Jak jste začínali s hubnutím?

Od: odpovědí: 5 změna:
Začíná se mi dělat břicho, postava normální, nevýrazná, potřebuji asi změnit jídelníček, ale zatím si nedovedu představit, že bych si místo stejku nebo velké snídaně v mekáči či někde jinde (párek v rohlíku, chlebíčky, řízek někde po cestě) měl dávat jen nějakou zeleninu s cottage a podobně, na svačinu jen hrušku a tak. jak jste začínali a odkud jste čerpali info, jídelníčky a tak? Pohyb řeším chozením, na posilku není čas. 35 let.
5 odpovědí na otázku

 

 


3x
avatar h0nz490
Zacal jsem hubnout nebo spis se zdrave stravovat pred 3tydny. 2,5kg dole a citim se uplne jinak.
Zakladni je dost vody , ne zadne coca coly. Zezacatku je to hnus , pak si telo zvykne.
Zadne sladke. Zadne mekace , KFC. Na to si tez zvyknete a usetrite.
Snidani radeji doma a kvalitni (chleb , krekry , salam , syr) nebo vlocky. Davat si dost zeleniny , ta dobre zasyti.
Obed taktez sacharidy s bilkovinama. Zadne tuky...
Neni to o tom hladovet , ale jist kvalitne a zadne blafy. Zezacatku je to tezky , pak si zvyknete a bude vas bavit chodit na tu vahu.
Jinak na internetu je toho miliardy , hlavni jsou seznamy , co jist a podle toho si delat jidelnicek.

 


2x
avatar 72mona3
Jak začít? Nejdůležitější je jedna jediná věc. A tou je změna myšlení. Nejdřív musíte doopravdy chtít a až pak to půjde. Takže až se zbavíte toho "zatím si nedovedu představit, že ... ", tak teprve potom se ptejte ;) M.

 


1x
avatar suzymon

Ve Vašem případě bych začala tím, že bych okamžitě změnila svou představu o dobré snídani. Rozhodně to není "mekáč" a to co se v něm dá koupit. To je cesta do pekel. Snídejte doma, není to složité. A co se diet, tak je všude mraky. Ale u Vás by stačilo jen změnit přístup k jídlu a neplést si oběd se snídaní. Párek v rohlíku bych vynechala úplně, chlebíček jenom opravdu občas, řízek si udělala doma, není to složité.

 


1x

Je to dost v hlavě: Změna jen menší, vyřadit chyby. Místo sacharidů chléb, k snídani klidně stejk, doma udělaný. Na snídani si vyhradit čas i za cenu brzkého vstávání. Jíst často (4x - 6x denně), doma připravené menší porce. Nevycházet (mezi pokušení) s pocitem hladu, aby nebyla chuť si něco dát. (Mít připravené jablko a pod). Nesmí nic chybět - tj. vitamíny, bílkoviny atd. Pohyb je správně, chození - běhání - kolo... pokud nemáte možnost těžší fyzické práce.

Občas "ujet" s talířem svíčkové a pod., aby se člověk "netýral" a vyržel. Držím palce. .

 


0x
V první řadě bych se začala stravovat doma. Snídaně někde po cestě? Snídat se má doma do půl hodiny po probuzení. Steak někde venku by mohl být v pořádku, pokud k němu nebude kopa hranolek. A jak říkal můj trenér, hodně záleží na tom, co jí člověk odpoledne a večer.

 

 


 

 

Poslední otázky Poradny nejen pro ženy
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2020 Poradna Poradte.cz. Všechna práva vyhrazena. Prohlášení o ochraně osobních údajů. | [tmavý motiv]