

perfektni-nabytek.cz/...

Pokud je ale znečištění kuchyňské desky větší (zejména mastnotou), používám i Jar.*palec*


Děkuji za radu,

 


0x
avatar promon

Termopal je prakticky totožný s Umakartem, který měl v kuchyni za socíku takřka každý. Tím chci říct, že je to poměrně odolný materiál, který lze bez obav čistit za použití saponátů. Určitě se vyvarujte abraziv - tedy čističů s pískem a pod, zejména pokud je termopal lesklý.

 

 


 

 

Poslední otázky Poradny nejen pro ženy
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2020 Poradna Poradte.cz. Všechna práva vyhrazena. Prohlášení o ochraně osobních údajů. | [tmavý motiv]