Miminko na pouti

Od: Datum: 11.08.17 13:34 odpovědí: 12 změna: 13.08.17 19:13

Ahoj, je vhodné vzít sedmi týdenní miminko na pouť? Kvůli davům bych asi nevolila kočár ale šátek. Dále mi jde taky o hluk - samozřejmě že bych nechodila u pódia ale dál od něj. Říká se, že co nevadí mě tak nebude vadit ani miminku. Ale stejně bych ráda slyšela názory ostatních MAMINEK.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: jmlc®
Datum: 11.08.17 14:20

Jako tatínek bych to mamince zakázal - nejen kvůli davům, hluku, ale i kvůli zdraví a bezpečí dítěte.

Ohodnoceno: 2x

Datum: 11.08.17 14:24

Já teda nevím. Sedmitýdenní mimčo na pouti... Proč? Je tam všude hluk, místy strkanice. Mimčo je natolik maličké, že to pro něho nebude mít žádné plus, jenom samé mínus.

Ohodnoceno: 1x

Datum: 11.08.17 14:24

Sestra má nedávno narozenou holčičku, a ta má naopak ráda hluk - v hlučném prostředí pěkně spí. Jakmile je kolem ticho, začne okamžitě křičet. Takže to asi záleží na dítěti. Já bych ale na pouť miminko nebrala, i proto, že se tam pohybují různá podnapilá individua a jsou tam velké tlačenice - někdo do vás může nešťastně vrazit. Sama se takovým akcím vyhýbám od té doby, co mě tam různí opilci párkrát obtěžovali.

Od: wamp®
Datum: 11.08.17 14:47

Ahoj.

Dle mého názoru není vhodné brát takhle malé dítě na pouť.

Chudáček,poslouchat ten rámus...Ještě k tomu ty tlačenice,ožralá a zfetanovaná individua *uf*

Bála bych se,že dítěti ublíží.Strčí do Vás a letíte i s mimčem.

V žádném případě nedoporučuji *stop*

Datum: 11.08.17 15:07
Nevidim duvod ho tam brat.

Od: didi
Datum: 11.08.17 15:12

Děkuji všem, máte pravdu. Je to hloupý nápad

Od: pout
Datum: 11.08.17 16:00

Půjdu proti proudu. U nás v široké rodině se traduje, že kojenec je do 6 týdnů a pak už je to chlap či ženská. Po šestinedělí bereme děti téměř všude i na lyže, jen se střídáme v hlídání kočárku pod sjezdovkou ( na kočár se připevní lyže pro lehčí manipulaci), v létě na hory i s přespáním ve stanu, na všelijaké denní akce. Dítě v šátku je u vás na břiše v bezpečí. Tak proč nejít na pouť? Odejím můžete vždy pokud se dítě nebude cítit dobře. Jednou to vyzkoušet musíte. Nejhorší pro dítě je dodržovat kolem něho sterilní, tiché prostředí.

Datum: 11.08.17 16:13

Byla jsem na pouti s 6 týdenní dcerou,v kočárku.(lidi uhnou,těch kočárků tam jezdí víc)na břiše v šátku se bude mačkat a potit,v kočárku se "rozvalila" a spokojeně spala.Pouť je u nás koncem srpna a tenkrát bylo horko.žádného opilce ani feťáka jsme nepotkali

Ohodnoceno: 0x

Od: lego®
Datum: 11.08.17 19:03

A jedna se o houpacky nebo pout od flaterniku?

Datum: 12.08.17 00:47

Nebrat. Hluk tam těžko snáším i jako dospělá.

Datum: 12.08.17 22:36
Zdravim. Mimco v brise poslouchá vse, co maminka venku, a mimo to take vrceni strev, huceni krve, tlukot srdce. Casto proto deti pekne spi v hlucnejsim prostredi nez v umele vytvořeném tichu.
Dnes jsem mela nasi sestitydenni kocku v satku prave na pouti, cele to prospala a naprosta spokojenost. Je ale pravda, ze to byla klidna pout bez kolotocu a od zive hudby jsme stáli radeji dal. Uvidime, co za mesic nase vinobrani.
Tydenni mimco mi vsak na toto vsechno prijde malinké, nevzala bych ho. Nejdříve v tom mesici...
doplněno 14.08.17 14:32: Dekuji za upozorneni, nejak jsem prehledla slovo "sedmi".

Od: pb®
Datum: 13.08.17 19:13

Jde o 7týdnů staré dítě. S 1týden starým, tedy asi 3-4dny po propuštění z porodnice, to věřím že má maminka jiné starosti, než někde trajdat po pouti.

Poslední otázky Poradny nejen pro ženy
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.