Jaký sprej do bot?

Od: odpovědí: 7 změna:

Dobrý den , milí rádcové

chtěla bych koupit bratrovi ( projevil přání ) sprej do bot. Proti zápachu. Nemáte tip, který je opravdu dobrý? Kdysi před lety jsem kupovala pro sebe Colonil, ale ten se už myslím neprodává...

Díky za tipy

7 odpovědí na otázku

6x

Zkusili jsme už kdejaké,jsme s manželem sportovci,takže bez toho se neobejdem...a opravdu musím říct,že Scholl je fakt dobrý.Mám citlivý nos,bezpečně poznám "fake"parfemy a lacné vůňě,proto šly ostatní spreje do koše (ten smrad jsem nesnesla),ale od Scholl krásně voní...dokonce jsem chlapa podezírala,že na sebe lije voňavku než jde ven a on to byl ten sprej-stříkal boty něž šel ven:-D

Jaký sprej do bot?

Děkuji za tip

2x

Ptejte se na sprej se stříbrem, je skutečně dobrý.

Děkuji za radu

2x

Dcera si kupuje Hansaplast sprej na nohy SILVER ACTIVE

brnenskalekarna.cz/...

a do bot si dává Batavan, vysušuje a krásně voní.

brnenskalekarna.cz/...

2x

Ja muzu taky doporucit ten Scholl, ale taky jsou dobre ponozky se stribrem nebo bambusem. Myslim, ze fakt dobre ponozky dokazou hodne pachu eliminovat samy o sobe. Mam dobrou zkusenost tady s tema: treponky.cz/...

0x

Nanostříbro nej - : nanostribro.cz/...

Oblíbený Colonil: zbozi.cz/...

Poslední otázky Poradny nejen pro ženy
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2020 Poradna Poradte.cz. Všechna práva vyhrazena. Prohlášení o ochraně osobních údajů. | [tmavý motiv]